Dívka a fénix

Dívka a fénix https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152190/divka-a-fenix-152190.jpg 4 66 6

Susan Smithová série

< 3. díl

Kdyby se obraz v zrcadle nezačal měnit, nemusela by Susan Smithová coby Valerie Evansová hledat odpovědi na další otázky. Kdyby ale nezačala hledat další odpovědi, nikdy by se nedověděla o zvláštním přání, které kdosi namaloval na obraz, ani o zemi, která kdysi zanikla, a ani o lásce, které osud přestal přát. Příběh navazuje na knížku Zrozena z popela.... celý text

denniys
17.10.2021 3 z 5

Tato kniha mi přišla spíš jako delší povídka.. byla to taková jednohubka na pár hodin..ovšem jednohubka nedochucená a chudá..kniha v podstatě o ničem, bez významu jako pokračování série..pohádkový příběh o lásce, kterému by stačil poloviční počet stran..nějak nemohu uvěřit, že pochází z pera stejné autorky jako Naslouchač, páč ten rozdíl v kvalitě je propastný..

vladka16
17.01.2021 5 z 5

Kratší, krásné, ale stále jsem čekala nějaký náznak propojení s dřívějšími příběhy.

PetraBery
21.04.2018 4 z 5

Příjemným bonusem série je příběh o Kielovi a jeho druhé polovině duše Bee. I když jsem konec jejich příběhu věděla z předchozí knihy, jako doplnění to byla opravdu pěkná jednohubka.

Allla9
05.03.2018 5 z 5

Krásné a dojemné doplnění série Zrozena z popela I a II.

ditul
01.03.2018 5 z 5

Krásný příběh o lásce Kiela a dívce Jeanne, o kterém vypráví v 2. díle (Pohlcena plameny) paní Louisová. Ikdyž jsem věděla, jak skončí jejich láska, tak i přesto jsem se neubránila potoku slz..

Dadula118
04.05.2017 4 z 5