Kráska a hráč

Kráska a hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517768/bmid_kraska-a-hrac-HPe-517768.jpeg 4 441 74

Strangers in Love série

Bestseller číslo 1 Amazonu i Kindle Store. V této vášnivé romanci od autorky bestsellerů Wall Street Journal Ilsy Madden-Mills se quarterback NFL, který se stal trenérem na malém městě, nechá okouzlit texaskou královnou krásy. Atraktivní, talentovaný a skvělý quarterback NFL Ronan Smith má svět u nohou. Ale poté, co kvůli autonehodě přijde o kariéru i o snoubenku, propadne se do jámy smutku a špatných rozhodnutí. Když se na jeho večírku objeví záhadná dívka, cítí k ní přitažlivost a vezme si ji... na jednu noc. Bývalá královna krásy Nova Morganová má poslání. Spoře oděná jako princezna z daleké galaxie se vplíží na prominentní večírek, aby upoutala pozornost svého oblíbeného zadáka. Její naděje však ztroskotají po jedné příšerné společné noci. O dva roky později. Zlomená a zoufalá Nova se vrací domů do Blue Belle v Texasu, kde se zázračným řízením osudu jejím sousedem nestane nikdo jiný než zádumčivý Ronan, nový hvězdný fotbalový trenér, kterého všichni zbožňují. Ten však nemá ani tušení, kdo je ona. Sportovní klub Ronanovi neustále podstrkuje atraktivní ženy, aby ho udržel ve městě. Jeho řešení? Pozve Novu na rande, aby měl klid. Ale ve světlech pátečního večera se všechno změní, když si Ronan uvědomí, že tohle je ta dívka, která mu tenkrát utekla. Našla smutná kráska svůj věčný idol, nebo je jeho minulost rozdělí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Beauty and the Baller , 2022

silvinek
20.07.2023 5 z 5

Jako milovnice knížek se sportovci v hlavní roli od Elle Kennedy jsem sáhla po této knize a určitě toho nelituju.
Kráska a hráč je plná přesně toho, na co jsem měla chuť - sympatických hrdinů procházejících si svými problémy, životních rozhodnutí, romantiky, vtipu, erotiky, přátelství a lásky. Krásné letní čtení, u kterého jsem se nejednou zasmála a užívala si ho od začátku do konce. Oblíbila jsem si Novu, Ronana i jejich blízké, takže se těším na další díl s Tuckem :-)

Zomy
20.07.2023 4 z 5

Povedená slaďárna o silném chlapovi a statečné ženské, která všechno zvládá s úsměvem na rtech. Obzvlášť Nova mi přišla výborně vykreslená, uměla jsem si ji opravdu představit, viděla jsem ji, slyšela jsem ji, zamilovala jsem si ji.
Nemám v knihách ráda mrtvé snoubenky a manželky, mám radši příběh, který začíná s čistým štítem, ale tady mi to až tolik nevadilo, protože Ronan s Novou pro sebe dostali dostatek prostoru, kde se mohli parádně vyřádit :-)

MAU256
18.07.2023 5 z 5

Další krásně čtivá knížka této autorky. Jedna společná noc v New Yorku, která jim změnila život. Ronan se po tragédii stal trenérem na střední škole v Blue Belle. Do města se také vrací Nova, která se musí postarat po smrti matky o sestru. Ani jeden v tu dobu netuší, že jsou sousedé. Knížka byla vtipná, romantická, erotická, prostě pro romantické dušičky jako stvořená, určitě doporučuji její přečtení.

Raislin
10.07.2023 5 z 5

Tato kniha mě bavila. Úplně skvělý příběh na letní dovolenou i když moje spálený záda s tím asi nesouhlasí (nechtělo se mi knihu odložit) Těším se na pokračování. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

P-puma-
10.07.2023 5 z 5

Ve svém žánru nadprůměrná kniha. Hodně romantiky, erotiky a hunoru. Žádné patetické chvíle. Jak Roman tak Nová mi sedli.

jitka_dankova
07.07.2023 5 z 5

(SPOILER) (pozor spoilery) Maloměstská dospělácká romantika z Texasu s motivem falešného chození. Ač dospělým romancím (s postavami kolem třicítky) tolik neholduji, tohle bylo pěkné. Překvapilo mne, jak jsem se dokázala dobře vžít do atmosféry texaského malého města, kde každý o každém ví a které má prostě své "postavičky". Autorka tu atmosféru vystihla poměrně dokonale. A vztah hlavních hrdinů do toho světa parádně sednul, i to téma předstíraného vztahu bylo mile zpracované. Nedivím se, že má kniha tak vysoké hodnocení, byla prostě příjemně maloměstská a uvěřitelná. Jde o pěknou oddychovku na dovolenou.

oresvo
30.06.2023 5 z 5

Příběh se mi velmi libil, četl se prakticky sám.
Bylo to vtipné, romantické, erotické. Nemělo to žádná hluchá místa.
Nova se vrací do rodného města, musí se postarat o sestru, začít nový život.
Ronan se našel v roli trenéra.
Ti dva jsou proste ,, dvojka ,,
Doporučuji přečíst.

