Príbeh Tracy Beakerovej

Príbeh Tracy Beakerovej https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123933/pribeh-tracy-beakerovej-123933.jpg 4 301 39

Tracy Beakerová série

Knihy Jacqueline Wilsonovej sú už na Slovensku dobre známe. Príbeh Tracy Beakerovej je o desaťročnom dievčatku, ktoré býva v detskom domove a dúfa, že jedného dňa bude mať skutočný domov. Zoznámte sa s ňou a vžite sa do jej túžob po krajšej budúcnosti, ktoré sú opísané v tomto pútavom, dojímavom a často veľmi veselom príbehu.

Dobrodružné Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

The story of Tracy Beaker , 1991

Kačkaknihomol
28.03.2017 4 z 5

Ke knize mám menší vítky, ale jinak se mi vcelku líbila.

Viviana-Mori
17.09.2016

Toto byla moje první knížka od této autorky a myslím, že první knížka obecně, kterou jsem četla a která mě naučila číst. :) Dostala jsem ji když mi bylo deset od kamarádky k narozeninám a nejdřív se mi do čtení nechtělo, ale pak mě to bavilo. Tracy, co si vzpomínám, byla strašně protivná a sotva bych si s ní v životě rozuměla, ale vyprávění to bylo hezké. Všechny knížky od této spisovatelky jsou cílené pro děti, a myslím, že opravdu dokáží zaujmout.

lucille48
18.07.2016 4 z 5

Tato kniha se mi asi jako jediná o Tracy Beakerové líbila. Její osobnost jsem teda musela v tomto díle překousnout... myslím, že mě dost štvala, ale příběh se mi líbil od začátku do konce.

Jusťa
14.07.2015

Krásná knížka jako každá od Jacky.

Nesssie
29.06.2015 3 z 5

Moje první kniha od J.W. Sice není nejlepší ale ani nejhorší. Díky ní jsem se začala o Jackey zajímat a číst víc a víc knih.

vodopad152
28.04.2015 5 z 5

Tato kniha se mi líbila a přečetla jsem ji za jeden den takže to je co říct. Dávám 5*.

Kaki321
05.04.2015

Moje první kniha od Jacqueline!

Ika6
01.01.2015 4 z 5

Super knížka,ale Tracy jsem úplně nemusela.

Sabka123
24.08.2014 4 z 5

Opravdu úžasná kniha! Příběhy Tracy Beakerové jsou prostě úžasné!

jolli
09.07.2014 4 z 5

Traci je vážně zvláštní, nemůžu říct, že by se mi ta knížka NELÍBILA, ale nějak mi neseděla, ale zároveň je mi na Traci sympatické, že není úplně kladná postava

Juicyk
02.05.2014 3 z 5

Takhle tuhle knížku jsem četla kdysi na základce, a přiznám se, že už si jí přesně nepamatuju, ale útržky mi v hlavě zůstaly.
Pro mladé čtenářky určitě skvělé čtení, vzpomínám si, že mě to opravdu bavilo a že mě knížka zaujala. Snad jí doma někde najdu a zkusím přečíst znovu :)

Mona.Lisa
23.04.2014 5 z 5

Wilsonová byla pro mě v dětství Shakespearem a zvlášť tato knížka se opravdu povedla!

mercedes1j8
16.10.2013 5 z 5

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

Linu
16.08.2013 5 z 5

Knihy o Tracy jsou sice pro menší čtenáře/ky, ale mě vždycky zaujme. Nemůžu si pomoct!

ilosek
05.03.2013 3 z 5

Mám ráda knihy od téhle autorky. Píše skvěle a ani tato kniha nebyl vyjímka. Kniha se mi hodně líbila, ale musím říct, že má i lepší knihy... Ale všem jejím příznivcům bych doporučovala přečíst i tuto knihu :)

Dep8
03.01.2013 5 z 5

Knížku jsem si vypůjčila v knihovně a nadchla mě.

sabanka
20.10.2012 5 z 5

Celkem dobrá autobiografie tracy beakerová je v tom očividně jednička.

Slečna L.
14.03.2012 4 z 5

Další kniha o Tracy, která už mi občas lezla na nervy.

kajisek
25.11.2011

od téhle knihy začal Nick ilustrovat jackyiny knihy.Já vím,že je to nbapsáno vzadu na každé knize od jacky,ale překvapilo mě to.