Těžká noc

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým.

Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ...

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408331/tezka-noc-XIU-408331.jpg 4.479
Romány, Pro ženy, Literatura česká
ISBN:978-80-7433-253-1

Kniha Těžká noc

LucieSiki
včera

Úplná oddechovka :) knihy Lanczove jsem četla v pubertě . Hrdinka knizky ,zestarla o par let ,stejne jak čtenářky Lenky. Její rukopis je nezapomenutelný !!!!

SugarDolly

Mé první setkání s L. Lanczovou a zřejmě i poslední. Dovedu si představit užitečnější způsob trávení času, než je čtení knih, co mě příliš nebaví.

Pípasek

velmi příjemné čtení, nádherný odpočinek od všech drsných thrillerů

EvaSupovic

Opět další skvělá Lanczovka. Vřele doporučuji a kdo by chtěl, mám ji na prodej :-)

LibraryGirl

Skvělá! Klasická "lanczovka". Moc jsem si čtení užila.

aljoska83

Bylo to dlouhé čekání...ale "lanczovka" nezklamala. Potěšilo mě,že se v knížce opět objevily i postavy z dřívějších knih.

wiolca

Takže pěkně do dvou do rána, dokud jsem ten konec nedocetla. Nová kniha od Lenky mi udělala ohromnou radost, protože její knihy to je prostě nostalgie. Mohla by se zase vrátit k častější frekvenci vydávání. A jinak k hodnocení samotnému. Líbila se mi moc. Je to její obvyklý styl. Samozřejmě mě navíc moc potěšilo, že věk hlavní hrdinky je mi blízký. Moc hezký čtení.

Pavouček2

Já se také těšila a o to víc, že už je to o dospělé hrdince. Kéž by teď p.Lanczová psala pro dospělačky, které na ní vyrostli. Přiznávám, že jí čtu stále opakovaně dokola :-D