Teď neplač

Teď neplač https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179104/ted-neplac-179104.jpg 4 458 84

Bonnie je už pět let šťastně vdaná, vyučuje na střední škole a stará se o tříletou dcerku i svého šarmantního manžela. Pokojná rodinná idyla však skončí v okamžiku, kdy zavolá manželova bývalá žena Joan, těžká alkoholička, že Bonnie a její dcerce hrozí nebezpečí. Bonnie ji nebere vážně, ale slíbí, že se s ní sejde. Když dorazí na sjednanou schůzku, najde však Joan mrtvou a v té chvíli se Bonnie zhroutí svět. Nejenže ji policie podezřívá z vraždy, ale je si téměř jistá, že jí samotné někdo usiluje o život. Navíc se do jejího domu nastěhují dvě nevlastní dospívající děti s hroznýšem královským a manžel se chová čím dál podivněji. Aby toho nebylo málo, objeví se její bratr Nick, který strávil několik let ve vězení a s nímž Bonnie přerušila styky. Je Nick opravdu zločinec, který jí chce ublížit, nebo přítel, jakého v této těžké chvíli potřebuje? Existuje vůbec někdo, komu může věřit...?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Don’t Cry Now , 1995

jankasvanka
09.05.2019 5 z 5

Kniha je skvěle napsaná,napínavá až do konce.Do poslední kapitoly mě nenapadlo jak kniha dopadne.

Arsi
28.04.2019 5 z 5

Skvěle napsané, má to spád a napětí a je to vlastně i psychologické drama. Nemohla jsem se odtrhnout, doporučuji

zdenaR
26.04.2019 5 z 5

Joy Fieldingová patří mezi moje oblíbené autorky.
Přečetla jsem všechny její knihy a netrpělivě čekám na každou novou.
Tato patří podle mě k těm nejlepším (i když u mne je na prvním místě kniha Jane utíká).
Rozuzlení příběhu je nečekané, překvapivé a poněkud šokující. Kniha je skvěle napsaná, má spád a napětí, nelze se od ní odtrhnout.
Vřele doporučuji :-)))

JankaV80
21.04.2019 2 z 5

Kniha mě osobně nezaujala. Děj rozvláčný, nezáživný, chvíli to na mě působilo jako detektivka, chvíli jako thriller a konec jako psychologický román. Kdo je vrah jsem odhadla někdy ve 1/3 knihy a protože mě děj nezaujal, dočetla jsem pomocí přeskakování stránek. Za mě osobně, s ohledem na zde vysoké hodnocení, zklamání.

ela1972
02.04.2019 4 z 5

Opět dost dobrá kniha od autorky. Až na jednu knihu mě všechny její díla baví :-)

Radka1911
27.03.2019 4 z 5

Napínavá detektivka od mé oblíbené autorky, rozhodně doporučuji

pingu1
05.03.2019 4 z 5

Přečteno za tři dny, napínavé, čtivé, pěkně zamotané :-)

ivana1924
03.03.2019 4 z 5

Knihy od Joy mám ráda, takže jsem byla spokojená i s touto.

boxas
03.03.2019 5 z 5

Detektivka ze "staré školy", má spád, je napínavá, i když tam netečou potoky krve (většinou), s Bonnie člověk začne rychle sympatizovat, konec sice překvapivý, ale vlastně logický. Poctivá práce!

princesse
01.03.2019 5 z 5

Četla jsem v rámci Čtenářské výzvy 2019 a "opět" se mi kniha skvěle četla. Kdysi jsem tuto knihu už četla, ale ráda jsem se k ní vrátila. Překvapivý konec a děj co měl spád.

munka
26.02.2019 4 z 5

Knihu som si vybrala do výzvy. Príbeh sa mi páčil, ale niekedy som sa strácala. Bolo to nejako veľmi prekombinované. Záver prekvapil.

jana79
24.02.2019 3 z 5

Mam rada tuto autorku,takze kniha me nezklamala. Rychle se cte,napinave od zacatku az do konce.

85098211
14.02.2019 5 z 5

Tak tentokrát mne autorka nejenže příjemně překvapila, ale dokonce i doslova nadchla ;-). Kniha má spád, je napínavá a vymyšlená zápletka geniální. Příběh tentokrát nemá žádná hluchá místa a nedá se od něj odtrhnout. Konec je opravdu nečekaný a šokující, i když, jak se pomalu blížil závěr, jsem už určité podezření - výjimečně správným směrem ;-) - měla. Pro mne bez debaty prozatím nejlepší autorčina kniha, která si nejvyšší hodnocení zaslouží.

ronave
11.02.2019 5 z 5

Úžasná knížka, která nabírá obrátky hned od začátku. Přečteno doslova jedním dechem.
Závěr velice překvapivý.
Vřele doporučuji :-)

Ladyhawke1983
09.02.2019 5 z 5

Jedna z mých prvních tří knih od Joy Fielding a jedna z mých oblíbených, kterou jsem četla již několikrát a moc jsem si přála pořídit si hroznýše.
Spousta zapletených událostí, které se točí kolem hlavní hrdinky, kterým se snaží přijít na kloub, aniž by přišla o rozum (ačkoliv v některých chvílích k tomu nemá daleko), se čte jedním dechem a rozhodně jsem byla zvědavá, jak to vlastně všechno dopadne.

Jenny055
01.02.2019 3 z 5

Kniha celkom fajn, čítala sa ľahko, hoci mi vadilo, že napriek tomu, že sa hlavná hrdinka bála o svoj život a život svojej malej dcéry, bez protestov si nasťahovala do domu obrovského hada, ktorý nie je nijak zvlášť zabezpečený, s dcérou netrávila veľa času (bola väčšinou v opatere druhých), takže aj bez očakávaného útoku vraha boli v ohrození neustále.

makacek
30.01.2019 4 z 5

Vyborne napsano, nemohla jsem se odtrhnout.

babystar
17.01.2019 5 z 5

Detektivní příběh, v němž netečou potoky krve, ale k vraždám vedou pokřivené vztahy v jedné rodině. Příběh vás tak "vcucne", že nejste schopni přestat číst. Já jsem ho "zhltla" za jednu noc.

Opatov
15.09.2018 5 z 5

Joy Fielding. TOP autorka. Napinava detektivka, dej ma spad, precteno jednim dechem. Doporucuji !!!

Makus216
14.09.2018 4 z 5

Jako všechny knihy od Fieldingové, jsem i tuto přečetla jedním dechem. Myslím si, že tato kniha patří k těm povedenějším a na konci děje bylo opět několik nečekaných rozuzlení. Jediné co mě občas irituje na všech Fieldingových hlavních hrdinkách je, že si všechny povídají nahlas samy pro sebe a často se přistihnou jak dělají nějakou činnost a přitom ji vlastně dělat vůbec nechtěly ("nasedla jsem do auta a dojela na tohle a tamto místo a přitom jsem vlastně vůbec nikam jet nechtěla"), jak kdyby v tu chvíli co spontánní moment provádějí byly nesvéprávné a nezodpovídají za své chování, ale to je asi spíše moje osobní zaujetí :)) Nic co by kazilo celkový dojem z knihy, jinak určitě doporučuji.