Hrej tajně

Hrej tajně https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190439/mid_the-game-hrej-tajne-PaW-190439.jpg 4 587 79

The Game série

Aston Banks se nikdy nechtěl zaplést do vztahu s Megan Harperovou – ani té osudné noci. Od dětství ho pronásledují děsivé vzpomínky, se kterými není schopen se vypořádat. Ví, že právě ona by dokázala během chvíle prorazit ochrannou zeď, kterou kolem sebe postavil, aniž by si to uvědomil. Braden, Meganin dlouholetý přítel z dětství, nad ní drží ochrannou ruku, a ona ho rozhodně neměla v plánu zklamat tím, že si něco začne s Astonem. Když však pozná, že Aston není jen typický frajírek, jakým se zpočátku jevil, už není cesty zpět… Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je. Konečně má šanci poprat se s tím, co je ukryto hluboko v jeho nitru… s tím, čemu už nikdy nechtěl čelit… s tím, čemu se tak dlouho vyhýbal. S tím vším se ale musí vypořádat tak, aniž by Braden něco zjistil… Uchovat jejich vztah v tajnosti nemohlo být nikdy těžší…... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Galatea

Playing for Keeps , 2013

Rodaw
29.08.2014 2 z 5

Bohužel po prvním díle byla pro mě kniha Hrej tajně obrovským zklamáním ... Hrej hráčem mě bavilo, dojalo a romantiky tu bylo tak akorát, ale druhý díl.. pardon, ale opravdu byl podle mě především o sexu :D
Láska tu hraje hodně důležitou roli, ale kromě ní podle mě v knize není nic jiného. Možná i proto, že je tak tenká.
Každopádně po jedničce to bylo zklamání. Uvidíme, jak se mi bude líbit třetí díl, podle anotace zní zajímavě.
Emma Hart píše suprově, ale tahle kniha mě úplně nenadchla ...

Nikolka001
19.08.2014 4 z 5

Druhý díl série Game je rozhodně na stejné úrovni jako byl ten první. Láska, zápletka, tajemství, romantika, bolest. Příběh Astona a Megan je velice poutavý a čtivý. Sic by mohl být o pár stránek delší a propracovanější, ale to nic nemění na tom, že je kniha čtivá, skvělá a ze života.

Tina 243
19.08.2014 2 z 5

Druhý díl se mi nelíbil tolik jako první, přijde mi že trochu postrádala děj a celkem mi vadila sprostá slova skoro na každé stránce - tahle kniha mne docela zklamala :(

Samira
17.08.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla hezkým pokračováním. Příjemná oddychovka na letní večery, ale nějak nic navíc. První díl se mi líbil víc. I když ústřední dvojice byla moc sympatická, tak tam na můj vkus bylo málo děje. Třetí díl si, ale určitě přečtu.

Lucinda566
09.08.2014 4 z 5

Slabší než první díl. Trošku jsem byla zklamaná. Ale v konečném výsledku si myslím, že kniha nakonec měla něco do sebe. Kdyby nebyla, tak krátká byla by podle mě lepší. Škoda :)

Katera
17.07.2014 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale první díl se mi líbil o trochu víc. Tady jsem pořád čekala nějaké drama nebo vážnější zápletku, zvláště když jel Aston s dědečkem na svátky k Meganiným rodičům. Skvělé jak se kvůli ní přinutil třeba i sednout na koně, takového chlapa bych taky chtěla potkat! Takže růžovo-červená oddychovka na prázdniny :-)

Lucka.79
02.07.2014 3 z 5

Kniha mě moc nenadchla, ale hodnotím s ohledem na to, že nepatřím do cílové skupiny čtenářů. Chování mi nepřišlo odpovídající takřka 20-ti letým vysokoškolákům a mám pocit, že skoro na každé druhé straně byl někdo „kretén“ a to časté použití už mi docela vadilo.

