Jedna malá lež

Jedna malá lež

Livie byla vždycky „slečna Dokonalá“, ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. A do toho se jí ještě připlete láska… Není divu, že v tom víru změn natropí pár chybiček. Jenže chyby jsou od toho, aby se napravovaly, a nová Livie bude možná ještě mnohem zajímavější osobnost než ta, za kterou se kdysi považovala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232401/ten-tiny-breaths-jedna-mala-lez-VKy-232401.jpg 4.6266

Ten Tiny Breaths (2.)

One Tiny Lie (2013)

Pro ženy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

Žožik

Druhý díl byl stejně jako první naprosto super. Sice byl dost předvídatelný, ale i přesto byl příběh po celou dobu zajímavý a zábavný. Kniha byla velmi krásně napsaná.

Pajan28

Předvídatelný příběh, ale přesto krásně napsáno. Pohodová knížka pro letní dny. V knihovně už na mě čekají další od autorky.

betule3

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy pořádně začetla. A i když byl příběh extrémně předvídatelný, tak mě moc bavil. Livie mi je sympatická už od prvního dílu a bylo fajn vidět ji i z jiné strany.

IvankaM

Naprosto úžasné pokračování.
Tuto sérii jsem si zamilovala. Okamžitě jdu na další díl.

kuntova.k

Krásná kniha, která vás donutí k zamyšlení. Mě teda donutila mít pocit, jako bych si celý život vlastně nalhávala, že rozhodnutí, která jsem doposud udělala, jsou špatná. Nádhera

Terka18

Oddechové čtení, pár klišé, nic náročného. Když si chcete při čtení odpočinout, nepřemýšlet a neočekáváte strhující zápletky.

La Fiera
12.08.2016

Stále příjemné oddechové čtení. V porovnáni s Deseti nádechy pro mě trošku více klišé. Ale celkově příjemné letní počtení.

Barbra06
11.08.2016

Tak za mě opět super čtení a o chlup lepší, než první díl :) Předvídatelné, ale komu na to sejde :D

janesy
22.06.2016

Tahle autorka je prostě skvělá tak jak všechny její knihy :)

trynitrix
03.05.2016

Moc pěkný i když víte už na začátku jak to asi dopadne, tak postup toho to příběhu a vývoj Liviiny postavy a jejich přátel je pozoruhodný :-)
A nejvíc je doktor Stayner :-D

kika 13
06.04.2016

Ze začátku mi to přišlo malinko nuda.Pak jsem ale četla jedním dechem.
Livi má plán a do cesty ji vstoupí láska.Musí přehodnotit co chce ona sama né dělat stále vše co by měla aby měl někdo radost.
Doktora Stainera bych ráda poznala osobně.

evelýny
06.04.2016

Začátek tohoto dílu mě nudil. Pak se příběh rozvinul celkem dobře, ale konec - takové nudné klišé. Opět bych si přála rozvinutější - propracovanější dokreslení příběhu. Trochu jsem se ztrácela v úvahách hlavní hrdinky, kterými byl přerušován děj knihy. Celkový dojem proto na mě působil chaoticky. A konec uspěchaný, trochu moc překombinovaný - já se v záplavě informací opět ztrácela. A happy end mi tentokrát docela vadil.

martiiinkajjj
06.03.2016

Naprosto krásná, silná, dech beroucí knížka. Nic víc není potřeba napsat. *****

Aracely
04.03.2016

,,Livie má dokonalý plán ... " Chce být pilná studentka , nezajímá se o kluky , o alkohol , vždycky je to ta poslušná a ,,dokonalá" Livie. S čím ale nepočítá , jsou panáky želé , se sexy kapitánem veslařského týmu , s bláznivou spolubydlící a neortodoxním Dr. Stainerem... Život ale někdy nejde zrovna tak , jak si ho naplánujeme a na to , si musí přijít i Livie ...

Recenze v záložkách !

muchomurka
20.02.2016

Přečteno jedním dechem, přesně tuhle knížku, kdy obracíte list za listem a hltáte ji, jsem potřebovala. Sice to byla menší jízda než příběh o Kacey, trochu obyčejnější. Také mi přišlo, že autorka psala pouze malé kapitolky, náhledy do života Livie, bylo to nesourodé, často utnuté a pak pokračování zase někde jinde.
Vím, že to byl příběh hlavně o Livii, ale bylo tam málo Kacey, Trenta, Storm a ostatních. Je to škoda, těšila jsem se na jejich škádlení a humor. Ale jsem ráda, že zde dostal více prostoru dokrtor Stayner, za trenéra veslařského týmu a další nové postavy.
Zprvu jsem nechápala, co je s Livii špatně, přišlo mi, přesně jak někdo zmiňoval (tuším), že z hodné, cílevědomé, nezkažené holky se snaží udělat alkoholičku, která neví co chce. Ale na konci knihy jsem pochopila, proč to bylo špatně a že ne všechno, ale pouze její autopilot. Celkově se ke konci příběh stal lepším, plynulejším.
A teda co mě velmi vytáčelo, bylo její neustálé slintání nad Ashtonem (který tam snad polovinu knihy ani pořádně nebyl), popis jeho božského všeho... Gr.
Celkově jsem ale moc spokojená a těším se na další knížku.

