Tři ze ZOO

Tři ze ZOO https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119935/tri-ze-zoo-119935.jpg 3 33 7

Volná trilogie, ve které Páral nejen nalézá a předvádí neobyčejné množství lidských typů a příběhů, ale také sám vytváří příběhy a osudy. Kniha obsahuje romány: Veletrh splněných přání - Příběh pokleslé aktivity Soukromá vichřice - Laboratorní zpráva ze života hmyzu Katapult - Jízdní řád železničních lodních a leteckých drah do ráje ... celý text

Elea
16.12.2020 2 z 5

Párala mám celkem ráda, ale tato kniha mne příliš nenadchla.

teddymu12
29.07.2019 2 z 5

:) 1. příběh se mi zdál v porovnání s ostatními mnohem slabší

Vidlička
18.10.2017 4 z 5

Páral mě moc chytil. Je sice pravda, že má skoro všechny příběhy na jedno brdo, ale člověku stejně o nic jiného než vlastní spokojenost nejde. Ale pak vás samozřejmě to dobré bydlo začne pálit, a tu je tu Páral, aby vás protáhl všemožným marastem a jen možná nechal se vybabrat.

haki34
18.05.2017 2 z 5

Mno... Pana Parala mam i po precteni tohoto dila rada... Ale, tato knizka a ty 3 novely - utrpeni se stupnovalo, Katapult jsem se musela nutit docist.. Jakoby uz fakt nevedel o cem psat, tak posbiral obvykly spletenec postav, muzi, zeny, deti, sex, nevera, bucek, vino, nejaky ten sejra, prolozil vykriky do tmy a... snad nasel ciloveho ctenare
Plusove body snad jen za test na konci.. Asi jiz nikdy vice. Howgh.
( aj bych ji hned obratem poslala dal, ale dle inzeratu v bazaru o tuto paralovku fakt zajem zjevne neni....)

hana1984
08.06.2016 1 z 5

Nějak jsem si k tomuto autorovi cestu nenašla.Knihu jsem přečetla,ale nijak závratně jsem nadšená nebyla.

Rup
05.11.2014 3 z 5

Ač bych se měl asi s autorem ztotožnit, neboť jsem onu dobu žil, prožil a přežil, nějak mi to nejde. Kdysi se mi Páralova tvorba líbila, i když jiná (Profesionální žena, Muka obraznosti), dnes se mně do jeho stylu psaní a myšlení jen velmi těžko vpravuje. Hold jsme, dílo i já, zestárli. Potřetí bych to už nečetl. Ani bych se o to nesnažil.

jprst
20.11.2011 4 z 5

Je šikovné pro čtenáře, že má pohromadě tři romány z počátku autorovy tvorby, z nich především Veletrh splněných přání se solo špatně shání.