She-Hulk: Svobodná, úspěšná, zelená

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů! Všeobecně oblíbená jadeitová obryně teď musí čelit větší výzvě než kdy předtím: nastupuje do společnosti Goodman, Lieber, Kurtzberg a Holliway - právnické firmy specializující se na nadlidské právo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274879/big_she-hulk-svobodna-uspesna-zelena-3JF-274879.jpg 3.942

Ultimátní komiksový komplet 30.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Hachette

She-Hulk: Single Green Female, 2004

Kniha She-Hulk: Svobodná, úspěšná, zelená

Atak
06.07.2020

To že je nějaká She-Hulk jsem věděl, ale že je ani taková sranda ne :D

Ivan Kučera
01.06.2020

Ak by bola She-Hulk kniha, nešlo by o román, ale o zbierku poviedok. Vďaka tomu svižne uteká a k slovu sa dostane viacero atraktívnych postáv zo stajne Marvel. Je to svižné, zábavné, milé a originálne a v neposlednom rade ide o menšiu blbosť, než sa môže zdať a hoci to nie je Z pekla alebo Gotham Central, aj poctivé, remeselne výborne zvládnuté jednohubky sú občas skvelé. Palec hore za Pavúčí signál. Koncept superhrdinky obhajujúcej iných superhrdinov (pričom si ako svedka môžete vďaka Doctorovi Strangeovi predvolať ducha) je čertovský. Čo je zaujímavé, to je to, že hoci sú scenáre skutočne „iné“, prekvapivo nenarúšajú univerzum a She-Hulk v pohode existuje vedľa Tonyho Starka alebo Wasp. Mám chuť dať 4*, ale musím smutne uznať, že AŽ TAK ma to zas nebavilo.

trudoš
06.04.2020

Příjemné, vtipné, nápadité a rozhodně to lepší z Ultimátního kompletu. Akorát je škoda, že vás to navnadí na celou řadu, na což však můžete v rámci českého trhu rovnou zapomenout.
Ovšem ke komiksu - She-Hulk musí přestat jednat jako superhrdinka a začít uvažovat jako právnička, což vede k mnoha zábavným situacím. Dan Slott si efektně utahuje z Marvelovských tradic, ale zároveň umí pohlédnout na celý ten zázračný cirkus netradičním způsobem. Přičemž první epizody jsou po všech stránkách uzavřené, teprve později se začínají rozvíjet vedlejší motivy a dlouhodobé vztahy. Naneštěstí to v druhé půlce začne právě kvůli tomuhle ztrácet dech. Souboje každopádně nespoléhají na velkolepost, protože scenáristovi je jasné, že s nezničitelnou postavou by se brzy zacyklil do stále stejných obrazců. Proto je milé, že se zaměřil na něco trochu jiného - tedy život v civilu - a ono to kupodivu funguje naprosto dokonale. Humor je střízlivější, prost velkohubých hlášek, ale zase perfektní v situační komice.

Disease
01.10.2018

Zábavné, i když to občas trochu drhne. Koncept trochu připomíná Moorův TOP10.

martinstefko
28.12.2015

Je to dobře odvedená práce, mainstreamově je to nadprůměr, člověk se alespoň pobaví, ale ty příběhy jsou místy celkem banální, což vlastně platí také o onom posledním. Hodně je zde naznačeno a Slott nechává dost nedořešeno, aby měl s čím operovat v dalších dílech. "She-Hulk" je tak jen dalším náběhem na další případnou nekonečnou sérii, ač k tomu samozřejmě nedošlo. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/10/315-ultimatni-komiksovy-komplet-30-she.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova