To mi zaplatíš

To mi zaplatíš https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365467/bmid_to-mi-zaplatis-BOs-365467.jpg 4 146 54

Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O'Nealová celou dobu všem lezla na nervy, a tak se ji teď ostatní rozhodnou trochu vystrašit. Nic se jí nestane, jen se pořádně vyleká. Vždyť co by se mohlo zkazit? Bohužel všechno. O dvacet let později vyšetřuje detektiv Lucas Dalton nález lidských ostatků na pozemku bývalého tábora. Lucas to místo dobře zná – jeho otec tábor vedl a Lucas tam pracoval onoho osudného léta, kdy beze stopy zmizely dvě dívky. Jedna se podle všeobecného mínění stala obětí uprchlého zločince, druhá se utopila. Lucas ví, že by měl případ s takovou mírou osobní zainteresovanosti odmítnout. Vždyť už teď je jeho kariéra v ohrožení. Ale možná nastal čas, aby konečně někdo odhalil, jak to tehdy všechno bylo. Do místa konání tábora přijíždějí další bývalé vedoucí, aby se společně pokusily poskládat události osudové noci. Každá z nich něco ví. Každá z nich slíbila, že si to nechá pro sebe. Nyní se rozhodnou tento dávný slib porušit. Jakmile se ale do toho pustí, přijde všem vzkaz s jednoduchým výhrůžným sdělením: To mi zaplatíš. A pak se začne znovu vraždit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

You Will Pay , 2017

kniznistranky
11.08.2018 5 z 5

Další samostatně stojící kniha od mé oblíbené autorky. V příběhu se střídají dvě časové roviny - ,Tehdy' a ,Teď'.
Skupina vedoucích na letním církevním táboře. Čtyři nezvěstní. Kopa tajemství.
Je to zajímavé čtení. Přesně jak mám u Lisi ráda. Všechno tu souvisí se vším, je to zamotané a vy spolu s hrdiny postupně rozplétáte všechna tajemství, která se onoho léta stala. A že jich není málo!
Je pravda, že zprvu jsem měla trošku problém se začíst, ale vinu přikládám spíš tomu hroznému horku venku.
Shrnuto a podtrzeno! Byla to opět velmi dobrá kniha od autorky. Možná bych řekla, ze patří k těm malilinko slabším, ale to vůbec nevadí. Čtení jsem si užila.

zuzana2599
08.08.2018 4 z 5

Já jsem spokojená. Docela dlouho jsem nečetla od Lisy Jackson knihu, no myslím, že autorka potvrdila své kvality. Příběh byl od první stránky docela napínavý, zvědavost mě hnala dál, abych prokousala tolik stran. Církevní tábor bylo dosti netypické místo, ale mě to přišlo zajímavé a poutavé. I nad koncem jsem musela přemýšlet... Snad jen bych ubrala pár stran, zvýšilo by to dynamiku příběhu.
Zase ráda sáhnu po knize této americké autorky.

SimonaP
03.08.2018 2 z 5

400 stran nudy, přišlo mi to jak román pro teenagery, bez napětí, bez zvratů, o ničem. Vlastně o církevním táboře, kde jde každý s každým. Až na posledních cca 80 stránkách to dostane jakýsi spád, ale Lisu Jackson jsem v této knížce opravdu nepoznala. Ztráta času.

zdehan
02.08.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila byla napínavá a dobře se četla.

veveronka
31.07.2018 4 z 5

Nebylo to špatné,ale osobně si myslím,že její dřívější knihy jsou lepší,pletla se mi tam minulost a přítomnost

Hanka1301
29.07.2018 2 z 5

Kniha působí dojmem, že se autorka nemohla rozhodnout, zda píše thriller nebo román pro ženy. Obojí dohromady je pro mě osobně rušivé.

Martiiiik
27.07.2018 4 z 5

Velmi dobrá kniha, zajímavá zápletka. Ale občas už mi to přišlo dosti zdlouhavé a stále se dokola opakovaly stejné věci.. Ale i přes tyto drobné nedostatky Lisa opět dokázala, že si zaslouží místo v Oblíbených autorech :-)

Sarance
22.07.2018 1 z 5

První knížka od autorky, která se mně opravdu nelíbila. Možná zajímavý konec, ale musíte se k němu propracovat zmateným dějem, polovinu knihy jsem tápala kdo je kdo. Za mě tedy opravdu ne.

Moňule13
22.07.2018 3 z 5

Lisa Jackson je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, ale v téhle knize jsem bohužel postrádala ten mrazivý strach a napětí, které mám v jejích knížkách tak ráda. Četla jsem ji nezvykle dlouho, nějak jsem se příběhem nemohla prokousat. Za mě docela zklamání...

Klarinecka
17.07.2018 1 z 5

Lisa se měla rozhodnout, zda chce psát detektivku nebo slaďák. Protože obojí najednou psát nejde. Byla to “pěkná” slátanina a jednu * jsem dala pouze z nostalgie, protože bývala mou oblíbenou spisovatelkou a její detektivky bývaly fajn. Tohle ovšem bylo tristní a pěkně nudné. A ani přehršel sexu tomu moc nepomohla. Prostě brak všech braků. A já jsem z Lisy vážně moc zklamaná.

lenka.g
09.07.2018 3 z 5

Lisa bývala mou oblíbenou autorkou, pak jsem ji pár let číst nestíhala, a bohužel mne návrat k ní přesvědčil, že už se vracet nebudu.
Knížka mi přišla zdlouhavá, "obohacená" o nadbytečné vulgarismy a nenadchlo mne ani téma, protože mi přijde těžko uvěřitelné, že katolický tábor sexu plný víc než kdejaký domeček s červenou lucernou.
Tohle nebyla záhadná až strašidelná Lisa Jackson, tohle byla daleko víc Lisa, co psávala harlekýnky.

Ajuszka
03.07.2018 5 z 5

Na Lisu nezvykly styl psani,ale byla to bomba.Konecne jsem vraha neznala od ctvrtiny a nebyl to nejaky uchyl jako tomu v jejich knihach byva.Prijemna zmena a dost dobry pribeh.

Heli20
27.06.2018 5 z 5

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala.

jana3099
26.06.2018 4 z 5

Opět další zajímavý příběh od mojí oblíbené Lisy Jackson. Její knihy se opravdu dobře čtou, jsou zajímavé a konce překvapivé, jen někdy až zbytečně moc zdlouhavé ....... nicméně samozřejmě vynikající spisovatelka a rozhodně stojí za přečtení ;-)