Hank Pym: Ant-Man / Giant-Man / Yellowjacket / Wasp

Hank Pym je nejen nejlepší vědecká kapacita Marvelu, ale také Ant-Man. Přední vědec, který inspiraci čerpá v říši hmyzu a má intelekt génia. Můžeme tedy s klidem říct, že je silný jak na těle, tak i na duchu. Stanete se svědky toho, jak se z vědce vyklube superhrdina. Hank Pym začne kariéru v boji se zločinem coby úctu vzbuzující Ant-Man! Potom se připojíme k nejlepšímu týmu na světě. Pym totiž povede Avengers na několik misí, které jednou provždy prokážou, že jsou vskutku nejmocnějšími hrdiny světa. Obsahuje: Muž, který spadl do mraveniště Nejmocnější na světě...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/364411/hank-pym-ant-man-giant-man-yellowja-tS3-364411.jpg 3.523

Nejmocnější hrdinové Marvelu (35.)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Hachette

TimeLord
28.08.2018

Komiks sa mi veľmi páčil, Mighty Avengers boli super.

Hwaelos
20.07.2018

Mě ani tak nevadí, že je to zasazené mezi různé eventy (souvislosti se dají celkem pochopit, pokud člověk četl většinu toho, co tu z té doby vyšlo v komiks. kompletech), vadí mi spíš, jakým způsobem pracuje Slott s postavami. Příběh je ok (vlastně by mě zajímalo, jak bude pokračovat), horší je, že se tu všichni chovají jako dementi (v čele s Ant-Manem, ale u toho je to spíš povahový rys) a jako jednorozměrné figurky. Chybí tu prostě prokreslení charakterů a čas na nějakou práci s vývojem postav.

hroubek
20.12.2017

V první řadě, Ant-Mana jako postavu mám rád, mám celkem rád Hanka Pyma, a dost jsem se těšil na tento komiks. A poslední dobou, když se na nějakou postavu těším, tak mě komiks zklame. A to je případ i tohoto komiksu. A z mého pohledu tomu šlo předejít, kdyby zde byl samostatný příběh o Ant-Manovi/Giant-Manovi. Zrovna zde jsem se těšil na nějakou minisérii, kde bych si užil titulní postavu, a ne další příběh, u kterého čtenář musí znát další komiksy a důležité eventy. Tohle je prostě příběh uprostřed příběhů a mě to vůbec nesedlo. A fakt mě to mrzí.