Skrytá těla

Skrytá těla https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258575/bmid_skryta-tela-258575.jpg 4 341 114

TY (You) série

< 2. díl

Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu. Když Joe za tragických okolností přišel o svou přítelkyni Beck, dospěl k zoufalému přesvědčení, že už nikdy nebude schopen milovat. Pak ale začala v jeho knihkupectví pracovat Amy Adamová a Joe zjišťuje, že se ve svém chmurném úsudku mýlil. Je svou novou kolegyní posedlý, přestože (nebo protože?) představuje pravý opak Beck – nesnáší Twitter, dokonce ani nemá e-mailovou adresu a na internetu o ní není jediná zmínka. Joe je uchvácen. Než však stačí Amy požádat o ruku, dívka zrádně zmizí a zanechá po sobě jen několik mlhavých stop. Ty stopy vedou do Los Angeles. Tam se Joe nikdy v životě nechtěl vydat! Úplně cítí, jak v něm pouhé pomyšlení na to příšerné město probouzí šílenství. Touha najít zrádkyni a pomstít se jí za způsobené příkoří je ale silnější, a tak se Joe brzy ocitá v mučivé přítomnosti podivných existencí, kterých je LA plné. U některých dokonce Joe nabude přesvědčení, že bez nich by byl svět lepším místem... Jedna osoba se však z tohoto panoptika vymyká: chytrá, krásná a bohatá Love Quinnová. Možná by se mohla stát Joeovou vstupenkou do světa vyvolených. Možná by mohl díky ní překonat svou smutnou minulost. Ale možná je Love jen další dočasnou zastávkou na Joeově namáhavé cestě k nalezení té pravé. Tohle nikdo neví. Nejspíše ani Joe.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Hidden Bodies , 2016

lucie6153
12.12.2018 1 z 5

Kniha mě moc nezaujala, ale přesto jsem jí dočetla.

TipsyChipsy
23.11.2018 5 z 5

Myslím, že je to kniha (stejně jako TY), která má velké kvality. Týká se to hlavně pohledu přímo do hlavy cynického vraha Josepha. Ta on-line myšlenková psychologie byla super. Děj byl sice pritažený za vlasy, k tomu čtenář vlastně fandí vrahovi. Jeho činy jsou skoro jako spravedlivá msta na povrchních a prázdných lidech a při tom sám vypravěč je maniak a zase v kontrastu s tím citlivý a pravdivý. Prostě umění takhle to napsat.

Peršanka
27.08.2018 2 z 5

Vlastně se to četlo dobře, ale líčení bylo čím dál podrobnější, ironie pichlavější, nápady nebezpečnější. Jen ten děj vymizel. Jako když si dáte k večeři polívku z pytlíku na sucho. Tak mě v půlce přešla chuť.

Layyen
21.05.2018 4 z 5

Vyborny zazitek do posledni chvile, opravdu bych Joeovi pral stastnej zivot s Love.. :)

Synysterka
18.05.2018

Knihu právě čtu, skočila jsem na databázi dát do právě čtených a zjistila jsem, že to je druhý díl....já jsem opravdu mistr na to, číst nevědomky druhé díly, aniž bych věděla, že to má i nějaký první díl. No, knihu jsem si pořídila úplnou náhodou, proto má neiformovanost,
Takže, zatím mám za sebou cca 100 stran, kniha je z pohledu chlapa, což jsem vždy zvědavá, jak jsou určité situace popsané očima chlapa. Nooo, zatím to jde, zvykám si na to, jak je kniha napsaná a celkem se mi to líbí, nejsem z knihy úplně nadšená, ale zklamaná zatím taky ne, další hodnocení dám po přečtení.

lenuskav
22.04.2018 2 z 5

teda zklamání na plné čáře... začátek super,řikam si,jo to půjde,sem zvědavá co z toho vyleze...a pak sem se třičtvrtě knížky už jen nudila a prosila ať je konec

whiolet
31.03.2018 3 z 5

Průměrná kniha.
První polovina knihy je vtipná, svěží a skvěle se rozjíždějící jízda, bohužel pak začne kniha upadat do nereálně nudných situací a z Joeho se stane fňukna.
Takže suma sumárum nebylo to úplně blbé čtení,ale jsem ráda, že už to mám za sebou!

tyjá
29.03.2018 3 z 5

Před rokem jsem četla první díl a byla jsem nadšená. Nevím jestli jsem do teď přečetla tolik dobrých knížek, abych z téhle byla zklamaná... nebo jestli první díl byl prostě lepší. Ale rozhodně jsem čekala víc.

