Struny lásky

Struny lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439674/bmid_struny-lasky-dhg-439674.jpg 4 463 104

Play On série

Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné pop-rockové kapely. Sláva pro ni však byla utrpením. Když ji navíc potkala nečekaná rodinná tragédie, Skylar se otočila ke světu zády a vytratila se. O rok a půl později si vydělává na jídlo zpěvem na ulicích Glasgow. Zatím ji nikdo nepoznal, neunikla ovšem pozornosti ambiciózního manažera hudebního vydavatelství. Killian pracuje v renomované nahrávací společnosti Skyscraper Records. Vychoval ho přísný strýc, a nebýt milované sestry, vyrůstal by bez lásky. Killian je odhodlaný přinést firmě větší úspěch než kdy dřív a tahle mladá žena by mu s tím mohla pomoci... Skylar dá Killianovi jasně najevo, že nemá zájem pro něj pracovat, když ale na vlastní kůži pocítí, jak nebezpečný může být život na ulici, nemá na koho jiného se obrátit. Vytvoří se mezi nimi nepopiratelné pouto, a když navíc Skylar dožene její minulost, Killian stojí před rozhodnutím, které ho může zničit. Dá přednost Skylar před vším, na čem doposud pracoval? Nebo ztratí ženu, jež pro něj znamená víc, než by si kdy pomyslel?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

As Dust Dances , 2018

Luci1409
28.09.2020 5 z 5

Krásny a silný příběh..ne jednou mě rozesmál a rozplakal.

Kristy.Seb
27.09.2020 5 z 5

Krásná kniha, krásný příběh. Líbilo se mi, jak byli popsané city všech hlavních postav.
Jen mě mrzelo, že nedošlo k odhalení vrahů.

uminaa
17.09.2020 5 z 5

Jednoducho Samantha. Krásna kniha plná emócií. Túto autorku jednoducho milujem a pri jej dielach idem na istotu, že si prečítam nádherný príbeh s pridanou hodnotou. Ešte stále mám zimomriavky a cítim zvláštny smútok, že som knihu dočítala.
Vrelo odporúčam prečítať :)

verukozmin
31.08.2020 5 z 5

Strašně se mi kniha líbila

Jejunka
10.08.2020 5 z 5

Samantha Youngová je prostě top autorka. Její knihy stojí opravdu za to. Těším se na další knihu!

majuska88
05.08.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila i když Bez rozloučení bylo lepší. Celou dobu jsem očekávala, že se v knize objeví obraz kvůli kterému zemřeli hrdinky rodiče. Konec knihy byl očekávaný a pohádkový.

lucie3944
30.07.2020 5 z 5

Tak za mě tedy rozhodně ano! Už Bez rozloučení bylo dobré, ale tohle - přečteno za dva dny. Musím říct, že se mi od Samanthy Young líbily všechny knihy, takže můžu jen doporučit. Těším se na další výtvor.

2688
11.07.2020 5 z 5

Bože to byla pecka

Dragonmiska
08.07.2020 5 z 5

Knížka je o tom, co je mému srdci nejblíž a to je muzika a láska. Takže za mě super.

meda2007
07.07.2020 4 z 5

Musim uznat ze styl psani autorky me neskutecne bavi. Je to jak na horske draze :) Vzdy vykresli sve postavy tak dobre, ze i kdyz je s pocatku nesnasim, nakonec si je zamiluju. I kdyz jsou v knize vyliceny " spatne ". Krasny, mili, ctivy pribeh o lidech, jejich touhach a sebepoznani. A co ktomu vic rict nez ze miluju heppyendy :)

Dani3
03.07.2020 3 z 5

Ze všech knížek, které jsem od autorky četla, mi tato přišla nejslabší.
Ústřední dvojice mě nijak neoslovila a osobně bych celý příběh o něco zkrátila. Podle mě to autorka umí lépe.

ovecka535
27.06.2020 5 z 5

Přenádherná kniha s krásným příběhem

Myška43
22.06.2020 5 z 5

Nějak se mu povedlo znovu nalézt moji duši. Nikdy nebude celá, ale takový už je život. Začínáte s ryzí, celou duší a život jí dává rány. Sežehne ji, potluče, a někdy ji dokonce rozdrtí na prach. Ovšem existují způsoby, jak si ji uchovat a dát ji novým způsobem dohromady. Zalátat světlem stíny podlitin, zašít trhliny veselou nití. Opravdu jsem si knihu moc užila. Skvělý, originální a velmi emotivní příběh. Já tuto autorku miluju. Těším se na její další skvělé příběhy.