malazluta
01.07.2014 3 z 5

Přečteno na dovolené u moře - k tomuto účelu posloužila ideálně:-)

ciniminisek
09.06.2014 4 z 5

Když mi přišel do ruky druhý díl této úspěšné série, z počátku jsem byla zklamaná. Kniha je celkem tenká a necelých dvě stě stránek, je pro mě jako zhltnutí maliny. Zklamaná jsem byla zbytečně, protože příběh mi to náležitě vynahradil. Vtipně a svižně napsaný děj, prostořeké postavy a krásný chlapi, co víc si přát? Hrej tajně je příjemná oddechovka na jedno odpoledne. Než se nadějete zjistíte, že jste u konce. Kupodivu Vám to nevadí, protože příběh je velmi mile zakončen a Vy si po dočtení se spokojeným úsměvem, hladíte ještě chvilku knihu na prsou. Střídavé pohledy obou hrdinů dodávají knize ten správný šmrnc a tajemný podtext Astonovi minulosti, nenechá nikoho chladným. K tomu ještě utajování lásky před celým světem. Držíte hrdinům palce, aniž by jste si to uvědomili. Předvídatelnost a slabě naivní děj vůbec není na škodu, jedná se o YA román a ty nám mají dát to jediné - pár příjemných snů - a ty určitě budete mít, po přečtení této knihy. Spisovatelku již známe, obálka je překrásná a děj příjemně oddechový. Můžeme chtít něco jiného? Jistě, že ne. Hrej tajně je kniha povedená a já se už velmi těším na další díl.

Beni
05.06.2014 5 z 5

Opět oddechové čtení na zamračenou sobotu. Skvělé pokračování, jen jsem čekala trošku větší zápletku (Braden vážně mohl Astonovi jednu vrazit :-) ). Nemohu se dočkat třetího dílu :-)

shey
28.05.2014 3 z 5

Teď mě holky ukamenujete :o) První díl jsem po pár nakouknutích odložila a už nedočetla. Postavy se chovali jako deváťáci na základce a nechápu proč tuto knihu zařadily do kategorie young adult. Druhý díl dle anotace a pár nakouknutích vypadal lépe. Už jsem ho úspěšně přečetla...je to oddychovka, ale postavy se ještě pořád chovají jako na základní škole a ne jako vysokoškoláci....takže být mi zase patnáct super, ale dneska už ne....a téma knížky už tu taky několikrát bylo..

MisuleB
24.05.2014 5 z 5

Jo, hodně se to podobá svému předchůdci (hrej tajně :´) ), bylo to chytlavé a docela dobrý nápad, ale 1 se mi líbila víc. Jsem zvědavá na 3, ta vypadá, že bude mít trošku hlubší myšlenku. :´)

kleria
21.05.2014 4 z 5

Tak tohle bylo skvělý prostě :). Já tuhle sérii miluju :33 :D. Jedinou výtku kterou k ní mám je ten, že je občas až moc romantická a tenhle díl už byl jak červená knihovna někdy, ale mě to překvapivě nějak moc nevadilo, protože je to jinak skvělý. Nechci to srovnávat s prvním dílem, za 1) je to volné pokračování - takže je to i jiný příběh a za 2) protože se to nedá, obě knihy měli něco do sebe a já jsem si je oblíbila každou jinak. První díl je asi první díl, ale i tak to srovnávat nechci. A pravdou je, že možná víc k srdci my přirostl Aston, ten byl úplně skvělý :). Všem knížku doporučuji a pokud jste nečetli ani první díl tak i ten si určitě přečtěte, věřte mi stojí to za to :)).

La Fiera
15.05.2014 3 z 5

Tento díl na mne působil tak nějak uspěchaně. Ale na druhou stranu konec byl zase moc pěkný. Celkově se mi první díl líbil víc. Ačkoli Astona jsem si oblíbila o něco víc než Brandona. :D

marketsim
14.05.2014 5 z 5

Opět jedna povedená série knih. Pro změnu má tajemství on.Můžu jen doporučit si jí přečíst.

Nika Drabinová
02.05.2014 4 z 5

Moc pěkný příběh, možná ještě lepší než v prvním dílu. Doporučuji si přečíst.

Lisa 17
14.04.2014

Nahoře je napsáno, že kniha ještě nevyšla. Mohli byste mi prosím poradit, kde bych ji mohla sehnat?

JajaAP
14.04.2014 5 z 5

Moc hezké pokračování, pro mě dobré série. Bavila jsem se u knihy a vůbec se mi jí nechtělo odkládat. A děj se mi taky moc líbil. Doufám, že bude ještě nějaké pokračování. :-)

Efka.J
04.04.2014 5 z 5

Krásná kniha :) Moc hezký příběh :) Stejně tak jako první díl

láska pro dospívající mládež (young adult)

Emma Hart
anglická, 1993