Gotické okno

Gotické okno https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39711/bmid_goticke-okno-jds-39711.jpg 4 47 4

Strážci světla série

2.2. ve 22:22 za bouřky vybouchl Rebece počítač. Právě si prohlížela stránky o gotické architektuře. Fantastický příběh pro starší dívky. Rebece při vypracovávání domácího úkolu o gotice vyhořel počítač, to však nebyl záhadným událostem konec. Na ukazováčku se jí vytvořil modrý puchýř, objevila podivné barevné sklíčko a webové stránky o gotice zmizely. Také se ukázalo, že není jediná, koho potkaly stejné nevysvětlitelné věci. Co bude následovat poté, kdo jsou ti další a co je jejich posláním? První díl z řady Strážci světla.... celý text

Hanncha
23.05.2022 5 z 5

Pro slečny z druhého stupně ideální :)

Kikulka97
09.04.2020 5 z 5

Tuhle knížku jsem jako malá zbožňovala. A i teď po letech má vtip, grády a je to skvělá fantasy na české poměry. Proto pět hvězdiček :)

tez80
11.10.2019

Velmi špatná napodobenina W.I.T.C.H., které v té době frčely. Inspirace tžím komiksem pro dívky z toho přímo čišela. Prolétla jsem knihu, když vyšla a bylo z ní jasně patrné, že autorka testuje, zda by na té vlně něco nevydělala. Nechápala jsem tehdy, proč to má zapotřebí, když umí psát dobře a zajímavě a je populární. Pamatuji si, že vyšel ještě druhý díl, pak už jsem to nesladovala.

smardice
03.10.2019 3 z 5

První díl fantasy pro mládež a šlo to.