Takhle jsem si to teda nepředstavovala

Takhle jsem si to teda nepředstavovala https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419008/bmid_takhle-jsem-si-to-teda-nepredstavov-9Kl-419008.png 4 97 35

Kdo z vás jste si představoval, že až přestanete šílet s kariérou, budete prožívat nádherné, bezstarostné dny? Myslím, že nejsem sama, kdo se domníval, že už má nárok na to, aby si pohodlně cestoval, chodil po výstavách a okopával zahrádku. Copak by mne napadlo, že místo toho dostanu nabídku k sňatku na urologii, že budu ošetřovat manželku svého milence, nebo že k výročí mi muž mého srdce věnuje kleštičky na křepelčí vajíčka?!... celý text

Jájinka
27.04.2020 4 z 5

Tato knížka od Haliny P. (asi) ze života její rodiny mě bavila mnohem víc než krátké příběhy o mužích a kamarádkách, které píše obvykle.

wotana
26.04.2020 4 z 5

Halinu miluju, ale tuhle knížku řadím mezi ty slabší. I tak nezklama a pobavila jsem se a proto dávám 4*.

stejsdan
19.02.2020 5 z 5

Moje první knížka od této autorky - dárek, moc jsem neočekávala, ale byla jsem příjemně překvapená. Smála jsem se nahlas a životní nadhled paní Haliny mi je velmi sympatický. Na poslední stránce mi bylo trochu líto, že už je konec, za mě pět hvězd:)

magnolia
16.02.2020 4 z 5

Bylo to fajn, ta nadsázka a příhody (některé jí i věřím), občas potřebuji právě takové čtení. Takhle nějak jsem si to představovala, že se pobavím a zasměju a přitom se budu uzdravovat z virózy. A to se podařilo.

dagsvob
31.01.2020 5 z 5

Mám všechny knížky paní Pawlowské a jako všechny i tahle mě moc bavila. Je to oddechové čtení, pro relax jako dělané.

sofiarigolade
17.01.2020 3 z 5

Nenarocne a prijemne cteni, u ktereho jsem si odpocinula I se zasmala, na pokracovani v knize jsem se vzdy tesila, proto me zklamalo, ze je tak kratka a tedy I rychle prectena. Rada jsem prokoukla do zivota pani Pawlowske, kterou mam moc rada jako cloveka, urcite si koupim jeji dalsi knihy, ale tuto uz popravde cist asi nebudu.

yonda
10.01.2020 3 z 5

Knihu jsem si pořídila kvůli výzvě. Nakonec mě vlastně potěšilo,že nejsem slavná ,bohatá a mediálně profláklá a tím pádem nemusím čelit věcem jako paní Pavlovská /pokud se tedy jedná o autobiografii/. Takže takhle bych si to tedy nepředstavovala...

Manoloma
08.01.2020 5 z 5

Kniha pobavila, historky z autorčina života mě zaujaly a u knížky jsem si odpočinula. Je pravda, že vracet se k ní asi nebudu, ale na jedno přečtení jsem spokojená.

čohynka
02.01.2020 3 z 5

Mám autorčiny všechny knížky, téměř ke všem se ráda vracím, u některých při čtení slzím smíchy... Ale tato knížka patří k těm slabším, znova už ji číst nebudu..

Merryashka
01.01.2020 2 z 5

Soubor povídek, není to žádná intelektuální smršť ..., ale příjemné oddychové čtení ze života. Hezky napsané, ale ke knize se již nevrátím.

jany70
01.01.2020 2 z 5

Nejslabší z knih autorky,mám ji ráda a mám všechny. Škoda moc jsem se na ni těšila.

Surmei
29.12.2019 5 z 5

Super knížka. Nenáročné čtení, které hravě přečtete za jeden večer a při kterém se vás manžel několikrát zeptá "Čemu se tam tak řehtáš?". První knížka, kterou jsem kdy od paní Pawlowské četla a už si brousím zuby na další, protože mě její styl velice zaujal a sedl mi. Tleskám a myslím, že si ji brzy přečtu znova :-)

Vladimir8177
29.12.2019 4 z 5

Klasické vyprávění Haliny Pawlowské

Hanaa
26.12.2019 5 z 5

Chcete si vyčistit hlavu? Pobavit se a zrelaxovat? Tak k tomu se právě hodí tato knížka.

mariva
10.12.2019 4 z 5

Docela jsem se pobavila. Historky z rekonstrukce domu mě dokázaly rozesmát víc, než v dřívějších knihách např. oblékání apod. Navíc je autorčin dům známý z jejích pořadů o vaření, takže si čtenář dokáže představit, o čem píše.