Zpověď

Zpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372881/bmid_zpoved-qLJ-372881.jpg 4 360 47

Tento muž série

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně... Panské sídlo se pomalu zaplňuje lidmi. Ava si ukradla chvíli pro sebe a ve svatebních šatech sedí na pohovce v jednom apartmá tohoto luxusního sídla, tohoto sexuálního ráje, přemýšlí nad mužem svého života. Pochopila, že nikdy nezkrotí jeho divokost, a vlastně ani nechce. Miluje ho až do morku kostí a on stejně hluboce miluje ji. Možná ale Jesse Ward není takový, jak si myslí... Možná nastal čas na jeho zpověď...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

This Man Confessed , 2013

jitka7
06.10.2019 1 z 5

A jako fakt? On ji strašně miloval, ale když od ní utekl obskočil všechno, co kolem prošlo. Tak moc ji miluje, že lže úplně ve všem. Když nechlastá, tak se nechá bičovat. Jediné, co asi pořád umí je odcházet, protože to je přeci to nejlepší řešení. Máme problém, tak radši na chvíli jdu a až přijdu, bude to v poho. A ona... tuší, že jí bral prášky a pak, když se přizná, vyvádí jak hysterická kvočna. Chce jít na potrat, protože proč... bože, tohle se už nedalo číst.

JanickaP
29.05.2019 4 z 5

Tenhle dil byl pro me asi nejlepsi. Hlavne posledni cast, kde vypravi Jessee. Tu jsem hltala a nemohla prestat cist. Jinak celkove je serie prijatelna, zadne extra terno, ale ctiva.

Anna-Soltysova
24.05.2019 5 z 5

Celú sériu som čítala jedným dychom, teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky. Veľmi sa mi to páčilo.

Lucka883
05.07.2018

Nemá prosím někdo nějaký tip na podobný typ knížky (odstíny jsem četla) :-). Děkuji

ketvin
01.06.2018 5 z 5

Třetí díl byl asi tedy nejlepší :) Opravdu se mi líbilo, že autorka dokázala 3 dlouhé knihy představovat (a stále odhalovat) hlavního hrdinu. Jesse byl hned v prvním díle záhadný věkem, sídlem... v druhém alkoholem, trestáním, úletem, v třetím katastrofami... Prostě i ve třetím díle jste o něm zjistili něco nového - což si myslím je fakt dobrá práce. A nevyznělo to vyumělkovaně, což je tedy důležité podotknout, prostě to přirozeně vyplynulo a mělo to fakt "koule". Také se mi líbilo, že Ava "byla s ním, ať se děje cokoliv". Vždy to každá hrdinka prohlašuje, ale pak při prvním problému zdrhne. Ava se držela. Stejně tak se držel i Jesse. Prostě závěrečný díl super - neustále s něco dělo, nebylo to jen "hádka, sex, hádka, sex" :D A už to tedy ani nemělo nic společného s jinými sériemi - prostě to byl "Tento muž", nic víc, nic míň, a stálo to za to :)

Maruš.D
25.04.2018 5 z 5

Na poslední díl z této serie jsem čekala více jak rok. První dva díly jsem přečetla jedním dechemc avšak do třetí jsem se další rok přemlouvala. Nakonec jsem ráda, že jsem knihu přečetla. Líbí se mi styl psaní, postavy a docela i příběh. Mělo to zajímavou zápletku, kterou jsem vůbec nečekala. Určitě doporučuji přečíst :-))

LadyHip
02.03.2018

Nejlepší díl z celé série. Konec není tak prvoplánovitý, jak jsem čekala, spousta momentů tak dostává větší smysl a vysvětlení. Parádní oddychové čtení s panem Majitelem...

Framboise
18.09.2017 4 z 5

První knížka ze série, která konečně měla nějaký děj. Lehké, oddechové čtení. Díky jednoduchosti jazyka stránky rychle ubíhají. Postavy jsou možná až moc jednoduché, ačkoli se nám autorka snaží podstrčit rádoby hloubku Jessovy duše. Znovu bych nečetla.

nai.ivka
06.09.2017 1 z 5

Nechápu vysoké hodnocení téhle trilogie. Posílám to za 50 odstíny a jsem ráda, že jsem si ji mohla jen půjčit.

a.nnysek
26.07.2017 5 z 5

V závěru se dozvídáme celou pravdu o Jessovi, konečně to do sebe zapadá. Až na četné erotické nudné scény, které jsem přeskakovala, se mi celá série líbila a v budoucnu se k ní určitě vrátím :-)

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

moc moc moc moc super

cukrovka
05.05.2017 4 z 5

Důstojné zakončení celé série.

biairicia
05.04.2017 odpad!

Hrůza! Toto opravdu není žánr pro mě! To je snad ještě horší jak odstíny. Dočetla jsem sérii, mám svůj názor, který není valný, ale vnucovat ho nikomu nebudu. Ale je to fakt přeslazená, otravná šílenost o ničem.