PetraBery
15.06.2020 4 z 5

Po náročnější četbě vždy uvítám oddechovku. A tou tato kniha bezpochyby je. Populární zpěvačka Skylar se vlastním rozhodnutím ocitá na druhé straně světa a živí se jako pouliční umělkyně. Že se s námi někdy život nemazlí a musíme se postavit osudu čelem, se přesvědčí i Sky, která přijme pomocnou ruku od manažera hudebního vydavatelství Killiana. Ale nabídka na pomoc není zadarmo. Příjemné oddychové čtení, přesně jako u ostatních knih autorky.

IrennCasman
09.06.2020 5 z 5

Naprosto úžasná! Příběh ,,zpěvačky" mě dostal. Nedokázala jsem přestat číst, a když jsem nečetla, tak jsem nedokázala na knihu nemyslet. Těšila jsem se, až se budu moci do příběhu zase ponořit. Sympatické hlavní postavy, příběh s ,,vyšším smyslem", romantika tak akorát, bezva erotické scény, texty písní. Tisíckrát doporučuji!

petulkapeta
05.06.2020 5 z 5

Tak rekla bych že Kilian a Sky byly uzasni, pribeh byl fajn,začátek sice moc ne,ale vse nemůže zacít pozitivně, že?! O to je to pak lepší kdyz se stoupa nahoru nez klesa dolu..

veveronka
31.05.2020 5 z 5

Výborné,Skylar ukázala odvrácenou stranu slávy a Killian konečně pochopil co je důležité

Chvilkasnění
21.05.2020 5 z 5

Já ten příběh úplně hltala. Troufám si říct, že je lepší jak první díl. :) Moc doporučuji. :)

LittleK
17.05.2020 5 z 5

Příběh Skylar a Killiana mě připoutal a nepustil. Každou volnou chvilku jsem trávila s knížkou v ruce a říkala si "jen ještě jednu další větu a vrátím se k práci", ale nikdy to nestačilo a musela jsem se doslova silou vůle odtrhnout od jejich nelehkých životních příběhů, které se nakonec propojily v jeden a opravdu jsem jim to přála. Fandila jsem jim až do konce, protože jsou pro sebe doslova stvoření. Určitě po knize sáhněte, ale počítejte s absolutní závislostí a nakonec budete zdrcení, že vše skončilo tak rychle, protože nebudete schopni knihu odložit.

Red-haired
08.05.2020 5 z 5

Předem upozorňuji – tuto knihu jsem si naprosto zamilovala, nedokážu na ni najít jedinou chybu a nejspíš ji budu nutit všem, které by mohla zajímat!

Příběh o bývalé zpěvačce úspěšné kapely, která aby se vyhnula své minulosti, protlouká se ulicemi Glasgow, kde si na jídlo vydělává zpěvem, dokud na ni nenarazí manažer hudebního vydavatelství, který ji donutí ke změně.

Trošku jsem se obávala, že bude otázka bezdomovectví poněkud přitažená za vlasy a nebudu autorce příběh moc věřit, ale byla jsem už od začátku mile překvapená. Skylar je neskutečně sympatická a průbojná hlavní hrdinka, se kterou jsem napjatě prožívala nástrahy života na ulici, smála se jejím slovním přestřelkám s O’Deaem (jindy Killianem :D) a někdy opravdu dost nahlas, stresovala při jejím střetu s minulostí, měla zlomené srdce, užila jsem si opravdu úplně vše a miluju každou jednu kapitolu.❤

Pokud máte rádi příběhy o lásce obohacené i hlubšími tématy, u kterých se pobavíte, rozesmutníte i zamilujete zároveň, určitě po Strunách lásky sáhněte. I erotické pasáže zde byly dokonalé (ano, i to se dá pokazit a setkávám se s tím až moc často) a je jich zde tak akorát.