Tatérka

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386208/taterka-Nuw-386208.jpg 4.331

Tatérka (1.)

The Tattoo Thief (2018)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Plus

sharina
předevčírem

Velice čtivá kniha a to s neotřelým tématem o komunitě tetovaných, na které opravdu ne každý člověk kouká s pochopením či zálibou. Jinak to byla poměrně průměrná kniha s očekáváným koncem, s trouchou romantiky.

eva3695

Jeden z nejděsivějších případů, které jsem letos četla. Tento případ inspektora Sullivena a tatérky Marni mě velmi chytl. Od první stránky jsem se nemohla odtrhnout, ale poslední kapitoly jsem vyloženě hltala. Prostě takhle to bylo skvělý. Moje příčky v oblasti krimi/thriller jsou velmi vysoko.

okeey

Detektivek, thrilerů je všude plno, dost často se mi stává, že je děj dost předvídatelný. Ale u této knihy je opak pravdou, nejen, že má originální námět, ale také druhou polovinu knihy jsem ,,hltala s otevřenou pusou". Dost se mi to líbilo, mimo jiné i proto, že jsem také součástí komunity potetovaných lidí.

lachtan77

SAKRA!! po přečtení téhle knihy budu chodit v roláku i v létě. Pro mne až moc reálný příběh, když vidím některý lidi jak na tetování čumí. Plně se stotožňuji s Marni a její komunitou. Fakt se mi to skvěle četlo.Dal bych klidně i sedm hvězd

TeaPeter

Velmi zajímavá kniha a exkurze do specifické subkultury dnešního světa. Byl jsem příjemně překvapen jiností knihy ve srovnání s tím, co běžné vychází. Dokonalá nebyla, ale rozhodně potěšila.

hs777

Originální komunita a nechutně zvrácený způsob vraždění - proto se Tatérka čte tak dobře a svižně. Jinak ničím jiným ze širokého průměru nevyčnívá. Nestává se mi často, že můj tip na pachatele vyjde, ale tady jsem se poměrně brzy trefila. Prostě takové jednodušší, přímočaré a očekávané - ale i takové knihy si ráda přečtu.

sun.from.ibiza

Kniha se četla velmi dobře, měla jsem hotovo za jeden den. Bylo to originální, líbilo se mi, že se v příběhu řeší tetování a jak na lidi působí. Mladý policista byl trochu pozadu (spojení si věcí dohromady mu moc nejde), ale to mu neubralo na tom, že byl moc sympatický a celou dobu jsem mu fandila.
Ohledně konce SPOILER :
Achjo, čekala jsem něco víc, už bylo jasný, jak to přesně bude probíhat. Ne že bych byla úplně zklamaná, ale asi jsem podle recenzí čekala víc. A co mě tedy dopálilo, to jsou dopisy, které posílal Paul. Co se v nich psalo? Omlouval se jí? Nebo chce spisovatelka napsat další díl? Uvidíme.
Knihu ale s klidným srdcem doporučuji dál.

nada3314

Výborná kniha, četla se sama. Moc doporučuji, stojí za přečtení. Snad bude brzo pokračování, hrdiny jsem si od první stránky oblíbila.

Ivuska.09

Už dlouho jsem v ruce neměla takovou knihu, kvůli které bych se zřekla i několika hodin spánku. A teď tady jedna taková je: Tatérka. Originální námět a skvělé zpracování. Za polovinou už jsem ji nedokázala dát z ruky a musela jsem ji dočíst. Potřebovala jsem vědět, jak to celé skončí. Příběh byl čtivý. V některých ohledech jen těžko předvídatelný. A hlavně dobře vymyšlený, já jsem spokojená.

klaraj093

Dlouho se mi nestalo, abych přečetla knihu za dva dny! Sama jsem majitelka několika tetování a tahle kniha se mi doslova vryla pod kůži! Každá stránka napínavá, pak už víme kdo je vrah a nakonec takový zvrat.. Knihu doporučuji, dávám pět hvězd, nemám co bych vytkla.Všechno mi hezky sedlo,jak příběh, tak styl psaní!

marimat

Velice čtivé i příběh moc zajímavý.
Trochu mi tam vadila ta romantická linka.
Docela jsem se obávala co to bude za blbost ,některé anotace k některým knihám velice pěkné no skutek utek.
Toto se zde nenaplnilo alespoň v mém případě.
Opravdu doporučuji.
Snad autorka ještě něco napíše a naši vydavatelé také vydají.
Doufejme.

encyklopedie

...na knihu jsem se těšil.... nevím ani proč, asi protože tetování považuji za hnus ....
a chtěl jsem vědět vo co go.... nakonec jsem tenhle thriller vzal hopem a přečetl na dva zátahy... jsou lepší thrillery, nicméně Francis a Marni si našli místečko ......a doufám, že se s touto dvojkou ještě setkám ....není to mých oblíbených 321%, ale ta stovka tomu sluší....

tetování sérioví vrazi

Autor knihy