Udělej si svoji knihu - 400 stran pro vaše nápady

Udělej si svoji knihu - 400 stran pro vaše nápady https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84693/bmid_udelej-si-svoji-knihu-stran-pro-vase-napady-84693.jpg 5 5 4

Jedinečný projekt Nakladatelství JOTA nazvaný UDĚLEJ SI SVOJI KNIHU má za cíl rozvíjet kreativitu nejen dětí, ale i tvořivých dospělých. „Prázdná“ kniha se 400 stranami umožňuje vytvořit si knižní skvost podle vlastní fantazie. Co můžete s knihou dělat? - vymyslet si vlastní název a typ knihy – deník, památníček, herbář, kronika, první román, komiks a nebo jen spousta stran na malování, kdy se nebudou papíry válet po celém bytě .. - vytvořit si vlastní obal knihy – kreslením (fixou, pastelkami, voskovkami, tužkou, tuží...), malováním, lepením (fotografií, samolepek, fólií, korálků, ozdobných kamínků...), případně dalšími kreativními způsoby, na které jistě snadno přijdete - vytvořit si vlastní obsah včetně grafického zpracování... celý text

Mistři
25.03.2022 5 z 5

Super kniha

Eorin
26.06.2017 5 z 5

Geniální nápad, který jednoduše baví :)

lenkaknel
18.11.2015 5 z 5

Fantastický nápad, který vznikl vlastně omylem. Už dvakrát jsem ji dala jako dárek a pokaždé udělala velkou radost. :-)

zuza.floderova
23.04.2015 5 z 5

nádherná kniha, krásně zpracovaná, úplně prázdná, můžete z ní udělat cokoliv a je to SUPER

hobby tvořivost, kreativita

Kniha Udělej si svoji knihu - 400 stran pro vaše nápady je v