Trojhra

Trojhra https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349036/bmid_trojhra-Vix-349036.png 3 61 27

Patříte mezi ty, které vyhrály v loterii a na první dobrou si našly životního partnera, se kterým prožívají spokojený a plnohodnotný partnerský život, anebo jste vybíraly tak dlouho, až jste přebraly či si dokonce nevybraly vůbec? Kamilásky vyprávějí příběh dvou žen, jejichž povahy, způsob života i životní priority jsou diametrálně odlišné, přestože jejich náručí i srdcem prochází ve stejném období jeden a tentýž muž.... celý text

Vivetkav
29.02.2024 3 z 5

Dostala se ke mě náhodou a jelikož jsem jednu knihu od autorky četla, tak jsem se ráda začetla .. zajímavá trojhra..nic speciálního, ale je to ze života a líbilo se mi to.. určitě si přečtu další

JancaMia
13.02.2023 3 z 5

Milostný trojúhelník po moravsku , protkaný všemi peripetiemi zůčastněných.

ivka67
08.03.2021 3 z 5

Taková oddechovka.

Juvka
09.05.2020 3 z 5

Co napsat. Kniha není špatná, dobře se čte, nemá moc stránek, takže jí přečtete během fakt chviličky. Námětem je milostný trojúhelník, což v dnešní době není nějak zvláštní. Osobně si myslím, že by mě kniha zaujala mnohem víc, kdybych jí četla, až budu starší, protože podle mého názoru je kniha určena pro ženy 40 a výš a věřím, že několik žen by se, ať už v jedné nebo v druhé ženě, našlo.

Dagmar58
08.05.2019 2 z 5

Nestává se mi často, aby mě kniha úplně zklamala, ale téhle se to povedlo...

Kerberos
02.05.2019 2 z 5

Zklamání - kniha mě v ničem nezaujala ani neobohatila.

kristynkal
18.04.2019 2 z 5

Bohuzel musim rict, ze jsem neco za polovinou a jedine pozitivum i duvod proč knihu doctu, je malo stran... jinak už bych ji davno odlozila. Vubec me neoslovila.

hapac
08.04.2019 3 z 5

Příběh, který mi po pravdě už z hlavy téměř zmizel, takže jenom za tři hvězdy.

niika
01.01.2019 3 z 5

Slabší. Přečíst se to dá, kniha je útlá. Místy se začtete, místy jen přeskakujete. Ač popis knihy zněl slibně, téma mě nakonec neoslovilo.

Allla9
28.12.2018 4 z 5

Příběh o vztahu muže je dvěma ženám současně.

jasmína
04.11.2018 3 z 5

Četla jsem v noci při kašli mé malé dcerky, to už člověk stejně nemůže v klidu spát, a kniha se mi líbila, ale kdybych ji četla v jiné situaci, asi by mě moc neoslovila, děsně mě štvala hlavní hrdinka, jak si vše nechala líbit, já nejsme dávno ten typ, tak to se do toho těžko vžije..

stanza
19.05.2018 3 z 5

Tak tentokrát, ani jako oddechovka bohužel nestačilo. )) Úplně spokojený život málokdy bývá spokojený doopravdy.....

rafty
21.02.2018 4 z 5

Trochu jiné tempo vyprávění, které ale na čtivosti neubralo.

Hvězda659
21.02.2018 5 z 5

Život je o vztazích. Pohodové čtení. Nechtěla bych být v situaci ani jednoho z nich, ale čtení jsem si užila.

moore.allonsy
05.02.2018 5 z 5

Vztahy jsou to, oč tu běží. Ať už zrovna řešíte nějakou vztahovou problematiku nebo chcete jen strávit příjemné odpoledne nad knížkou, tohle bude určitě správná volba. :)

popeluška
04.01.2018 5 z 5

Milé, pohodové čtení,které potěší :-) moje druhá kniha od paní autorky a jsem opět velmi spokojená :-)

Knižní střípky
29.12.2017 2 z 5

Mám přečteny všechny autorčiny knihy, ale do Trojhry jsem se nějak nedokázala vcítit. Přečetla jsem ji a to je tak asi vše....

zuzana2599
15.11.2017 3 z 5

Tak tato miloučká miniknížečka mě potěšila spíše svým obalem, obsah byl hodně krátký, ale jeho výpověď určitě zajímavá.. Příběh ocení spíše čtenářky vyššího věku, ale opravdu to bylo hodně kraťoučké, ale už držet v ruce tuhle knížečku byla pro mne radost :-)

alnahu
03.10.2017 2 z 5

Tak tato kniha ze života mě příliš nenadchla. Příběh dvou žen Aničky a Kamily ,které hledají v životě sami sebe ,každá má jiné životní priority a oběma projde životem stejný v podstatě pro ně vysněný muž . Tentokrát zklamání.

jahlina
26.09.2017 4 z 5

Četlo se dobře, ale čekala jsem víc. Závěr mohl být asi trochu víc vygradovaný. Nicméně se nebudu bránit zkusit ještě něco dalšího od této autorky.

Blanka Hošková
česká, 1967