Třetí zahrada

Třetí zahrada https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477330/bmid_treti-zahrada-LU9-477330.jpg 4 137 64

Třetí zahrada série

Co udělá mladá dívka, která přijde o všechno a zbyde jí jen zahrada planých růží? Sedmnáctiletá šlechtična Nella se ocitne v klášteře poté, co její otec prohýří rodinný majetek. Když se po dvouletém utrpení u bran objeví otec, který ji chce provdat, je přesvědčená, že je její zkouška u konce. Nalezne lásku u mladého medika Sebastiana, avšak je proti své vůli provdána za staršího knížete Nikolase Albrechta. Začíná tak svazek plný vášně, zrady, nenávisti i naschválů. Po mnoha útrapách je manželství anulováno a Nella se stěhuje na venkov, kde pozná svobodu, přátele a tajemství výroby parfému. Dokáže se Nella postavit na vlastní nohy a zapomenout na veškerá příkoří? Zbaví se kníže strachu, který před svou manželkou nebyl schopný odhalit? Historický román s mnoha decentně popsanými erotickými scénami, vypráví o přeměně naivní dívky v silnou a sebevědomou ženu. (Oficiální anotace nakladatele)... celý text

smrčci
01.10.2021 5 z 5

Mám ráda historické romance a tahle se opravdu povedla. Hltala jsem stránku za stránkou, chvěla se nadšením, očekáváním a dokonce jsem se přistihla při myšlence, že bych Nikolase chtěla mít doma!
Opravdu jsem nenašla nic, co by se mi nelíbilo nebo co by do příběhu nezapadalo.

SabinaZelená
30.09.2021 5 z 5

Třetí zahrada je kniha, která se mi přesně trefila do nálady a vkusu. Během několika stránek jsem byla naprosto ponořená do příběhu, svět kolem mě přestal existovat. Četla jsem v každé volné chvilce a stránky otáčela takovým tempem, jako by zítřek neměl přijít.
V knize nebyla žádná hluchá místa, naopak se mi dostalo skvěle vypracovaných postav, zajímavého příběhu, perfektního poměru mezi napětím, romantikou a historií. Hlavní hrdinka Nella mi přirostla k srdci.
Úžasný čtenářský zážitek, vřele doporučuji!

JanaJanska
30.09.2021 5 z 5

Jestli čekáte plnotučný zážitek, sáhli jste po správné knize. V jednom příběhu dostanete emoce všemožných barev, na vlastní kůži pocítíte krutost i něhu, intriky i lásku, slast i ponížení. Autorka píše s lehkostí, humorem a s pokorou, hrdinové jsou skutečně reální a jejich příběh vás chytí a nepustí. Doporučuji všemi deseti.

Miri10
30.09.2021 5 z 5

Knihu jsem měla možnost si přečíst ještě před vydáním a děkuji za to. Je nádherná. Romantický historický příběh mě zanesl nejen do pohádkového Nicheslbergu, ale především do doby, kdy ženy měly omezené možnosti, přesto se hlavní hrdinka Nella porvala s nepřízní osudu. Klášterní šikanu vyvažuje Nellina vnitřní proměna a úspěchy s výrobou vlastní kosmetiky. To vše je okořeněno decentně (přesto žhavě) popsanými erotickými scénami. Vřele doporučuji.

erotika romantika historické romance

Sarah Parsley (p)