Sladký ocko

Svojimi pôsobivými a vzrušujúcimi románmi očarila Lisa Kleypasová milióny čitateľov. Teraz vám ponúka príbeh jednej zo svojich najnezabudnuteľnejších postáv... Ona pochádza z nesprávnej strany kempového mestečka. Liberty Jonesová má sny a odhodlanie, ktoré ju ženú preč z texaského Welcome, ak sa jej podarí prinútiť svoje divé srdce, aby neovládlo jej myseľ. Hardy Cates miluje Liberty, no lásku k nej považuje za zakázanú. Jeho ambície sú väčšie než živorenie vo Welcome a Liberty je zbytočná komplikácia. Oboch však k sebe ťahá niečo magické a opojné – nebezpečná príťažlivosť, silnejšia ako oni sami. On je jediný muž, ktorého nemôže mať. Keď Hardy opúšťa mestečko, aby uskutočnil svoje plány, Liberty sa po smrti matky ocitá s mladšou sestrou, ktorú vychováva sama. Po čase sa zoznamuje s bohatým magnátom – sladkým oteckom, ako sa v Texase hovorí. Ich vzťah je však hlbší, než si ľudia myslia, a Liberty začína postupne odhaľovať tajomstvá z minulosti svojej rodiny. Naplnia túžby svojich sŕdc – alebo ich rozdelí hlboký žiaľ?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94500/sladky-ocko-94500.jpg 4.3291

Kniha Sladký ocko

Hache

Nevím, co si o knize myslet. Nějak jsem se nemohla začíst, povedlo se mi to asi až v polovině knihy. Kniha byla nakonec moc hezká, ale nebyla úplně pro mě. Autorku mám ráda, ale asi zůstanu u jejích historických románů, které podle mého umí napsat lépe.

allyska

Lisa psát umí. Líbilo se mi, že jsme sledovali vývoj Liberty od puberty. Příjemná změna byla, že se s hlavním hrdinou potká až v půlce knihy. Nick byl fakt zlatíčko. Jsem zvědavá, jak se z Hardyho zase stane milý kluk. Teď pres tu ctižádostivost zapomněl, že peníze nejsou všechno. Jinak žádné dlouhé popisy tu nebyly, spíše dobré hlášky k zamyšlení jako:Vždycky máte na výběr, což je zatraceně nepříjemné pomyšlení.

crazyslunicko
03.10.2020

Krásný sladký příběh o chudé Liberty, se kterou se osud nemazlil. Nejprve přišla o otci a nakonec i o matku a v poměrně mladém věku se musí postarat o svou malou sestřičku a vymyslet, jak je uživit. Hardy ji občas s malou sestřičkou pomůže, ale má pevně dané vysoké cíle. Ten konec byl takový všelijaký, ale kniha se mi moc líbila.

LenRan
17.09.2020

Krásný příběh, se sympatickou hlavní hrdinkou. Líbilo se mi, že jsme s ní mohli prožívat velkou část jejího života, charaktery postav opravdu výborně popsány.
Velmi nenápadná, ale přitom úžasná kniha.

Kudík
01.07.2020

(+ SPOILER) Vlastní vinou jsem si pokazila čtení této knihy, a to tím, že jsem si s anotací prvního dílu, já trubka, přečetla i anotaci u druhého dílu. Takže jsem předem věděla.
I tak je kniha moc krásná a Liberty velmi obdivuhodná postava, která z dětství doslova skočila do dospělosti. Takto se leckdy nezachová mladistvý rodič, natož nevlastní sourozenec. A i když Gage byl úžasný (a já bohužel věděla), tak by u mě našel svůj tým i Hardy (jeho mladší vydání :) ).

Myška43
16.06.2020

Když kráčíte temnotou, nemůžete spoléhat na to, že vám někdo posvítí na cestu. Musíte spoléhat na jiskru, kterou nosíte v sobě. Jinak se ztratíte. Ani nevím, proč jsem knihu tak dlouho odkládala. Byl to nádherný příběh. Liberty si zaslouží můj obdiv a autorka také. Rozhodně jdu na další díl.

EvikU.
07.06.2020

Ano, knihu doporučuji. Vtáhla mě do svého děje a nepustila. Takhle nějak má vypadat romantická kniha. Alespoň teda podle mě. Fakt moc povedený, hlavní hrdinka si užila svý a pak když našla své místo na slunci bylo dokonalé. Děsně se těším na druhý díl. Doporučuji.

janqa410
26.05.2020

(+ SPOILER) Životní příběh Liberty mě zaujal. Jako dítě to neměla jednoduché a čím více dospívala, tím se na její cestě objevovaly další a další překážky. Nicméně, sestřička překážkou nebyla, právě naopak. Několikrát mě napadlo, jak by Liberty asi skončila, v tak dle popisu nevyzpytatelném městě jako je Houston, kdyby se nemusela o sestru postarat a zajistit ji i sebe. Práce snů, přátelství s Churchillem a pak na scénu vstupuje Gage. Z počátku pěkný bídák, arogantní vůl, ale světě div se, první zdání může opravdu klamat a mě se teda líbil od začátku. Dokonce jsem se v průběhu knihy i několikrát kousala do rtu s tím, že si ho snad Liberty opravdu vybere, protože kdyby ne, asi by si to u mě pěkně rozlila i sama spisovatelka. Ale vše dobře dopadlo, a kniha se mi moc líbila i proto, že byla pro změnu psaná z pohledu Liberty a já měla několikrát pocit, jako kdyby mě to opravdu vyprávěla ona sama. Velmi osvěžující. Prostě Kleypas ????