Dietnikum

Přemýšlíte někdy, co se vlastně děje na upravených zahradách a za nablýskanými okny vilek na předměstích? Doufáte v idylu a barvotiskové štěstí jako z reklamy na střešní okna? Nebo tušíte, že ne vše je tak dokonalé, jako fasády, kolem kterých procházíte? V „naší“ ulici se sešly tři ženy v kritické životní situaci, každá je jiná, ale možná proto je pojí velmi silné přátelské pouto. Mohou jedna druhou vyslechnout, poradit si, nebo si dát třeba na zahradě, poházené dětskými hračkami bramborák. Anebo víno. Otevírá se před námi příběh o lásce, velkém zklamání a ještě větší důvěře. A také o tom, že když někomu vezmete naději, začne se topit. V sobě, v alkoholu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160640/big_dietnikum-24k-160640.jpg 3.949

Kniha Dietnikum

Jehně
22.12.2021

Kniha se mi bohužel nijak zvlášť nelíbila. Příběh hlavní hrdinky měl potenciál, ale styl psaní autorky mi nějak nesedl. Dialogy mezi postavami mi nepřišly autentické, jak z nekonečného seriálu

hzd
02.12.2021

Knížka se mi líbila. Hezky se četla a určitě zkusím další od této autorky.

Runinka
26.05.2021

Příběh 3 žen se všemi radostmi a strastmi.

Klára90
10.01.2021

V první části knihy mi přišla hlavní hrdinka velmi nesympatická, poté mi ji bylo líto a ke konci jsem ji fandila. Pravdou je, že člověk by neměl soudit, když sám není v podobné situaci, ale Sváťa mi přišla chvilkami sobecká a povrchní a moc mi nesedla. Líbí se mi, že autorka píše o problémových tématech a knihy většinou končí nadějně. Četla jsem zatím 3 a na další se určitě podívám

hlentilka
05.01.2021

Zvláštní, první kniha od B. Hoškové, kterou jsem odložila po pár stránkách čtení. Nebaví mě, povrchní.

Vendula39
15.07.2020

Skvěle popsané životní situace několika žen žijících ve městě. Nejvíce se mi líbilo, jak autorka líčila situace ohledně váhy a alkoholismu: "Mně nic není, nemám problém s alkoholem." I když jsem četla od autorky i lepší knížky, tak opět nezklamala a brilantně to napsala.

Šmoulinka1980
16.11.2019

Knihy této autorky jsou pro mě příjemným nenáročným čtením ze života. Zatím se mi všechny tituly, které jsem od autorky přečetla, líbily. Toto je oddechová kniha vyloženě určená pro ženy třeba jako ideální čtení v létě k vodě. Příběh z českého prostředí o třech ženách - kamarádkách a jejich životních osudech. Jen budu upřímná a přiznám, že předchozí knihy od této autorky, které jsem přečetla, se mi líbily o krapet víc! Tuto řadím k těm slabším.

Danago
03.09.2019

Reálný příběh ze života. Tak jak to autorka umí.