Sladký ocko

Sladký ocko https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94500/sladky-ocko-94500.jpg 4 324 59

Travis série

Svojimi pôsobivými a vzrušujúcimi románmi očarila Lisa Kleypasová milióny čitateľov. Teraz vám ponúka príbeh jednej zo svojich najnezabudnuteľnejších postáv... Ona pochádza z nesprávnej strany kempového mestečka. Liberty Jonesová má sny a odhodlanie, ktoré ju ženú preč z texaského Welcome, ak sa jej podarí prinútiť svoje divé srdce, aby neovládlo jej myseľ. Hardy Cates miluje Liberty, no lásku k nej považuje za zakázanú. Jeho ambície sú väčšie než živorenie vo Welcome a Liberty je zbytočná komplikácia. Oboch však k sebe ťahá niečo magické a opojné – nebezpečná príťažlivosť, silnejšia ako oni sami. On je jediný muž, ktorého nemôže mať. Keď Hardy opúšťa mestečko, aby uskutočnil svoje plány, Liberty sa po smrti matky ocitá s mladšou sestrou, ktorú vychováva sama. Po čase sa zoznamuje s bohatým magnátom – sladkým oteckom, ako sa v Texase hovorí. Ich vzťah je však hlbší, než si ľudia myslia, a Liberty začína postupne odhaľovať tajomstvá z minulosti svojej rodiny. Naplnia túžby svojich sŕdc – alebo ich rozdelí hlboký žiaľ?... celý text

vcielka
03.07.2018 5 z 5

Mne sa to pacilo. Sice stale som cakala kedy sa to rozbehne, ale pisane to bolo zaujimavo takze som to prekusla. Az potom mi doslo, ze to nie je tak celkom pisane ako klasicka cervena kniznica, kde muz snov sa vyskytne hned na zaciatku a hned od zaciatku to medzi nimi iskri. Ked som to konecne pochopila uz tam hlavny hrdina bol a to uz sa zacali odvijat presne tie kapitoly, kvoli ktorym cervenu kniznicu citam. Nemam knizke co vytknut. Ja som si ju uzila.

wesia
14.03.2018

Začátek naprosto skvělý, pak mi už přeci jen chybělo to, jak ze začátku bylo všechno obyčejně normální, než se do toho vložil pan "úžasně dokonalý, vymakaný a prachatý".

venacava
05.01.2018 4 z 5

Ještě že ti bohatí, krásní a úžasní muži existují...klasická červená knihovna, ale lehce se to čte a zasněně přihlouplý úsměv mě doprovázel po celou dobu. Škoda jen, že je tento svět pouze v knihách.

cukrovka
20.11.2017 4 z 5

Velmi zajímavý příběh. Trochu zdlouhavý rozjezd a hodně popisné vyprávění. Liberty byla silná osobnost, která se nebála odpovědnosti. Chápala jsem i její rozhodování v lásce. Je potřeba se s minulostí vypořádat, aby se mohlo začít s čistým stolem. Gage byl velmi tolerantní.

Kiwicatko
02.10.2017 4 z 5

Tak zacatek jsem pretrpela, ale jakmile vstoupil na scenu Gage, tak se mi pribeh zacal libit. Gage sem si zamilovala okamzite, narozdil od Hardyho, kteryho buch nejradsi pretahla flaskou po hlave...

Dandy1
18.09.2017 4 z 5

Tento žánr vyhledávám jen občas. Příběh má něco do sebe. Poznat kdo nás má opravdu rád není lehké.

moudivlacek
09.09.2017 4 z 5

Je to docela slušný příběh lásky mladé dívky, která brzy pozná odpovědnost za blízkou osobu, a také to, že se život občas s někým nemazlí, přesto si může zachovat svou důstojnost a čest. Obdivovala jsem její snahu žít poctivě dle svých vlastních morálních zásad.
Také na mne dost zapůsobil Gage, od začátku jsem vycítila, jak to s ním dopadne, a jsem ráda, že jsem se nemýlila. Ale nejvíc jsem byla mile překvapena, že ukázal své pravé srdce i ve velmi vypjaté životní situaci a i on si dokázal zachovat chladnou hlavu tam, kde city ho dost bolely.
Pěkná oddechovka na odpoledne.

Jessybelle
17.08.2017 3 z 5

Zpočátku mi trvalo než jsem se začetla, říkala jsem si, co to proboha je... Ale protože nemám ve zvyku knihy odkládat nedočtené, vytrvala jsem. Příběh byl zajímavý, jen to okecávání kolem bylo zdlouhavé. Nicméně přečíst se to dá, ale rozhodně nebude milt místo v mé knihovně a další díl, mno nevím nevím ...

ardeas
17.07.2017 1 z 5

Dosť bieda. Námet zaujímavý, teda v celku klišé zápletka šmrcnutá novými prvkami, ale tá forma, tak to je des. Štýl akým bola písaná je mne osobne dosť proti srsti.
Veľký problém sa začítať, nakoniec som preskakovala niektoré časti. Veľa opisov, málo deja. Dlhá časová linka, ktorá popravde nemala konca kraja.
Finále bolo fajn, ale v rámci celého deja knihy bolo priam zanedbateľné.

