Teď neplač

Bonnie je už pět let šťastně vdaná, vyučuje na střední škole a stará se o tříletou dcerku i svého šarmantního manžela. Pokojná rodinná idyla však skončí v okamžiku, kdy zavolá manželova bývalá žena Joan, těžká alkoholička, že Bonnie a její dcerce hrozí nebezpečí. Bonnie ji nebere vážně, ale slíbí, že se s ní sejde. Když dorazí na sjednanou schůzku, najde však Joan mrtvou a v té chvíli se Bonnie zhroutí svět. Nejenže ji policie podezřívá z vraždy, ale je si téměř jistá, že jí samotné někdo usiluje o život. Navíc se do jejího domu nastěhují dvě nevlastní dospívající děti s hroznýšem královským a manžel se chová čím dál podivněji. Aby toho nebylo málo, objeví se její bratr Nick, který strávil několik let ve vězení a s nímž Bonnie přerušila styky. Je Nick opravdu zločinec, který jí chce ublížit, nebo přítel, jakého v této těžké chvíli potřebuje? Existuje vůbec někdo, komu může věřit...?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/179104/ted-neplac-179104.jpg 4.4358
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

Don’t Cry Now, 1995

Kniha Teď neplač

Kerberos
14. listopadu

Fieldingová se vždy dobře čte,napínavé až do konce a podezřívala jsem někoho jiného, takže překvapivé rozuzlení.

avi8

Moje oblíbená spisovatelka , kniha se čte jedním dechem .

Zlatinka.Emilly

Kniha byla zajímavá od prvních stránek a nezklamala po všechny stránky. Byla napínavá, mohla jsem uvažovat o tom, kdo za těmi vraždami stojí a stejně jsem se netrefila. V závěru knihy jsem s Bonnie soucítila, protože nepřítele viděla v každé postavě příběhu a nelze se jí divit, protože každý z nich měl důvod. Jen vrah neměl žádný a přesto to udělal.

FisJit

Prvních 50 stran jsem se nemohla začíst a už jsem si říkala “tak tohle se mé oblíbené autorce nepovedlo”, pak mě to začalo bavit, ale říkala jsem si “vždyť je to jasný kdo a proč to udělal”. Rozuzlení nakonci mě překvapilo. Takže nakonec dobrý, J.Fielding nezklamala.

zimolka

Tak tento příběh se autorce opravdu ooc povedl.Napětí až do konce knihy,nepředvídatelný konec,opravdu zajímavé čtení.

JezinkaJ

Lehká letní rodinná krimi pro ženské čtenáře. Když se čtenářka, nemyslím, že by tohle četli muži, smíří s tím, že ji čtení nepřinese nic víc než zábavu, může si užít hezkou, volnou, letní sobotu na sluníčku, tak jako já. Postavy mě nerozčilovaly tak, jako Oskar a Lucinda.
Uznávám, že se kniha dobře čte a není nudná. Škoda jen, že šátková scéna neměla ten správný konec a pokračování. Ale to by zase koketovalo s jinou kategorií četby. :-)

Lumíček

Pěkně se to četlo, vůbec jsem nevěděla, kdo je pachatel. Hodně zajímavých situací. Jen ten konec mi připadal takový zrychlený.

jankasvanka

Kniha je skvěle napsaná,napínavá až do konce.Do poslední kapitoly mě nenapadlo jak kniha dopadne.