Hrej tajně

Hrej tajně https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190439/mid_the-game-hrej-tajne-PaW-190439.jpg 4 587 79

The Game série

Aston Banks se nikdy nechtěl zaplést do vztahu s Megan Harperovou – ani té osudné noci. Od dětství ho pronásledují děsivé vzpomínky, se kterými není schopen se vypořádat. Ví, že právě ona by dokázala během chvíle prorazit ochrannou zeď, kterou kolem sebe postavil, aniž by si to uvědomil. Braden, Meganin dlouholetý přítel z dětství, nad ní drží ochrannou ruku, a ona ho rozhodně neměla v plánu zklamat tím, že si něco začne s Astonem. Když však pozná, že Aston není jen typický frajírek, jakým se zpočátku jevil, už není cesty zpět… Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je. Konečně má šanci poprat se s tím, co je ukryto hluboko v jeho nitru… s tím, čemu už nikdy nechtěl čelit… s tím, čemu se tak dlouho vyhýbal. S tím vším se ale musí vypořádat tak, aniž by Braden něco zjistil… Uchovat jejich vztah v tajnosti nemohlo být nikdy těžší…... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Galatea

Playing for Keeps , 2013

TerezaMondeková
03.11.2018 3 z 5

Pro mě je tohle prostě průměrná autorka. Její příběhy jsou prostě... nejsou originální. Ani nějak záživný... Když si přečtu nějakou její knihu, tak mi to přijde, že si ona nějakou knihu přečetla a když se jí líbila ta hlavní myšlenka toho příběhu, tak se rozhodla napsat podobnou knihu. Prostě jsou to příběhy, které už někdo napsal a mnohem lepší. Co mi tam chybělo byl nějaký velký zvrat, kde bych si řekla wow, ale to se nestalo, protože nám zase bylo jasné, co bude hlavní zvrat nebo překvapení a jak to skončí nám bylo taky jasný, protože jinak by to bylo o ničem. Jediné, co stálo zato... bylo asi Astonovo dětství.

Tanya007
28.07.2018 3 z 5

Knížka mě bohužel úplně nevtáhla, ale na odreagování ok.

Erinien
10.04.2018 3 z 5

Za mě je kniha lepší než její předchůdkyně, Hrej hráčem. Rozhodně mě více bavily charaktery i zápletka. Autorka ví, že její silnou stránkou jsou vtipné a svižné dialogy a tady je uplatnila naplno. Dost jsem se bavila a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Ale další díl - Hrej férově- si už nepřečtu.

Maruš.D
26.02.2018 4 z 5

Miluju knihy, které Vás chytnou za srdíčko. V této knize je toho dost, chvíle, kdy si uvědomíte, že vždy může být i hůř. Kniha je sice skoro bez zápletky, zato je velmi emotivní. Vyvolává pocity lásky a lítosti nad krutými osudy lidí. Určitě přečtením neprohloupíte. :-))

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

xindl007
14.01.2018 5 z 5

Opět jsem z knížky nadšená , líbila se mi podstatně více než první díl. I zde můžeme nahlédnout do nitra člověka, provázeného svými vlastními démony. Děj samotný nemá žádné velké zvraty, ale třesu se při představě, kolik dětí různě ve světě má podobný osud jako hlavní hrdina, jen ten jejich není romantika a nekončí šťastně jako v knížce

Luca94
10.01.2018 5 z 5

Abych řekla pravdu, tenhle díl se mi líbil podstatně víc než ten první. Taková krásná romantická oddechovka. :)

dancadragneel
19.11.2017 5 z 5

Tento díl mě zaujal více než ten první. Aston a Megan mě okouzlili už v prvním díle a knížka jenom o nich dvou mě prostě dostala více. Neříkám, že Bradena Madii byli špatní, ale prostě Megan a Aston měli do sebe více... Byla jsem smutná z minulosti Astona a z toho když si Megan nevěděla rady... Smála jsem se jak vytržená ohledně starouše a jeho skvělých hlodů... No prostě lepší než jednička :)

kacenka_m
14.11.2017 4 z 5

Tenhle díl, ten mě přinutil brečet. Líbil se mi více než první, ikdyž i příběh Maddie a Bradena nebyl špatný. V tomhle dílu bylo více akce a citů. Ve všech částech, kde brečela Megan, jsem brečela i já. Rvalo mi srdce, když Aston vyprávěl o svém "dětství". Hodně silný příběh. Zapůsobilo to na mě a určitě si někdy v budoucnu přečtu znova tuto knihu.

