Nevydařená pomsta

Nevydařená pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/5438/bmid_nevydarena-pomsta-i1h-5438.jpg 4 205 26

Swanleovy staré panny série

Anglie, 1818 Julii Laverickové připadají všichni její ctitelé nudní a nezajímaví, protože ve skrytu duše stále touží po jediném muži: Morganu Pryceovi, který ji před dvěma roky unesl. Hrozící skandál se podařilo ututlat, ale nyní se mezi londýnskou smetánkou začíná šuškat, že domněle ctnostná slečna Lavericková tenkrát zmizela s cizím mužem. Kdo jiný než Morgan by mohl tyto zvěsti šířit? Rozlícená Julie se vydá na rodinné panství Pryceových, aby tam uchránila svou dobrou pověst, ale místo únosce se setká s jeho bratrem-dvojčetem Sebastianem, který jí oznámí, že Morgan záhadně zmizel. Baron Sebastian Blakely se půvabné dívce neodváží přiznat, že on je tím, koho ve skutečnosti hledá, že jsou to jeho polibky, o nichž se jí zdá. Unesl ji tenkrát, to ano, ale učinil to ze zoufalství, nikoli ze zlých pohnutek. Kdyby nyní vynesl pravdu na světlo, následný skandál by je smetl oba. Podaří se mu i za těchto okolností Julii přimět, aby upustila od myšlenek na pomstu a dovolila mu znovu ji sevřít v náručí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

After the abduction , 2002

danca044
26.07.2014 4 z 5

Kniha je zábavná a místy i vtipná. Jen mě štve, že hlavní hrdinka Julie hned odpustila Sebastianovi to, že jí celou dobu lhal. Ale jinak jsme se opět dočkali happy endu a to je to hlavní.

Bet
29.04.2014 4 z 5

Je pravda, že je kniha předvídatelná ale při stylu jakým autorka píše mi to vůbec nevadilo. Kniha je velmi vtipná opravdu jsem se dobře bavila :) Mám ráda tokové to odpočinkové knihy, krásně si při ní odpočinu. Samozřejmě popis nádobíčka je luxus :)

PomněnkaPrvní
17.05.2013

Hodně jsem se nasmála, když se Julie snaží usvědčit Sebastiana, že je vlastně únoscem a srovnává ho se světáčtějším bratrem, čímž Sebastianovi šíleně hraje na nervy i ješitnost. Když Sebastianovi sdělí, že "jeho polibek nebyl špatný", Sebastian vidí rudě :o) První polovina knížky je o tom, jak ze Sebastiana dostat přiznání, druhá je o tom, jak se Sebastian snaží Julii získat pro sebe. Nudit se nebudete, knížka obsahuje vše, co obvykle romance pro ženy mají.

finfrle
06.03.2013 4 z 5

Prvni polovina knihy velice pekna a pak uz to slo jak clovek predpoklada.Souhlasim popis nadobicka stal za to :-D

Claricia
24.11.2012 4 z 5

cecik: Jojo, knížka je krásně předvídatelná (ostatně která z těch, co napsala Sabrina Jeffries, není), musím ale říct, že jsem se přesně u těch popisů nádobíčka výborně bavila. :))) Prostě parádní odpočinkovka. :)

padajicidvere
28.07.2012 4 z 5

Už v polovině knihy jsem snad poprvé dokázala předvídat, že si postava založí ruce na hruď..nebo že někdo někoho popadne za paži. Ovšem popisování v jakém stavu se nachází Sebastianovo nádobíčko mě uchvátilo:D