P.S.: Kto tú knihu preboha číta s nadšením, to hodnotenie je fakt vysoké a nechápem ako sa k tomu ľudia dopracovali.

adrianna0305
30.04.2017 2 z 5

Takový primitivní příběh, který měl na pár stránkách cosi primitivně líbivého :-)

Lentilka2
02.02.2017 3 z 5

Příběh byl zajímavý, jediné co mi strašně vadilo je, že autorka nekonečně popisovala situace. V průběhu knihy jsem se přistihla, že vynechávám ty nekonečné pasáže, jen abych se už dozvěděla, jak příběh skončí... Kniha není špatná, rozhodně neurazí, ale...

Suin
21.01.2017 3 z 5

Pekný príbeh, romantika na plny plyn. Úpřimně ale, docela jsem se víckrát nudila a musela se přinutit číst dál. Jinak série příjemná...pokud máte radi romantiku a vždy k tomu nějakou rodinnou tragédii se šťastným koncem tak je to něco pro Vás.

dasa4663
29.11.2016 5 z 5

Moc krásná knížka :) trochu víc popisování,ale děj mě vážně vtáhl a zaujal. :) hlavně ke konci, neměla jsem tušení jak to může dopadnout :) Doporučuji k přečtení :)

Meridea
02.09.2016 5 z 5

Moc hezké odragování :-)

KydlochMoris
15.08.2016 3 z 5

Občas člověk potřebuje knihu, u které nemusí myslet...

janesy
05.04.2016 4 z 5

Kniha mne cca prvních 60 stran moc nebavila, autorka nezáživně a podrobně vše popisovala. Nakonec jsem se do děje nechala vtáhnout a nelitovala, čtení bylo pak mnohem zajímavější a musím říci že jsem si zamilovala Gage. Chování Hardyho jsem chápala-snaha vymanit se z bídy a mít lepší život....jeho chování k Liberty po letech mne však docela zklamalo. No uvidíme, co se bude dít dál :)

LilianaFalcon
10.03.2016 4 z 5

Ten začátek byl tááák dlouhý. Sice chápu, že je potřeba se s hrdinkou sžít a pochopit všechno okolo, ale dalo se to udělat kratším a efektivnějším stylem. Kdybych si nepřečetla anotaci, tak nevím, jestli se k zápletce vůbec pročtu.
Ale hrdinku jsem si oblíbila, závěr se mi strašně moc líbil. Žádné hysterické záchvaty, zdlouhavé vysvětlování.
A asi jsem se do Gage zamilovala :-D

handulli
09.03.2016 4 z 5

Od LK jsem zatím přečetla jen 3 knihy, ale vždy se v nich objevil silný kontrast bohatství a chudoby s přeslazeným happyendem. Opakovaný namet mi vadil, až jsem nakonec její knihy přestala cist. Nicméně série ze současnosti mě zaujala a jsem ráda, že jsem se k autorce vrátila.
Kniha mě prvních 50 stran vůbec nezaujala,jak byla roztahaná, ale nemam ve zvyku knihu nedočíst, tak jsem ji ještě dala šanci a nakonec jsem byla spokojena. Jen myslím, ze Gage a Liberty si zasloužili vice než jen půlku knihy. Hardy byl pro mě zklamáním, snad se můj názor na něj v dalším díle poopraví. A klobouk dolu před Gagem, jak byl trpělivý.
Příjemné romantické čtení.

petra4080
24.02.2016 4 z 5

Moje první kniha od této autorky, která mě zaujala a dala mi chuť přečíst si celou sérii. To prolínání života všech bratrů mi na tom přijde úplně nejlepší.

Příběh je milý, nenáročný, plný lásky (i té sourozenecké), Liberty má těžký život, pak se chopí šance a najde svoje štěstí.

tejinka7
12.02.2016 5 z 5

Fanda milostných trojúhelníků nejsem (jako že vůbec), a i přes fakt, že osudovému muži se věnuje menší část knihy, než muži neosudovému, a že hrdinčino přebíhání mezi jedním a druhým mužem mi přišlo dost nefér, se mi kniha moc líbila. Celý ten zmatený vývoj a hledání toho pravého ve skutečnosti docela fungoval a čtenářka si osudového muže proste musela zamilovat tak jako hrdinka, snad právě proto, že na něj čekala tak dlouho.....přečíst přečíst, je to page-turner jak hrom, a osudový muž je fakt miláček, budete ho zbožňovat taky :).....