Šťastne až naveky

Šťastne až naveky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351916/bmid_stastne-az-naveky-kU1-351916.jpg 4 1614 1614

Selekce série

America a jej príbeh nemal len jedno šťastne až naveky… Vráťte sa v zbierke poviedok do romantického sveta Selekcie a jej hrdinov. Skôr než Amberly prišla do paláca… Bola Štvrtou, ktorá bola zamilovaná do Prvého. Skôr než Maxon stretol dievča svojich snov… Bol priateľom kohosi iného. Skôr než Aspen otvoril svoje srdce niekomu novému… Bol odhodlaný bojovať o svoju prvú lásku. A skôr než sa Marlee mohla zapáčiť princovi… Bola zamilovaná do niekoho iného.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

adela3429
02.09.2016 5 z 5

Na knížku jsem se hodně těšila. Normálně sice nemám soubory povídek moc ráda, radši čtu jeden ucelený příběh, ale u Šťastně až navěky jsem s provedením byla moc spokojená. Líbilo se mi vidět Selekci i z jiných pohledů nebo se třeba zaměřit na mladou královnu Amberly.
Jen se tedy musím přiznat, že ani tentokrát jsem si nedokázala oblíbit Aspena a to byla jeho povídka nejdelší! :D Myslela jsem si, že když uvidím do jeho hlavy a zjistím všechny jeho motivace, změním na něj názor, ale ne. Pořád jsem mu na chuť nepřišla.
A za mě je veliké plus, že je kniha doplněna překrásnými ilustracemi! Dlouho jsem si je prohlížela! :)

eva4036
31.08.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla hned ten den, co mi přišla a jsem s ní spokojená. Moc krásná knížka s překrásnými ilustracemi a povídkami. Vřele doporučuji těm, co se chtějí dozvědět něco víc o Elitě a něco víc o postavách. Mě se asi nejvíce líbila povídka Miláček a pak druhé výročí :) za mě 5 hvězdiček

Daisy16
30.08.2016 5 z 5

Jsem strašně ráda, že se mi naskytla příležitost, podívat se na Selekci i z jiných pohledů. Popravdě těch povídek mohlo být klidně víc, protože dobré četby nikdy není dost. Dokonce i Aspen mi začal být sympatičtější, než prve.
Takže za mě 5*

katerina5604
29.08.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny a je skvěle napsaná! :) Líbilo se na selekci podívat i ze strany Marlee, Maxona, Královny, Celesty (akorát Aspena nemám moc ráda:D) a dozvědět se i něco nového.
Dobré bylo také si přečíst jak Maxon odpustil trest Marlee a Cartera, jak Ames řekla, že čekají Evelyn. Rozhodně knihu doporučuji pokud se chcete dozvědět něco víc o selekci. :)

Aléda
28.08.2016 5 z 5

Nádherné doplnění celé série.
Pokud někdo váháte,...radím neváhejte. Doporučuji všem, kdo se touží dovědět, jak příběh pokračoval, nebo jak dopadli ostatní z Elity. Jednotlivé povídky z pohledů různých postav byly famózní a já je absolutně hltala. Pro mě asi nejlepší byla o Marlee a Cartrovi (to byla docela síla), nebo Lucy s Aspenem byly úplně mega roztomilý, nebo o královně Amberly, nebo selekce z pohledu Maxona. Sakra prostě všechny byly skvělé. Název Šťastně až navěky se opravdu hodí, protože si tady každý našel svůj vlastní happy end.

Alex.Barunka
26.08.2016 4 z 5

Povídky nebyly, kromě jedné, vůbec špatné. Přesto si ale myslím, že z toho šlo dostat ještě mnohem více.
Každopádně nádherné ilustrace, obálka knih a, čtivost textu autorce opět zůstávají :) ..