Tři dámy na zhubnutí

Tři dámy na zhubnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302694/bmid_tri-damy-na-zhubnuti-2y7-302694.jpg 4 192 61

Existuje celá řada důvodů, proč chceme zhubnout. Jedním z nich je i to, že jsou pro nás nadbytečná kila zástupným problémem. Maddie je tlustá. Morbidně tlustá. Manžel jí sice říká, že ji má rád takovou, jaká je, ale děti se za ni stydí, matka do ní ustavičně rýpe a šéfka ji dotlačila k účasti na mediálním projektu o hubnutí, který je pro Madii zdrojem nekonečného ponížení. Zkrátka a dobře, Maddie má dost dobrých důvodů, aby se přidala ke Krotitelům tuků, což je skupina lidí, kteří se snaží o snížení své hmotnosti. Ve stejný den přichází i Jess. Pracuje v kosmetickém salónu, mezi zákaznicemi je oblíbená, zato nadřízená jí neustále vmetá do tváře, že svou tloušťkou dělá salónu ostudu. A pak je tady ještě její milovaný Charlie, který už není tak láskyplný jako dřív... Jess doufá, že když shodí nějaké to kilo, Charlie ji bude mít zase rád a konečně ji požádá o ruku. Třetí nově příchozí je Lauren, rozvedená majitelka seznamovací agentury, o níž doslova a do písmena platí, že kovářova kobyla chodí bosa: ačkoli úspěšně dává lidi dohromady, sama žije jen s kocourem. Pak se ale na scéně objeví atraktivní kuchař Joe, který dává nepokrytě najevo, že jeho partnerka musí být štíhlá... Tomu se říká motivace! Tři mladé ženy, které se přidaly ke Krotitelům tuků, si slíbí, že se budou navzájem podporovat. A příležitostí k tomu dostanou víc než dost, protože nadbytečná kila nejsou zdaleka to jediné, co dokáže ženu pořádně potrápit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Sweet Temptation , 2010

essene
26.01.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka i na zasmání

Adelen
10.01.2020 4 z 5

Kniha se čte sama. Oddechovka, která pobaví.

Lucila
21.12.2019 4 z 5

Příjemné čtení, zasmála jsem se, trochu si poplakala, ale většinou to byla zábava.

Gibis
02.10.2019 5 z 5

Tři dámy na zhubnutí...Maddie, Jess a Lauren, každá z nich bojuje s obezitou a každá z nich řeší nějaký osobní problém. Sice nejsem obézní, ale nepatřím k těm šťastným, kteří nepřiberou, ať sní cokoliv a tak jsem plně chápala, jak holkám je, když odolávají pokušení a touze nacpat se, obzvlášť když jim nebylo lehce na duši. Proto jsem jim fandila a celou dobu držela palce, aby vyhrály svůj boj s váhou a porazily své osobní démony.
Kniha se četla lehce, bavila mě, dojala mě a šťastný konec nezklamal, protože šťastné konce občas potřebuji aspoň v ženských románech :)

Johanaop
22.09.2019 5 z 5

Milá knížečka, která skrývá spoustu emocí. Tři ženy, každá úplně jiná a přesto se jejich osudy propojí. A pak začíná jízda událostí, díky kterým se od knihy nedá odtrhnout. Příběh je ze života. Autorka Vás prostřednictvím tohoto dílka dokáže povzbudit, ale také Vám vehnat slzy do očí. Autorku moc doporučuji a chystám se na další knihy.

Laughtubbe
18.09.2019 5 z 5

Tři dámy na zhubnutí - příběh plný emocí. Kniha mi poskytla ne jeden požitek. Je to zvláštní , ale s každou ženou jsem byla vnitřně spojená. Pravdou je stejný problém lidi spojuje. Musela jsem se smát a o chvilku později plakat. Být smutná i cítit se trapně. Bylo to emoční čtení. Kniha mi toho dala hodně. Začala jsem na základě tohoto příběhu jít zdravěji. Dokonce jsem se díky Maddie dostala poprvé do posilovny, kam dnes chodím dvakrát týdně a zlepšuji se. Je to úžasný kousek v mé knihovně. Jsem ráda , že mi obálka učarovala. Přečtěte si ji, prosím, nebudete litovat.
Dala bych si dort, ale už slyším mojí kolegyni jak mi říká ''Maddie, jednu chvíli v puse, celý život v pase.'' - a to je teď mé motto ,které úplně miluji :D

beruska
31.08.2019 5 z 5

Velmi milý příběh tří dam, které bojují nejen se svou váhou... Při čtení se budete smát, plakat, probudí se ve vás všechny emoce... Knížku jsem si opravdu užila a právem si zaslouží plný počet - tedy 5* :) :) ....

