Chuť temnoty

Chuť temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41233/bmid_chut-temnoty-EIn-41233.jpg 4 305 32

Strážci věčnosti série

Darcy Smithová vždy cítila, že se něčím liší od ostatních lidí-jen kdyby věděla, jak moc. O svém pravém původu má jen nejasné tušení, neboť vyrůstala v adoptivní rodině. Jak veliká je její cena pochopí, až když je osudově vtažena do nemilosrdného boje mezi upíry a vlkodlaky, a zároveň objevuje nový svět plný extáze-a temných vášní. Spalovaný touhou po Darcy by udělal Styx-vládce všech upírů- cokoliv, jen aby ji dostal ze spárů Salvatora, smrtelně nebezpečného vůdce vlkodlaků. Salvator ví, že čas vlkodlaků se krátí. Téměř na pokraji vyhynuté své rasy se nezastaví před ničím, aby získal Darcy jako svou královnu-protože ona je klíčem k jejich záchraně.... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Darkness Everlasting , 2008

Gabika56
02.01.2015 5 z 5

Další díl, který mě pohltil, rychle se četl, a Styx se zařadil do složky "moji milovaní, vysocí, urostlí, krásní, chlapáčtí, majetničtí ... upíři :D "

BlueEliza
25.08.2014 4 z 5

Trochu slabší jak předešlí díl V objetí temnoty, ale jinak se mi taky moc líbila.
Jen je mi trochu líto, že tam nebyl moc Levet. Malý chrlič je hrozně vtipná postava a já si ji moc oblíbila.

andrea1302
08.05.2014 5 z 5

rada čítam jej knihy :D

Dandulka
13.05.2013 5 z 5

Styx potkal svou Darcy. Mám moc ráda tahle nenáročná čteníčka. Těším se na další díly.

trynitrix
12.03.2013 4 z 5

Pohodové čtení taková oddychovka :-) zase romantický příběh kráska a zvíře :-D

tygrilady
20.01.2013 4 z 5

Mám ráda její knihy o upírech.Odpočinková nenáročná četba

danca044
18.12.2012 3 z 5

Další skvělá kniha od této spisovatelky. Můžu jen doporučit.

ciniminisek
14.07.2012 5 z 5

Jako vždy se mi knížka od této spisovatelky líbila.Doporučuji!

Vendulik
06.01.2012 3 z 5

Dopra knížka k odpočinku, ale nic zajimavého. četla jsem lepší

Agent
13.05.2011

Velmi se mi líbí ale ty vztahy tam trochu byly rychlý jinak jsem u toho mohla prosedět hodiny.

fionKa
12.03.2011 5 z 5

Velice čtivá; chytlavý děj. Podle mého názoru je hezčí než Odhalená temnota. Bezva kniha. Doporučuji.

Senza Jenka
30.11.-0001 3 z 5

Romantika střihnutá upírskou fantasy. Hanebný překlad - nejvíce mě dostala hláška, že zabezpečení domu bylo lepší, než u "Forta Noxe". Vývoj vztahů postav byl na mě trochu rychlý a málo uvěřitelný.
Ale čte se to celkem dobře, docela to "odsejpá" a kdo má rád zamilované knížky, určitě si přijde na své.

upíři vlkodlaci erotika démoni

Alexandra Ivy