Peyka
16.03.2018 1 z 5

Předchozímu dílu jsem dala dvě hvězdičky, tomuhle dávám jednu. Prostě u mě Joe Goldberg neboduje a ani bodovat nebude. Kniha pokračuje v bezduchém plácání z předchozího dílu a čtenáře dostává ještě do větších spletí nesmyslného (ne nereálného) příběhu s totálně nesympatickým "hrdinou."

dracos_princess
23.02.2018 3 z 5

TY bylo samozřejmě mnohem lepší čtení, protože byl člověk v napětí a tím si knihu více užil. Tady se dalo vše předvídat a překvapená jsem tedy moc nebyla. Nicméně autorčiny realistické popisy jsem jí věřila a to byl asi důvod, proč jsem knihu zvládla přelouskat až do konce.
Děsila jsem se sama sebe, když jsem doufala, že se hlavnímu hrdinovi vše podaří podle plánu. Až tohle s vámi autorčino psaní udělá.

strippedd
28.10.2017 1 z 5

Achjo to fakt nebylo moc dobrý což mě opravdu mrzí. Ty mě vážně zaujalo. Vždycky me bavi číst o všemožných psychopatech a Joe byl můj favorit. Ale ve Skrytých tělech se z něj stal ufňukánek. Spousta náhod úplně mimo. Už jsem čekala, že se tam objeví snad i Madonna. Škoda.

Kerberos
22.09.2017 1 z 5

Nestává se mi abych knihu nedočetla,ale asi nemám tolik času abych četla něco tak špatné.

bekule
18.09.2017 5 z 5

Dost jsem se bála druhého dílu protože "Ty" bylo pro mě zjevení. Nezklamalo ,dvojka je jiná ale téměř stejně skvělá. Už to není tak šokující, ale stejně výborné. Jen doufám že třetí díl nebude , protože podle mě to skončilo nejlíp jak mohlo. Jakékoli další pokračování by zkazilo ten skvělý příběh. Přidávám si autorku k oblíbeným.

PetikH2O
08.09.2017 3 z 5

První díl byl lepšejší. Nicméně jsem si čtení užila i tak.

Zoy
07.09.2017 4 z 5

První kniha se mi líbila více, ale i tato se četla dobře. Některé pasáže bych zkrátila, zbytečně roztahané

minde
30.08.2017 4 z 5

První knížka byla sice lepší, ale bylo to asi proto, že to bylo první, něco pro mě nového, nečekaného. A taky i tou formou vyprávění "you" bylo to tak děsivé a přitažlivé zároveň.
Druhé pokračování je slabší, ale taky dobré. Možná taky proto, že už víte do čeho jdete a Joe už "nemluví přímo k vám". Už tušíte co se stane na dalších stránkách...a pořád mu to prochází...až v druhé půlce knihy zjistíte, že mu tak trochu fandíte. Čekáte jak to s ním dopadne...a skončí to tak, jak to mělo skončit :-)

DK197
09.08.2017 3 z 5

Mně se kniha líbila. Dokonce stejně jako jednička, čemuž jsem při změně stylu vyprávění nedávala moc šancí. I postavy mi přišly zajímavější. Ale... ten konec byl jako co?
SPOILER: To fňukání a rozplývání nad Love a touha po happyendu a neutuchající víra v dobrý konec zatímco sedí v base mi přišlo trochu moc a poslalo to celou knihu i charakter hrdiny někam... Je snad najednou svatý hodný zamilovaný puberťák. Uznávám člověk se vyvíjí, ale tohle? Proč je z něho toto? Navíc si myslím, že spravedlnosti by mělo být učiněno zadost. I tak doufám, že autorka dodrží slovo a v budoucnu se dočkáme i třetího dílu.

Peťulka3
04.08.2017 5 z 5

Mě se to líbilo. Četlo se to dobře,mělo to spád.

rode
25.07.2017 4 z 5

Knížka nebyla špatná, ale asi jsem měla moc velký očekávání. Rozhodně bych knížku osekala o pár set vět, ať už to byly věty o Beck, hrnku moči, či o Amy, protože AmyJeKráva a Joe potřebuje Love - což je jeho naprosto skvělej novej objev!
A já? Já potřebuju naprosto jednoznačně třetí díl!

blonďatá.luc
24.07.2017 3 z 5

První díl se mi líbil více - byl originální co se způsobu psaní týče a měl na mne větší dopad (byl děsivější). Toto bylo řekněme příjemné rozloučení s Joem, které neskončilo úplně dobře, jelikož druhá polovina knihy mi přišla jen jako jistý způsob fňukání a protahování. Jsem ale ráda, že jsem knihu přečetla, přeci jen není úplně reálné přečíst první díl a pak nepokračovat, že?