Vlci Sudet

Vlci Sudet https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120724/vlci-sudet-120724.JPG 4 139 17

Tina Salo série

Vraždou Kayovy příležitostné milenky začíná na Šumavě masakr, který má kořeny v časech dávno minulých. Tina je momentálně pryč a vyšetřovat zločiny jen v noci je zatraceně těžké...

Michelinecka84
28.02.2023 5 z 5

Kniha přečtená za jeden večer. Zajímavý příběh.

TeaPeter
07.09.2021 4 z 5

Zajímavé pokračování série. Má něco do sebe, když děj vypráví jiná postava. Jen ten konec za nic nestál, jakoby tam chyběla jedna kapitola. Proto ta hvězdička dolů.

Stardust
10.03.2020 2 z 5

Od autorky jsem dosud nic nečetl a tato kniha mě příliš nenalákala. Fikční svět je vcelku hezky vymyšlený a různé dominance/submission motivy jsou fajn. Ale co naplat, když se děj vleče a schází napětí. Dialogy jsou repetitivní a navzdory frekventnímu sexu ústřední dvojice chybí vzrušení. Tedy přinejmenším se mnou to nic nedělalo.

giraffe
01.12.2019 5 z 5

Moje nejoblíbenější ze série. Kay má sympaticky nekomplikovaný pohled na svět a přímý a jasný přístup k věci. Přesto, nebo možná i proto, není příběh plochý a velice dobře se čte.

Jimm1
23.04.2018 3 z 5

Na český počin relativně dobré čtení. Jen bych to spíše zařadil mezi detektivky, ač se jedné o prostředí trošku odlišné. Upíři a ostatní nestvůrky jsou tu jen pro přitáhnutí čtenářů urban fantasy.

avalonek
13.09.2017 4 z 5

Tady jsem měli příběh z pohledu Kaye.Nebylo to špatné,takové osvežující.Nechyběl vtip,napětí a pěkný děj.A teď poslední díl,uvidíme,co se z toho vyvrbí..

alzbeta4340
20.08.2017 4 z 5

Povedený díl, změna vypravěče určitě knize prospěla, je to zase trochu jiné. Moc se mi líbilo zasazení děje na Šumavu. Zápletka se mi tentokrát zdála trochu slabší, ale omáčka okolo mě bavila.

whiolet
01.12.2016 5 z 5

Tak tahle mě bavila moc!

Devil-Ivet
12.03.2016 4 z 5

Tentokrát to máme z pohledu Kaye. A to si nemůžu vynachválit, byla to příjemná změna. Původně jsem chtěla dát plný počet hvězdiček, ale Jolana mi tak pila krev, že to prostě nešlo. Bez ní bych se obešla. Jinak vlastně nemám co vytknout.

Lenu04
18.11.2014 5 z 5

Příjemná změna číst o Tině z pohledu myšlenek a očima Kaye. Akorát se mi nelíbí, že Tina mít milence může, ale Kay milenky ne. Přijde mi, že Tina se začíná čím dál více podobat svému otci, tak jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet.

Dandulka
06.07.2014 5 z 5

Výlet na Šumavu se zvrtl v masakr. Kay má problém a Tina všechno vyřeší...... Spousta vlků, medvědů a upírů, tak jak to u autorky dobře známe. Snad jen, že tento příběh nám vypráví místo Tiny Kay.

cori
24.06.2013 3 z 5

Tento díl mi přišel zatím nejslabší. Nevadil mi ani tak Kay jako vypravěč, ale zápletka a chování hrdinů. Už je to nuda, že třetinu knihy spolu souloží. Také jsem nějak nepochopila, jaký motiv měl hlavní záporák k tomu, co dělal, jak ty schopnosti získal, atd. (prostě jeho životní příběh, který autorka vůbec nijak nevysvětlila). Líbilo se mi, jak si Kay opět zvyká na denní světlo.

Hřibče
10.06.2013 5 z 5

Tina trochu jinak, tentokrát z pohledu Kaye. Čtenář by řekl, že jeho postava nějak vyspěje, no moc teda nevyspěla, ale zase se mi líbilo, že Kay, který nikdy žádnou ženu nemiloval, nakonec začíná něco podobného lásce cítit k ženě, která ho neskutečně peskuje. Zajímavé. :) I když tuto knihu mnozí hodnotí jako slabší, tak mě se moc líbila a přečetla jsem ji téměř na jeden zátah. :)

lanusinka
05.11.2012 4 z 5

Je zajímavé vidět náš svět z pohledu někoho jako je Kay... Chudák záchranářka...

SafiraDarkfire
11.09.2012 5 z 5

Luxus, těším se na Carevnu.

mumin63
29.08.2011 4 z 5

Rozhodně lepší než předchozí díl, už se těším na Tanec s carevnou

Senza Jenka
04.01.2011 3 z 5

Kniha je psaná z pohledu Kaye. Zajímavá změna, ale nezaujalo mě to tolik, jako předchozí díl. Trochu mě vytáčí německé názvy, kterými Kay označuje šumavská města a celkově jeho cynismus, závislost na matce apod.