Obviněný

Obviněný https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235966/mid_theodor-boone-obvineny-3-235966.jpg 4 35 4

Theodore Boone série

< 3. díl

Právník školou povinný znovu v akci - Pomsta milionáře na útěku - Rozjetá policejní mašinérie - Kdo a co stojí za protřelou konspirací, které čelí Theodore Boone Na Theodora Boonea se valí velké problémy. Zatímco celý Strattenburg dychtivě očekává nový proces s Petem Duffym podezřelým z vraždy, vyvstanou potíže pro jejich právníka školou povinného. Ve městě došlo k loupeži a obviněný je Theo. Jeho reputace je v sázce, důkazy proti němu se hromadí a ještě ke všemu na něj číhají nebezpečné hrozby. Theo se proto rozhodne udělat vše, co je nutné, aby prokázal svou nevinu - i kdyby to znamenalo porušení několika pravidel. Trápení a triumfy Theodora Boonea, plné poutavého napětí, udrží čtenáře bez dechu až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Accused , 2012

Luigi1
18.10.2023 5 z 5

Skvěle napsané ale myslím si,že je to psané pro mladší generaci

Verča23
06.06.2021 5 z 5

(SPOILER) Vážně jsem si tuto knihu před lety užila. Vážně krásně vymyšlená kniha. I když trochu zběhlý čtenář mohl vidět některé náznaky. Třeba, že zrovna to ráno četl tenhle článek v novinách? Nikdy je tu nečetl. Ale to je vážně jediné co tomu dokážu vytknout.

Sabina335
07.04.2020 5 z 5

Mladý chlapec, který zbožňuje soudní procesy a vše, co s nimi souvisí. Všemožně se snaží pomoci s vyšetřováním a hledáním důkazů. Co se týče Grishama, patří tyto knihy ke slabším, ale na druhou stranu jsou určeny spíše pro mladší čtenáře, pro které jsou tyto knihy tozhodně skvěle napsané.

marzus
09.08.2014 5 z 5

Konečne prišla chvíľa, kedy to začína byť dosť zaujímavé na to, aby ste knihu prečítali za deň