Jedna malá lež

Jedna malá lež

Livie byla vždycky „slečna Dokonalá“, ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. A do toho se jí ještě připlete láska… Není divu, že v tom víru změn natropí pár chybiček. Jenže chyby jsou od toho, aby se napravovaly, a nová Livie bude možná ještě mnohem zajímavější osobnost než ta, za kterou se kdysi považovala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232401/ten-tiny-breaths-jedna-mala-lez-VKy-232401.jpg 4.5325

Ten Tiny Breaths (2.)

One Tiny Lie (2013)

Pro ženy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

BlueIvy

Toto ma baviloo! Podobných kníh je milión, úprimne, väčšinou sú strašne stupídne, plné najhorších klišé aké si len viete predstaviť a s nehorázne otravnými hlavnými hrdinami.. Nie že by tu neboli klišé, bolo a bolo ich celkom dosť, ale opakujem sa.. Toto ma proste bavilo. A to doslova, ja som sa od toho nevedela odtrhnúť a že to už je čo povedať, v poslednom čase ma nevie poriadne zaujať takmer žiadna kniha. Odložila som ju o štvrtej ráno, prosím pekne. Áno, každý normálne zmýšľajúci človek si teraz klepe na čelo, ale je to tak.
Celé to tak pekne plynulo a za mňa to nemalo žiadne hluché miesta. A postavy sú super, aj tie vedľašie, čo je normálne, každá aspoň priemerná knižka musí mať zaujímavé vedľajšie postavy. Ale tu ma na počudovanie bavili hlavne ústredné postavy a to sa mi často nestáva. Ja som sa na Liviu tešila už z predošlej knihy (tá bola taká priemerná), Ashton to teda.. to bol samec!
A tak strašne pekne to medzi nimi celú dobu iskrilo! Aj keď ten psychológ, to už bolo aj na mňa silné kafé, aj ja som totiž psychológ (začínajú, ak by mal niekto záujem :D), ale takéto rady.. Okeeey, povedzme, že boli dosť neortodoxné.
Vrátila som sa pri čítaní pár rokov späť, ale bolo to takéé príjemné čítanie s dobrou zápletkou, celé dobre :) Odporúčam

veveronka

výborné jako vždy

Ažula

Tak tato knížka mě dostala. Lépe řečeno, Livie mě dostala. Vyklubalo se z ní něco, co byste do ní nikdy neřekli. Přestože toho na mě bylo občas moc, kniha mě bavila. Rychlé a nenáročné čtení.

tynka65

Snad ještě lepší než díly předtím ;-)

Lil30
14.12.2017

Skvělá knížka, která se četla sama a s poutavým příběhem, jež se mi líbil víc, než první díl. A k tomu jsem se i zasmála, co víc dodat, než že se k ní ráda někdy vrátím.

Evka3814
11.12.2017

Super knížka , čtivá a i jsem se zasmala

cukrovka
07.12.2017

Další skvělá knížka od této autorky. Ukázka toho, že dokonalost a jízda na autopilota není vždy to pravé. Opět sympatické hlavní postavy, které se potýkají se svými problémy a úžasný, neortodoxní Dr.Stayner.

brijana
07.11.2017

Další krásná kniha. Rozhodně se k ní vrátím ještě jednou!

jaruska012
29.10.2017

Další super knížka.Moc se mi líbila.Emoce od začátku až do konce. Četla se sama.Doporučuji!

jani.ruzicko
30.09.2017

nádhera .. vážně!! opět velmi emočně nabité... kniha se četla sama... bavila jsem se, ukápla mi slza, Ashtona jsem si zamilovala už od začátku, chvilku jsem se bála, že to bude příběh Livie a Connora... ale nakonec uff Livie a Ashton. =)))

michaela2523
24.09.2017

Nestačí mi slova. Úžasná kniha. Emoce od začátku až do konce. ♥

Žožik
31.08.2017

Druhý díl byl stejně jako první naprosto super. Sice byl dost předvídatelný, ale i přesto byl příběh po celou dobu zajímavý a zábavný. Kniha byla velmi krásně napsaná.

Pajan28
09.08.2017

Předvídatelný příběh, ale přesto krásně napsáno. Pohodová knížka pro letní dny. V knihovně už na mě čekají další od autorky.

betule3
09.08.2017

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy pořádně začetla. A i když byl příběh extrémně předvídatelný, tak mě moc bavil. Livie mi je sympatická už od prvního dílu a bylo fajn vidět ji i z jiné strany.

IvankaM
20.07.2017

Naprosto úžasné pokračování.
Tuto sérii jsem si zamilovala. Okamžitě jdu na další díl.

kuntova.k
04.05.2017

Krásná kniha, která vás donutí k zamyšlení. Mě teda donutila mít pocit, jako bych si celý život vlastně nalhávala, že rozhodnutí, která jsem doposud udělala, jsou špatná. Nádhera

Terka18
15.01.2017

Oddechové čtení, pár klišé, nic náročného. Když si chcete při čtení odpočinout, nepřemýšlet a neočekáváte strhující zápletky.

