The Art of Kingdom Come: Deliverance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pronikněte do propracovaného světa úspěšné hry Kingdom Come: Deliverance v knize The Art of Kingdom Come: Deliverance. Kniha přináší exkluzivní pohled do zákulisí vývoje největšího českého herního projektu všech dob. Skrze nespočet náčrtků, vývojových konceptů a krásných screenshotů se čtenář dozví, jak vznikal autentický herní svět roku 1403. Vše doplňují zasvěcené komentáře tvůrců hry. Pokud vás zajímá, jak vznikaly jednotlivé lokace ve hře, navrhoval se systém oblečení či kreslily mapy, kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance vám na vše odpoví. Součástí jsou i exkluzivní rozhovory se samotnými tvůrci, kteří poodhalí procesy, jenž vedly k vydání oceňované hry českého studia Warhorse. Autor Warhorse Studios a Xzone....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/414795/the-art-of-kingdom-come-deliverance-7nV-414795.jpg 58
Žánr:
Literatura naučná, PC literatura, Umění
Vydáno:, Xzone
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance

Přidat komentář
BloodyO
17. srpna

Skvělý doplněk ke hře a způsob jak se dozvědět něco víc o jejím vývoji a historickém období kdy se příběh odehrává. Ilustrace jsou nádherné a samotná kniha má velmi povedené provedení.

Kazumaki
15. srpna

Nádherná ilustrovaná kniha z vývoje hry. Za každým obrázkem je vidět spousta práce a těším se, až se jednou také dostanu k zahrání. Chválím občasně správně napsané slovo "skici."