Těžká noc

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým.

Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ...

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408331/tezka-noc-XIU-408331.jpg 4.479
Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Víkend
1. vydání originálu:2019
Počet stran:352
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7433-253-1
Nahrávám...

Komentáře (32)

Kniha Těžká noc

Přidat komentář
LucieSiki
včera

Úplná oddechovka :) knihy Lanczove jsem četla v pubertě . Hrdinka knizky ,zestarla o par let ,stejne jak čtenářky Lenky. Její rukopis je nezapomenutelný !!!!

SugarDolly
15. června

Mé první setkání s L. Lanczovou a zřejmě i poslední. Dovedu si představit užitečnější způsob trávení času, než je čtení knih, co mě příliš nebaví.

Pípasek
14. června

velmi příjemné čtení, nádherný odpočinek od všech drsných thrillerů

EvaSupovic
11. června

Opět další skvělá Lanczovka. Vřele doporučuji a kdo by chtěl, mám ji na prodej :-)

LibraryGirl
10. června

Skvělá! Klasická "lanczovka". Moc jsem si čtení užila.

aljoska83
10. června

Bylo to dlouhé čekání...ale "lanczovka" nezklamala. Potěšilo mě,že se v knížce opět objevily i postavy z dřívějších knih.

wiolca
08. června

Takže pěkně do dvou do rána, dokud jsem ten konec nedocetla. Nová kniha od Lenky mi udělala ohromnou radost, protože její knihy to je prostě nostalgie. Mohla by se zase vrátit k častější frekvenci vydávání. A jinak k hodnocení samotnému. Líbila se mi moc. Je to její obvyklý styl. Samozřejmě mě navíc moc potěšilo, že věk hlavní hrdinky je mi blízký. Moc hezký čtení.

Pavouček2
03. června

Já se také těšila a o to víc, že už je to o dospělé hrdince. Kéž by teď p.Lanczová psala pro dospělačky, které na ní vyrostli. Přiznávám, že jí čtu stále opakovaně dokola :-D