Eliot30
22.07.2019 5 z 5

Mohu jedině doporučit, tady se člověk zasměje, pobaví, popláče si i se dojme. Paráda.

Veruci
26.06.2019 4 z 5

Nečekala jsem, že se mi kniha bude tolik líbit. Název přesně vystihuje obsah. Tři zajímavé propojené příběhy, ve kterých mi ani nevadil faktor náhody, kdy se každý zná s každým. I když je to psáno s nadhledem a s humorem, na několika místech jsem se neubránila slzám. Troufám si tvrdit, že by to mohla být ideální motivační kniha nejen pro boj s nadváhou.

Medunka22
29.05.2019 5 z 5

Já se u knížky opravdu nasmála, vlastně už první odstavec mne rozesmál.

veronika9700
08.05.2019 4 z 5

Milá oddechová knížk. Pro někoho kdo čte rád romány a knihy bez nějaké větší zápletky nebo zvratu. Předvídatelný konec ale přesto pěkná, klidná kniha.

orson
03.05.2019 4 z 5

Výborná a vtipná oddechovka nejen o hubnutí. Málem jsem začal počítat kalorie - naštěstí jsem si včas uvědomil, že nepatřím mezi hlavní postavy :)

Stepisek83
12.04.2019 3 z 5

Milá kniha, oddychovka, co se dobře četla

Zania
26.03.2019 5 z 5

Absolutně skvělé čtení ! Kniha vykouzlí úsměv na rtech, ale taky dokáže rozesmutnět.. Doporučuji :-)

Fantasmagorka
08.03.2019 4 z 5

Kniha je čtivá a příběhy každé z hrdinek dokážou povzbudit. Hezky se prolínají a nakonec jim fandíte všem. Mrzelo mě, že byl konec smrsknutý do 20 stránek. Mnohem raději bych si užila více obsahu o šťastném konci.

Nelička
06.03.2019 5 z 5

Autorku mám moc ráda a na konkrétně na tuto knížku jsem se vyloženě těšila. Nezklamala. Pohodové čtení o různých životních příbězích, které spojuje jedno- HUBNUTÍ. Coby celoživotní dietářka a bojovnice za krásnější figuru jsem v knize mnohokrát viděla sama sebe a troufám si říct, že mě různé přístupy a názory na vlastní tělo často inspirovaly. Tímto autorce děkuji nejen za moc fajn čtení, ale celkově inspirativní zážitek :-)

HaniSebi
21.02.2019 5 z 5

Tři dámy na zhubnutí mě velmi mile překvapily. Moc pěkný oddechový příběh. Všechny tři hrdinky byly moc sympatické a já jim fandila :-). Pokud má, jako je tomu v mém případě, člověk nějaké to kilo navíc tato knížka potěší a řekla bych, že i dokáže inspirovat.

Lucinky
20.02.2019 5 z 5

Skvělá knížka, moc mě bavila a kdo bojuje s kila, tak se v knize určitě najde :-)

Heli20
30.12.2018 5 z 5

Super knížka,motivační,legrační i k zamyšlení.

Erzetka
09.12.2018 5 z 5

Tahle kniha mě zahřála u srdce. Je ze života. Přišlo mi, že jakmile se člověk jen trochu odlišuje, tak se po něm někdo začne vozit. Dámy si získaly mé sympatie hned od začátku. I když to v určitých situacích trvalo, tak se nedaly. Kniha mě velmi bavila.

přátelství ženy humor hubnutí

Lucy Diamond (p)
anglická, 1970
2015  82%Kavárna na pláži
2015  83%Já a pan Jones
2019  74%Léto bez tebe
2016  84%Bude to dobrý rok
2016  85%Tři dámy na zhubnutí

Kniha Tři dámy na zhubnutí je v