Barbona
25.01.2017 3 z 5

Podobnost s ,,Padesát odstínů šedi" mě vytáčí, ale kniha jinak není nejhorší...

Samira
03.12.2016 5 z 5

Sérii This man jsem před vydáním české verze zuřivě vyhlížela. První díl rozhodně nebyl zklamáním, ale takový bestseller jsem v něm neviděla. Postavy byly skvělé, ale až na odhalení jediného od počátku zcela evidentního tajemství, se v knize prakticky nic nestalo, tedy alespoň v rovině děje. Vyzdvihuji však rovinu psychologickou, i když sexuální manipulace bylo místy až moc, stejně jako intimních scén.
Druhý díl byl o poznání akčnější, ale stále bych ho nevynesla do nebe, i když se na něj nedalo tak lehce zapomenout.
Poslední však jasně ukázal, proč se série dočkala tak masivního úspěchu ( i v Americe k tomu došlo právě až po vydání dílu závěrečného). Ano i zde bych se obešla bez některých četných erotických scén, ale celkově skvělé, dějově doslova nadupané. Hloubka, dosah a závažnost Jesseho minulosti mrazila, otevřela oči a nabádala k přehodnocení vnímání dějů předchozích.
Přiznávám, že jsem se bavila, Jesse předvedl to nejlepší a závěrečný bonus z jeho pohledu stojí za to a dodává příběhu nenásilnou třešničku na tentokrát výborném žánrovém dortu!
Doporučuji!

Mellisek
26.11.2016 5 z 5

Série je velice pěkně zakončená, byť už jsem později přeskakovala sexuální scény. Bylo jich na mě až moc :) Hezky napsané prostě Malpas umí psát :) Jsem už začtená do nové série kterou letos vydala a nelituji :)

munka
01.09.2016 5 z 5

Tento diel sa mi páčil najviac. Konečne sa niečo dialo. Odhalenie minulosti Jesseho, jeho tajomstiev, vzťah k rodičom....Doporučujem.

Fizulka71
07.08.2016 3 z 5

Pokud se mi podařilo zjistit, třetí díl této série v češtině nevyšel. Nicméně slovenština na poutavosti a napětí děje nijak neubírá, naopak, přijde mi, že mu dokonce svědčí. I když mladší generace, které neměli slovenštinu ve škole povinnou jako my, s tím může mít problém :-). Ava pod mírným nátlakem (no, mírným...) nakonec Jessovi kývne na nabídku k sňatku a Zámek se chystá na tuto obrovskou událost. Ve stresu z toho všeho začínají na povrch vyplouvat další podrobnosti o Jessově minulosti, které se zatím neobtěžoval Avě sdělit. Dle všeho doufal, že se je do svatby nedoví, a pak už ho nebude moci opustit, až se rozhodne jí všechno říct, pokud se rozhodne. Ale Ava to chce všechno vědět ještě před svatbou. Jess váhá, protože tuší, že pokud kápne božskou, mohlo by ho to stát Avu. Nezbývá mu, než věřit Avě a její lásce k němu. Takže se konečně přizná a... zbytek si přečtěte. Věřím, že nebudete zklamaní. Já nebyla. Tento díl byl perfektním zakončením celé série.

Michaela887
15.07.2016

Asi v českém jazyce se knihy nedočkáme že? :(

muchomurka
19.04.2016 4 z 5

Touto knihou mám maraton Jesseho a Avy za sebou. Je pravda, že jsem si po první kapitole přečetla rovnou závěr, protože čekat skoro 600 stran kolotoče a na to, jak to dopadne, to bych nevydržela.
Celou knihu jsem se bála, že autorka pojede ve svém zažitém režimu a vždy, když to bude vypadat s hlavní dvojicí dobře, pod nějakou ubohou záminkou je rozeštve a nechá trápit, a tak stále dokola. Naštěstí se tak nestalo,i když na začátku, jak Ava utekla "přemýšlet", tak jsem skřípala zubama, Ava byla fakt na zabití. Její chování bylo všechno, jen ne rozumné a dospělé. Ale naštěstí mě kniha dále příjemně překvapila. Ava přestala úplně vzdorně bojovat s Jessem a naučila se s ním jednat. Bylo to milé a osvěžující po předchozích dvou dílech. Také velmi oceňuji více děje a odhalení různých skutečností, méně sexu a hrozně moc mě potěšilo, že Ava konečně začala jednat místo utíkání a zůstala při Jessem, jak mu slibovala a vše rozumně vyřešila.
Původně jsem si myslela, že nejlepší je druhý díl, ale po dočtení tohoto jsou na tom tak stejně. Velké plus za Jesseho a jeho postoj k dětem a k ní, jeho bezmezná láska a obdiv - jednoduše aaaaach! :)
Škoda jen, že tam bylo tak málo Kate a Sama, chyběl mi tam humor a odlehčení. Jsem však ráda, že všechno dobře dopadlo a já můžu po tomto čtecím maratonu zase vydechnout.

erotika

Jodi Ellen Malpas