Tajemný snoubenec

Tajemný snoubenec https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43270/bmid_tajemny-snoubenec-zrT-43270.PNG 4 49 5

Romantický příběh z první poloviny 18. století se odehrává mezi nejvyšší anglickou společností, v níž se potkali dva výjimeční lidé, kteří musejí projít množstvím překážek a pochybností, než se utvrdí ve vzájemné hluboké lásce.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

The Betrothal , 1992

pegasek
27.08.2021 4 z 5

Byla to fajn kniha,jen zbytečně dlouhá

havrmoni
12.11.2016 3 z 5

Na mě zbytečně dlouhé,ale téma zajímavé. Vztahy v rodině,vnikající láska a tajemství. Celkově to nebylo špatné,ale autorka má mnohem lepší knihy.

miruska1
03.01.2014 5 z 5

Kniha ma 364 stran a vyvrcholenie vsťahu hlavnych hrdinov je opisane na jednej-poslednej strane. Mala som z toho divny pocit,akoby ten pribeh niekto uťal. Napriek tomu je to veľmi pekny,zaujimavy a svojim sposobom aj napinavy pribeh.

mariva
28.11.2012 5 z 5

Trochu víc než jen obvyklá červená knihovna - zajímavý a neobvyklý příběh. Celou dobu jsem byla zvědavá na tajemství Blakea Chesterfielda, kvůli kterému mohl být vydírán, a výsledek mě docela překvapil. Čtivě a zajímavě napsáno.

georginaa
09.04.2012 2 z 5

Román pro ženy z červené knihovny, jak můžeme od této autorky čekat. Nechybí pouto lásky, dobrodružství a tajemství...vše jak má v tomto žánru být. Moc pěkné.