Šťastne až naveky

Šťastne až naveky
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351916/bmid_stastne-az-naveky-kU1-351916.jpg 4 1617 1617

Selekce série

America a jej príbeh nemal len jedno šťastne až naveky… Vráťte sa v zbierke poviedok do romantického sveta Selekcie a jej hrdinov. Skôr než Amberly prišla do paláca… Bola Štvrtou, ktorá bola zamilovaná do Prvého. Skôr než Maxon stretol dievča svojich snov… Bol priateľom kohosi iného. Skôr než Aspen otvoril svoje srdce niekomu novému… Bol odhodlaný bojovať o svoju prvú lásku. A skôr než sa Marlee mohla zapáčiť princovi… Bola zamilovaná do niekoho iného.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

Gi-Gi
06.03.2017 3 z 5

Amber předvedla sílu a s tím, jak se projevuje v sérii, je to velice silná dáma, vědoma si chyb svého partnera přesto do toho jde. Maxonův svět by mě zajímal asi nejvíc. to v čem se potácel ke konci série by mohlo být zajímavé. Aspen mě nijak nezaujal. Celkově bych si z knížky vytáhla tak dvě povídky, zbytek mi přijde nadbytečný i k příběhu celé série. Čímž snižuju své hodnocení.

blonde_elis
04.03.2017 5 z 5

Povinná četba pro všechny, kterým Selekce učarovala tak jako mně :). Doplňující kniha se samozřejmě nemůže rovnat původnímu příběhu, ale přináší mnoho nových informací a pohledů, které krásně dokreslují celý svět Selekce :).

Safienka
03.03.2017 4 z 5

Povídky nemám ráda tak jako celé příběhy, ale i tak to bylo fajn... Musela jsem hodně zavzpomínat, ale užila jsem si to. Bylo to čtivé :) nejmíň se mi líbila povídka o Komorné, bylo to na mě takové ufňukané.. :l

Karola050716
26.02.2017 1 z 5

Pro mě zbytečná kniha, která jen využívá popularitu série. Nepřináší nic zajímavého, je to spíš jako fan fiction.

ivca3710
26.02.2017 4 z 5

Po dvou měsících neustálého odkládání, jsem se dokopala k tomu ji přečíst! Wow! Musela jsem přeskočit část s Strážcem, páč mě vůbec nebavila. Jinak bylo vše super. Já vím. Četla jsem to 2 měsíce a říkám, že to bylo super? :D moje logika je na bodu mrazu. Serii Selekce uplne miluju s uz jen cekam na Korunu v cestine :)

Dakarianna
23.02.2017 5 z 5

Povinnost pro každého milovníka Selekce. Nejlepší povídka za mě byla Miláček, ale všechny stojí za to.

Bella1
21.02.2017 5 z 5

Krásné romantické čtení, napínavý děj, sympatická hlavní hrdinka. Za mě pět hvězdiček.

EvikU.
14.02.2017 4 z 5

Četla se pěkně a rychle, ale trochu mi přišlo, že čtu něco, co už jsem četla. Brala bych místo toho díl, který fakt navazuje.

Newtriah
10.02.2017 4 z 5

Řekla bych, že pro všechny fanoušky Selekce je tahle knížka prostě dokonalá. Dozvíme se zde hodně o Amberly a Clarksonovi (kterýho sice pořád nemám ráda, ale alespoň už mu trochu rozumím), dojemný příběh Marlee, o Aspenovi a Lucy (z obou pohledů), Celestě a hlavně je tu i Maconův pohled na Selekci, což je podle mě super.

orangerose
09.02.2017 5 z 5

krásná knížka k selekci- povídky o královně ,princi, stráži-Aspen , miláček- všechny byly krásné, ty kresby jsou dokonalé, plus ty bonusy - mně bavila , určitě vrátím těmto knížkám ze série selekce :)

Natali11
08.02.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila,nejvíc mě zaujala novela o Amberly a pak o Maxonovi,jen mi přijde škoda že nám k ní nepřidali i mapu Illey.

Monyčí
04.02.2017 4 z 5

Pěkná doplňková knížka k sériii Selekce, která potěší každého milovníka této série. Nakoukneme do myšlenek ať už úplně hlavních postav nebo také méně oblíbeným postavám. Určitě, kdo má sérii rád, ocení i tuto knihu.

Lelaqu
01.02.2017 5 z 5

Úžasné jako všechny knihy z trilogie.Nejméně se mi líbila povídka strážce a nejvíc asi miláček

wildprincess
29.01.2017 4 z 5

Po Selekci další pěkné milé a oddechové čtení :)

jaspis
22.01.2017 5 z 5

Mi se kniha moc líbila. Co příběh, to hezčí. Srdervoucí ;) pro mě byly příběhy vyprávěné z pohledu Marlee a Lucy. Kapku jsem nevěřila tomu, kde byl vypravěč Aspen. Připadalo mi to, jako by ho autorka chtěla očistit od všeho, co podle ní udělal. A to bylo podle mě škoda. Prostě se rozhodl podle svého nejlepšího svědomí a s dobrými úmysly. Měla mu dopřát šanci vyprávět jiný příběh. Bylo super, že jsme se mohla dozvědět, jak přemýšlela Celesta a jak žijí jiné postavy.

Bookgirl
19.01.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Miluju Selekci a bylo nádherné si ji přečíst z více pohledů. Kniha byla prostě dalším vynikajícím dílem autorky. Není co vytknout.

oolinkaa
16.01.2017 3 z 5

jako jooo, nebylo to špatný, ale prostě selekce byla selekce, a toto mě tak nezaujalo. z pohledu maxona a aspena ještě ok, jinak jsem se ale vcelku nudila. myslím, že tato doplnková kniha je taková menší zbytečnost ;)

klarinet02
15.01.2017 5 z 5

Dokonalá. Miluji ten příběh A bylo zajímavé ho vidět z více pohledů

bibi.r
13.01.2017 4 z 5

Knihu jsem četla po poměrně dlouhé době od původních dílů takže jsem občas v paměti tápala, kdo je kdo a co si vlastně navzájem udělali. Přesto mě to poměrně rychle pohltilo a jednotlivé povídky měly spád.

Lianavarova
12.01.2017 5 z 5

Kniha přečtena za pár dnů a jsem maximálně spokojena, proto 5*/5*. Příběhy jsou naprosto skvělé, hodně mi přiblížily ostatní postavy a odpověděly na mnoho otázek. Bylo zajímavé číst jednu scénku z mnoha pohledů a naprosto jsem si to zamilovala. Po přečten série Selekce určitě doporučuji.