Inkoust

Inkoust https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450951/bmid_inkoust-Sgw-450951.jpg 4 506 139

Jeho tetování je rozsudkem smrti. Od autorky bestselleru Tatérka. V temných uličkách Brightonu kdosi napadl mladou ženu. Zranění se zprvu nezdají vážná, ale oběť za 24 hodin umírá v agónii a na jejím těle se najde smrtící tetování. Po zmizení druhé ženy už inspektor Francis Sullivan ví, že čelí sériovému vrahovi. Jedno ale nečekal: hlavním podezřelým je Alex Mullins, syn tatérky a jeho bývalé milenky Marni. Dokážou se přenést přes minulost a spojit síly, než se rozsudek smrti objeví na kůži další oběti?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Her Last Breath , 2019

pobijecmuch
05.02.2021

Nedočteno, kniha mně nebavila, po půlce jsem odložil a už se k ní nebudu vracet.
Hodnotit nebudu, bylo by hodně nízké známkování.

Špekyn
05.02.2021 5 z 5

Velmi napínavý thriller. Navazuje na předchozí díl (i když ne nezbytně). Střídaní pohledů různých postav je povedené a dává příběhu náboj. Vraždy jsou brutální a až syrově realisticky popsané. Vedlejší linky osudu hlavních hrdinů z nich dělají reálné postavy s vlastními problémy a chybami. Na konci z příběhu napětí přímo stříká, takže knihu nelze odložit. Vyvrcholení je opravdu grandiózní a pohnutky vraha jsou dobře vykresleny. Jen mě mrzelo, že zhruba od poloviny knihy se komplikovaný vztah Francise a Marni zcela vytratil, což je škoda.

Nikusha
04.02.2021 4 z 5

Rozhodně lepší než první díl.

lalaserka
31.01.2021 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, pěkně se četla. Tématika tetování je zajímavé. zařazuji Alison mezi moje oblíbené autorky. Těším se jestli výjde nové kniha.

josska
28.01.2021 4 z 5

Kniha se mě libila,čtivě napsana,napínavá,,snad bude další díl,,téma tetování je zajímavé,neotřelé,,skvělé...

Nova84
27.01.2021 5 z 5

Přečteno doslova jedním dechem.

KattyV.
25.01.2021 5 z 5

Vypadá to, že Alison bude další mojí oblíbenou autorkou. :-)
Povedený, moc povedený.

LittleK
24.01.2021 4 z 5

Za mě slabší než první díl, ale i tak jsem se bavila, hlavně při závěrečné honičce. Podezřelého jsem měla vytipovaného téměř od začátku a nakonec se můj odhad potvrdil, takže se žádné překvapení nekonalo. Rozhodně se ale ráda začtu do dalšího dílu, protože mě zajímá, co se bude dít dál. V tomto totiž zůstalo hodně věcí otevřených. Jsem zvědavá, jestli bude Francisovo tetování dokončeno. :)

Leniii
23.01.2021 5 z 5

Knížka super! Jsem nadšená. Moc se mi líbila. Tušila jsem, kdo je vrah, ale to mi nijak nevadilo...:)

NikolaVyb
17.01.2021 2 z 5

(SPOILER) První díl byl super. Tenhle už bohužel ne. Detektivní zápletka nebyla moc zajímavá, v příběhu jsem našla několik logických chyb, hodně věcí nebylo vysvětleno (možná se k tomu autorka dostane v nějakém pokračování), postavy se tentokrát chovaly hodně povrchně, nešlo si k nim opět získat žádné sympatie. Chyběla mi drzá a rázná Marni. Nejvíc mi ale na knize vadil počet mrtvol. Začínám být otrávená z toho, že se v tolika krimi příbězích vyskytuje sériový vrah, který kosí jednoho člověka za druhým.
Pokud by bylo pokračování, přečetla bych si ho. Očekávám, že by bylo o Paulovi a zároveň by se odehrávalo vyšetřování nějakého zločinu Francisem a jeho týmem, autorka by se určitě více soustředila na možný milostný vztah mezi hlavními postavami.

PepkazDepka
16.01.2021 5 z 5

Kniha podľa mňa ešte lepšia ako prvý diel, tu som takmer do konca nevedela kto je vrah... Dúfam, že bude aj tretie pokračovanie, koniec by si ho zaslúžil :)

Acner80
14.01.2021 5 z 5

Kniha skvělá. Ale moc brzy jsem začala tušit, kdo je vrah...

andreatengler
11.01.2021 5 z 5

Kniha byla skvělá, přečetla jsem jí jedním dechem. Možná i lepší než první díl, který byl taky skvělý, proto jsem se na knihu tak těšila. Autorka píše poutavým stylem a vy máte pocit, že jste součástí příběhu. Určitě doporučuji!

petra4535
09.01.2021 5 z 5

Opět skvělá kniha ????. Napětí od začátku po konec

Dumicek
09.01.2021 5 z 5

Druhý díl po Tatérce jsem si nemohla nechat ujít, protože Tatérka mě opravdu chytla! Inkoust je snad ještě o chlup lepší,plný napětí,originální zápletky..Francis opět bojuje se svým podřizeným i se svým šefem a vypadá to,že už si vážně neví rady..do toho osobní ztráta a vraždy nad kterýma zůstáva rozum stát..hlavním podezřelým je syn Marni a tak to,co vypadalo dobře v prvním díle mezi Marni a Francisem se rozpadne jak domeček z karet..až mi toho bylo líto. Marni bojuje za svého syna a nenávidí policii..vše se do sebe zamotává a napětí se stupňuje..jediné co mě trochu mrzelo byla lehce utnuta závěrečná linka s Marniv hostelu..no autorka už píše třetí díl,tak nezbývá než si na něj počkat.

HelenBarbora
03.01.2021 5 z 5

Zajímavý děj, úžasný spád, skvělé čtení od Ježiška. Děkuji :)

Macula
02.01.2021 4 z 5

Kniha byla super, jen nedosahovala kvalit prvního dílu.. Občas jsem měla pocit, že si některá z postav tak trochu stojí na vedení. Příběh byl skvělý, četl se sám, jen bych v některých místech čekala větší dotažení.. I tak ale 4/5

Monika1717
01.01.2021 4 z 5

Knihu jsem dostala k narozeninám, první díl jsem nečetla. Kniha se mi líbila, je v ní zajímavé prolínání dvou dějů, vraha jsem neodhalila. Napínavé až do konce.

MichaelaS081
29.12.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Výborná jako ta první. Skvělá spisovatelka.

happy-smile
20.12.2020 5 z 5

Kniha se mi asi líbila více než první díl. Velmi dobře se to četlo. Zápletka byla zajímavá, navíc policie podezírá Marniho syna, ta tedy musí být celou dobu v defenzivě a snažit se jej ochránit. Chápu, kdyby tento boj někomu přišel otravný, ale nemůžeme mít ve všech knihách jenom idylku, kde někdo jenom tak bez vlastních zájmů pomáhá policii. Doporučuji.