Táta to motá

Táta to motá https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520689/bmid_tata-to-mota-bF8-520689.jpg 5 24 4

Popletené pohádky série

< 3. díl

Možná že už znáte tetu Bětu, která plete svetry, čepice, rukavice a šály. Nejradši ze všeho však vypráví Šárce a Vašíkovi popletené pohádky. A co jich už bylo! Tentokrát teta Běta nemá čas. Pohádky před spaním bude povídat tatínek. Ale ouha! Děti nestačí kulit oči. Vždyť tatínek je vypráví úplně stejně jako teta. Ten táta to motá!... celý text

Knihomolka506
05.09.2022 5 z 5

Teta, která Šárce a Vaskovi vyprávěla pohádky dnes nemohla tak ji na pár dní zaskočil táta. Ten to ale opět domotal! A zda se, že ještě víc než teta posledně :)
U popletené pohádky s ježibabou v mixéru jsem vybuchla i já a to jsem dospělá :)
Když nejede proud je čas na vyprávění. Možná vzniknou další vtipné omyly :)
Mohli by takhle třeba vyprávět dědeček a babička :)

Jessybelle
21.10.2021 5 z 5

Čteno se synem, kterého tato kniha velice bavila. Vždy se těšil, až ji bude číst. To pro mě znamená, že kniha je velmi dobrá. A co budu říkat, i mě se kniha líbila, kéž bych měla taky takového tatínka.

Katka07
26.03.2021 5 z 5

Z celé série popletených pohádek se mi líbila nejvíc, čímž nechci vůbec říct, že teta motá pohádky nějak špatně ;)
Dceři (první třída) se také líbilo společné čtení, kdy já jsem četla samotnou pohádku a ona kratší vyprávění o tatínkovi a dětech.
Tradičně jsou i otázky na konci každé kapitoly, které prověří porozumění textu.
Doporučuji na společné, první a druhé čtení.

LucieB.
19.11.2019 5 z 5

Pomotané pohádky umí ze vyprávět tatínek ze všech nejlépe. Skvělá knížka pro předškoláky a první a druhé čtení.