La Fiera
12.08.2016

Stále příjemné oddechové čtení. V porovnáni s Deseti nádechy pro mě trošku více klišé. Ale celkově příjemné letní počtení.

Barbra06
11.08.2016

Tak za mě opět super čtení a o chlup lepší, než první díl :) Předvídatelné, ale komu na to sejde :D

janesy
22.06.2016

Tahle autorka je prostě skvělá tak jak všechny její knihy :)

trynitrix
03.05.2016

Moc pěkný i když víte už na začátku jak to asi dopadne, tak postup toho to příběhu a vývoj Liviiny postavy a jejich přátel je pozoruhodný :-)
A nejvíc je doktor Stayner :-D

kika 13
06.04.2016

Ze začátku mi to přišlo malinko nuda.Pak jsem ale četla jedním dechem.
Livi má plán a do cesty ji vstoupí láska.Musí přehodnotit co chce ona sama né dělat stále vše co by měla aby měl někdo radost.
Doktora Stainera bych ráda poznala osobně.

evelýny
06.04.2016

Začátek tohoto dílu mě nudil. Pak se příběh rozvinul celkem dobře, ale konec - takové nudné klišé. Opět bych si přála rozvinutější - propracovanější dokreslení příběhu. Trochu jsem se ztrácela v úvahách hlavní hrdinky, kterými byl přerušován děj knihy. Celkový dojem proto na mě působil chaoticky. A konec uspěchaný, trochu moc překombinovaný - já se v záplavě informací opět ztrácela. A happy end mi tentokrát docela vadil.

martiiinkajjj
06.03.2016

Naprosto krásná, silná, dech beroucí knížka. Nic víc není potřeba napsat. *****

Aracely
04.03.2016

,,Livie má dokonalý plán ... " Chce být pilná studentka , nezajímá se o kluky , o alkohol , vždycky je to ta poslušná a ,,dokonalá" Livie. S čím ale nepočítá , jsou panáky želé , se sexy kapitánem veslařského týmu , s bláznivou spolubydlící a neortodoxním Dr. Stainerem... Život ale někdy nejde zrovna tak , jak si ho naplánujeme a na to , si musí přijít i Livie ...

Recenze v záložkách !

muchomurka
20.02.2016

Přečteno jedním dechem, přesně tuhle knížku, kdy obracíte list za listem a hltáte ji, jsem potřebovala. Sice to byla menší jízda než příběh o Kacey, trochu obyčejnější. Také mi přišlo, že autorka psala pouze malé kapitolky, náhledy do života Livie, bylo to nesourodé, často utnuté a pak pokračování zase někde jinde.
Vím, že to byl příběh hlavně o Livii, ale bylo tam málo Kacey, Trenta, Storm a ostatních. Je to škoda, těšila jsem se na jejich škádlení a humor. Ale jsem ráda, že zde dostal více prostoru dokrtor Stayner, za trenéra veslařského týmu a další nové postavy.
Zprvu jsem nechápala, co je s Livii špatně, přišlo mi, přesně jak někdo zmiňoval (tuším), že z hodné, cílevědomé, nezkažené holky se snaží udělat alkoholičku, která neví co chce. Ale na konci knihy jsem pochopila, proč to bylo špatně a že ne všechno, ale pouze její autopilot. Celkově se ke konci příběh stal lepším, plynulejším.
A teda co mě velmi vytáčelo, bylo její neustálé slintání nad Ashtonem (který tam snad polovinu knihy ani pořádně nebyl), popis jeho božského všeho... Gr.
Celkově jsem ale moc spokojená a těším se na další knížku.

Sonula25
15.01.2016

Další skvělá knížka. Jako všechny ostatní od této autorky. Příběhy jsou zajímavé a napínavé. Sem tam i ta erotika. ;-) Prostě těžko knížku odkládám stranou, dokud ji nemám dočtenou ;-)

Nel-ly
13.11.2015

Nevím, proč ty velké lásky až za hrob musí být podloženy prostě pohledem do očí... na někoho se kouknu, něco mi v hlavě sepne a vim, že je to ta jediná/ten jediný... to pak jsou ty příběhy zbytečné, ne?
Ale proč ne. Naprosto jiná hrdinka, naprosto jiný příběh, ale jinak dost podobné. Na druhou stranu velmi čtivé (newadultka, ani mě to nepřekvapuje) a milé.

Lenka.Vílka
01.11.2015

Začátek...no začátek byl takový kostrbatý a divný (první dvě kapitoly na mě působily, jako kdyby byly z jiné knihy a od jiné -a hodně špatné- autorky). Ale potom začne příběh samotný a já byla ztracená. Bez debat spokojenost. Dobrá série.

Tejezka
29.10.2015

Úžasná knížka, která se mi líbila snad i víc než 1. díl. Byla vtipná, smutná a depresivní zároveň. Rozesmála mě i rozbrečela. Líbila se mi změna, kterou Livie prošla a Ashtona jsem si oblíbila hned od začátku.. Nemůžu se dočkat až budu mít v ruce další pokračování!!