kacaaba
14.11.2017 5 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten první. Je pravda, že tam nebyl žádný velký zvrat, ale bylo to takové pohodové odpočinkové čtení, které rozhodně neurazí. I styl psaní se mi líbil víc, než u prvního dílu.

martina5069
18.10.2017 4 z 5

Druhý díl se mi líbil možná malinko míň než první protože v prvním bylo víc akce, tenhle díl byl taková pomalá oddechovka. Nenadchne a neurazí. Líbilo se mi že se v příběhu objevily i postavy z prvního dílu. Každá kniha má specifický děj o různých bolestech života a následně zamilovanost. Co mě štvalo byl až přes příliž ochranitelský Braden. Megan si přece mohla vybrat kohokoliv kdo se jí zlíbí, i kdyby to byl nějakej sígr tak si holka musí namlít hubu sama, tak je to i v realném životě. Zatím jsem z knižní série nadšená takže hurá na třetí díl. Hrej férově ....

jani.ruzicko
10.10.2017 5 z 5

Aston a Meg mě oslovili už v prvním díle, takže jsem na jejich příběh byla zvědavá =) No, bylo to určitě zajímavé... ve srovnání s prvním dílem, trošku horší děj, i když nepříjemné téma domácího násilí a drog a i toho trauma z toho, je silné téma samo o sobě...=) možná jsem čekala ještě nějaký "zvrat" jak tomu v těchto knížkách bývá, který ale vlastně nepřišel... takže nakonec i přes očekávání, to byla příjemná změna =)

Žožik
08.10.2017 5 z 5

Stejně jako první díl i tenhle mě neskutečně bavil. Děj byl zajímavý, postavy příjemné - taková příjemná oddychovka.

betule3
23.09.2017 4 z 5

Stejně jako první díl byla i tato kniha skvělou oddechovkou. Žádné velké akce ani překvapivý děj, ale stálo to za to. I když první díl se mi líbil o něco více, protože mi Aston nebyl moc sympatický. Určitě si přečtu i další díly.

1259
14.09.2017 5 z 5

Tenhle díl byl jen o něco málo lepší, než první. Vážně super. Už se těším na další díl až se do něho pustím, což bude nejspíš okamžitě. Rozhodně doporučuji.

nani_nka
11.09.2017 4 z 5

Rovnaký motív ako v jednotke - skrotenie zlého chlapca. A stále to je dobré! Okrem vzťahu Astona a Megan sa mi páčilo aj aké priateľstvo bolo medzi Meg a Bradenom, ktorý ju naozaj ochraňoval ako svoju malú sestričku. Na romantické oddychové čítanie je táto kniha ako stvorená.

domino1701
30.08.2017 5 z 5

Super! Stejně dobré jako první díl. Jediné co mi vadilo je, že jsem se občas ztrácela v dialozích.

katkaq
02.08.2017 4 z 5

Na tuhle knížku jsem se těšila. Ne proto, že jsem čekala nějakou dokonalou zápletku a geniální děj. Chtěla jsem si u ní prostě odpočnout. Ale překvapila mě. Upřímně,kdo by nemiloval drsňáka, co se kvůli dívce změní...nebo spíš se do ní zamiluje a odhalí ji příčiny svého chování a své bolesti. Aston mě upoutal už v první knížce...právě proto, že jsem ho chtěla vidět jak se změní. Byla jsem zvědavá, jestli to vůbec dokáže...
Ty dialogy mezi dědečkem a vnukem mě pokaždé rozesmály. Naopak Braden mi pil krev tím jak to přeháněl. Jinak pokud od téhle knížky nic moc nečekáte, budete mile překvapeni.

Nicolettee
16.07.2017 5 z 5

Oproti prvnímu dílu je to trochu odreagovačka :) Ale i tak mě příběh bavil a kniha se četla skoro sama. Místy mě z vyprávění o malém týraném chlapci běhal mráz po zádech (přisuzuji to mateřským instinktům :D) ale jinak příběh moc fajn. Za sebe mohu jednoznačně doporučit :)

salča
24.06.2017 2 z 5

Proti prvnímu dílu zklamání.Příběh zajímavý,dvojice hrdinů sympatická,ale na mě tam bylo až příliš sprostých slov a občas jsem se ztrácela v dialogu kdo to mluví.

láska pro dospívající mládež (young adult)

Emma Hart
anglická, 1993