Sonula25
15.01.2016

Další skvělá knížka. Jako všechny ostatní od této autorky. Příběhy jsou zajímavé a napínavé. Sem tam i ta erotika. ;-) Prostě těžko knížku odkládám stranou, dokud ji nemám dočtenou ;-)

Nel-ly
13.11.2015

Nevím, proč ty velké lásky až za hrob musí být podloženy prostě pohledem do očí... na někoho se kouknu, něco mi v hlavě sepne a vim, že je to ta jediná/ten jediný... to pak jsou ty příběhy zbytečné, ne?
Ale proč ne. Naprosto jiná hrdinka, naprosto jiný příběh, ale jinak dost podobné. Na druhou stranu velmi čtivé (newadultka, ani mě to nepřekvapuje) a milé.

Lenka.Vílka
01.11.2015

Začátek...no začátek byl takový kostrbatý a divný (první dvě kapitoly na mě působily, jako kdyby byly z jiné knihy a od jiné -a hodně špatné- autorky). Ale potom začne příběh samotný a já byla ztracená. Bez debat spokojenost. Dobrá série.

Tejezka
29.10.2015

Úžasná knížka, která se mi líbila snad i víc než 1. díl. Byla vtipná, smutná a depresivní zároveň. Rozesmála mě i rozbrečela. Líbila se mi změna, kterou Livie prošla a Ashtona jsem si oblíbila hned od začátku.. Nemůžu se dočkat až budu mít v ruce další pokračování!!

luciefeix
27.10.2015

Uzasná kniha

fidáš
14.09.2015

Krásná romantická kniha, nejen pro náctileté.

1casper
01.09.2015

Přečteno prakticky na jeden zátah, ve dne, v noci.....líbila se mi prakticky jako první díl...hodně dlouho mě nic tak nezaujalo, abych musela číst u kafe, při zprávách, ve vaně.....knížka se mi moc líbila, super oddychovka......i k zamyšlení.....

Danča:))))
31.08.2015

Dokonalost. Nic jiného se říct nedá. Vrhám se na další díl.

Beni
02.07.2015

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ MÁ V NÁZVU ČÍSLO

Tak... prostě a jednoduše - Právě jsem si přidala autorku do oblíbených autorů :-) Tahle kniha byla snad ještě lepší než první díl... u tohoto dílu jsem se prostě neudržela a smála se od začátku až téměř do konce (než se Livie vrátila do Miami, pak už to bylo vážnější).

Nedočkavě vyčkávám na vydání dalšího dílu (Čtyři vteřiny rozhodnou), protože tahle série mne vážně baví :-)

VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!

LilianaFalcon
29.06.2015

Stejně jako první díl patří i tenhle k těm lepším z YA/NA.
Líbilo se mi, kolik prostoru autorka nechala postavám z prvního dílu, díky tomu to celé je mnohem důvěrnější.
Musím říct, že jsem se bála, že se bude Livia v některých ohledech chovat mnohem víc jako zabedněná a dělat, že o ničem neví... To by jí hned na hvězdičce ubralo ;-)

luciferkaLJ
09.06.2015

Livie vyrostla a chce být dokonalá podle dokonale naplanovaného režimu,ale láska je láska ,moc pěkná knížka ....už se těším na další :-)

Samira
04.06.2015

Opravdu úžasná knížka! První díl této, teď už mohu říct mnou milované série, jsem četla do rána. Druhý díl jsem si šetřila a dávkovala po částech, jak mi bylo líto, že už bude brzy konec. Věděla jsem, že můžu očekávat vysokou kvalitu, specifický strašně sympatický styl a taky senzační hlavní hrdinku. Stejně jsem nakonec dostala ještě víc, než jsem doufala. Smála se a to na počátku opravdu hodně, držela palce a trnula.
Osudy byly i zde pořádně pohnuté, ale zároveň se řešila životní cesta a nalezení sebe sama. Příjemnou a neméně vzrušující cestou, hlavně díky Ashtonově kouzlu a dekadentnímu doktorovi Staynerovi:).
Teď už jen vydržet do dalšího dílu, doporučuji!

Maragad
27.05.2015

Jedna malá lež je velmi povedenou knihou, v níž se čtenáři mohou přesvědčit, že být dokonalý ještě není výhra. Protože ten kdo nechybuje, jako by nežil a je v neustálém zbytečném stresu. Takže chybujme a poučme se z toho, protože dokonalost je jen maska a teď už to ví i Livia.

JajaAP
23.05.2015

Úžasná kniha. :-) Už se těším na další díly.

emolet
20.05.2015

Ahoj,chtěla jsem se zeptat .Není tato kniha pro dívky(jako že roman pro dorost).