Lotuska96
30.06.2023 4 z 5

Knížka splnila to, co jsem od ní čekala. Nenáročný děj, kdy v podstatě od začátku víte, jak příběh skončí, ale i taková knížka je občas potřeba.

Přišlo mi to stylem jak od Julie Caplin (ale s barvitějšími erotickými scénami).

Tess61
27.06.2023 5 z 5

Kniha, která nemá chybu. Zajímavý a vtipný děj plný vášně a jiskření mezi hlavními hrdiny. Přečteno jedním dechem.

ivousekk
27.06.2023 4 z 5

Bezva oddychovka, lehká, nenáročná, četlo se to úplně samo. Takže pokud chcete vypnout a naladit se na romantickou vlnu. tohle bude bezva volba.

Ketfl
26.06.2023 4 z 5

Kniha mě rozhodně zaujala svou sportovní tématikou a maloměstským prostředím. Fotbalu je v knize celkem dost, ale přesto tak akorát, aby si příběh oblíbili i ti, kteří sportovní tématice úplně neholdují. Hlavní postavy, Ronan a Nova, měly zajímavé životní příběhy. Navíc mi byli opravdu sympatičtí a měli mezi sebou skvělou výbušnou chemii. Autorka v tomto příběhu rozhodně nešetří vtipnými scénami a hláškami, opravdu několikrát jsem se od srdce zasmála. Přesto musím říct, že jsem celkově od příběhu čekala malinko víc. U romantických knih se dá čekat, že jsou plné klišé, přesto mě mrzelo, že tento příběh nenabídne absolutně nic navíc, než co je jasné hned od začátku. Autorka má navíc tendence všechna vážnější témata obejít nebo změnit ve vtip a detaily nedopracovat. Kniha si rozhodně najde své příznivce, i mně se velice líbila a určitě si nenechám ujít další díl. Přesto wow efekt se u mě nedostavil.

Dellphi
25.06.2023 4 z 5

Romantická, čtivá kniha zrozená na klidný večer. Nejedná se o příběh, od které byste se nemohli odtrhnout, ale i tak vás bude bavit. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a spolu jim to prostě klape, takže si od začátku do konce přejete, aby jim to vyšlo. Líbili se mi i vedlejší postavy, hlavně Sabine a Sonia a maloměstské prostředí tomu všemu dodávalo jiskru.

Autorka je šikovná a psát rozhodně umí. Líbí se mi, že nic nepřehání a příběh pěkně plyne Už se těším na další její knihy.

tittanie
25.06.2023

Četla jsem lepší, ale i horší, myslím, že hodnocení 92% je moc.
Některé pasáže mi přišly úplně zbytečné. Ale přečíst se to dalo. Možná je komentář pesimistický, ale asi je to jenom zklamaná z hodnocení a nadšených komentářů, ale mé očekávání splněno nebylo.

kristy.books
22.06.2023 5 z 5

Romantike z prostredia športovcov jednoducho nedokážem odolať! Táto autorka sa mi pri jej predchádzajúcich knihách osvedčila, takže som si nemohla nechať ujsť ani jej novinku...a nesklamala ma ani tentokrát. Kráska a hráč je rozkošný romantický príbeh o bývalej športovej hviezde a bývalej kráľovnej krásy odohrávajúci sa v prostredí malého mestečka, ktorého čítanie som si užila.

Nova bola také slniečko, ktoré všade, kam prišlo, šírilo pozitívnu energiu. Bola vtipná, priateľská, dobrosrdečná... nebolo ťažké si ju obľúbiť. Po smrti matky sa starala o svoju mladšiu sestru, pre ktorú by urobila prvé i posledné. Mala slabosť na športovcov, no v ľúbostnom živote sa jej veľmi nedarilo. Odkedy ju sklamala jej prvá veľká láska, mala problém sa mužom úplne otvoriť. Sadla jej aj úloha učiteľky, hoci dostala na starosť "problémových" žiakov, dokázala si k ním nájsť cestu a vedela s nimi pracovať.

Ronan prišiel v rovnakom čase o snúbenicu i úspešnú kariéru, čo sa na ňom dosť podpísalo. Vyhýbal sa vzťahom, nechcel si žiadnu ženu pripustiť viac k telu, pretože sa obávali možnej straty. Takú veľkú bolesť ako pred niekoľkými rokmi nechcel už nikdy zažiť. Nehovorím, že ma jeho správanie miestami nehnevalo, ale rozumela som mu. Ako tréner dospievajúcich futbalistov bol skvelý a jeho zverenci v ňom videli veľký vzor. Vedel to s nimi na ihrisku i mimo neho, staral sa o nich, pomáhal im, bol pre nich oporou.

Ronan a Nova tvorili rozkošný pár, neraz som nedokázala z tváre striasť prihlúply úsmev. Páčilo sa mi, ako sa neustále podpichovali a doberali, ako sa Nova postupne dostávala Ronanovi pod kožu a ukazovala mu, že by mal dať láske ešte ďalšiu šancu. Ona si po tom všetkom, čím si v živote preskákala, zaslúžila byť konečne šťastná, nájsť niekoho, kto ju bude mať rád takú, aká je a bude pre ňu oporou. Najskôr si však potrebovali ujasniť niektoré veci vo svojich osobných životoch, predovšetkým Ronan.

Zbožňujem prostredie malých mestečiek a obľúbila som si aj toto. Jeho obyvatelia boli síce dosť neodbytní v snahe nájsť ich trénerovi miestne dievča, do všetkého pchali nos a klebety šírili rýchlosťou svetla, ale keď bolo treba, boli tu jeden pre druhého. Viacerí z nich si získali moje srdce (napríklad niektorí mladí športovci, sestra Novy, kolegovia z práce, Ronanov najlepší kamarát), dodávali príbehu príjemnú, priateľskú atmosféru.

Books_by_Dee
22.06.2023 5 z 5

IG: books_by_dee

Tohle je naprosto D O K O N A L É.
Úžasná maloměstská romantika o bývalém quarterbackovi NFL Ronanovi , který kvůli autonehodě přijde o kariéru a snoubenku. Jeden večer prožije noc se záhadnou dívkou Novou, která se vplíží na večírek, aby se seznámila se svým oblíbeným fotbalistou. Po společné noci však její naděje na úžasnou lásku ztroskotají. O dva roky se však znovu potkávají v malém městečku Blue Bell, kde Ronan pracuje jako trenér fotbalu na střední škole a Nova začne pracovat jako učitelka a jeho asistentka.

Tahle je druhá knížka, kterou do autorky čtu (první byla Drahá Ava) a opět nezklamala. Jak Ronan, tak Nova jsou úžasné napsané postavy, kdy oba si prošly v životě svým a ví, že život není jak procházka růžovou zahradou. Sedly mě ale vlastně i všechny vedlejší postavy (včetně záporáků).

Pro ty, co milují sportovní romance, tak tady je i dost (ale tak akorát) toho fotbalu. Je to vtipné. Je to sexy a dost! proto ty čtyři plamínky . A neuvěřitelně roztomilé. To dramíčko na konci mě trošku vadilo, bylo předvídatelné a dle mě trošku přetažená, ale chápu, že tam být muselo.

Matri
21.06.2023 5 z 5

Asi by som dokonca povedala, že zatiaľ najlepšia kniha od autorky, a to som čítala všetko, čo u nás od nej vyšlo! Veľký bonus je pre mňa humor, ktorý vďaka Nove bol fakt top. Naozaj som sa počas skoro celej knihy priblblo usmievala ;-) Nova je úžasná hlavná postava, naozaj som si ju veľmi obľúbila, rovnako Ronan. Páčili sa mi ich vzťahy so študentmi, s ľuďmi v mestečku - taká pekná rodinka. Po tomto som naozaj veľmi zvedavá na ďalší diel v tejto sérii. Teším sa!

kacenka6144
21.06.2023 5 z 5

Miluju knížky ze sportovního prostředí. Tahle byla vtipná, milá a na konci nechyběla trocha sladkobolné romantiky. Jo, dobře se to četlo. Těším na příběh Trucka.

wielka
20.06.2023 5 z 5

Jooj, sladke, vtipne, prijemne... presne takto ma takato knizka vyzerat

petusska01
19.06.2023 4 z 5

Ronan a Nova. Celkom som sa na tento príbeh tešila, mala som vysoké očakávania. Nie som sklamaná, ale nebolo to ani úplne 100%. Ronan bol milý chlapík, postretlo ho nešťastie a ozaj bol cely čas taký zabublinovaný, aj keď k hráčom bol veľmi starostlivý a tak. Nova mala stále srdce ako na dlani, pritom vravela, že sa má na pozore a už nedôveruje. Ale spadla do toho vzťahu takpovediac hneď. Nevadilo mi to, pozitívne hodnotím aj susedu Lois a Tucka, a všetky tie smiešne príhody. Aj som sa zasmiala, bola aj romantika a sex, riešili sa vzťahy a "zloduchovia", a všetko dobre dopadlo. Bolo to príjemné, také spokojné, nie veľmi veľké emocionálne výkyvy aj napriek teda tragédiám, ktoré sa tam na pozadí odohrávali. Môže byť.

Jeanine8
19.06.2023 5 z 5

Romantičky, dejte si toho na seznam!