Šťastne až naveky

Šťastne až naveky
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351916/bmid_stastne-az-naveky-kU1-351916.jpg 4 1621 1621

Selekce série

America a jej príbeh nemal len jedno šťastne až naveky… Vráťte sa v zbierke poviedok do romantického sveta Selekcie a jej hrdinov. Skôr než Amberly prišla do paláca… Bola Štvrtou, ktorá bola zamilovaná do Prvého. Skôr než Maxon stretol dievča svojich snov… Bol priateľom kohosi iného. Skôr než Aspen otvoril svoje srdce niekomu novému… Bol odhodlaný bojovať o svoju prvú lásku. A skôr než sa Marlee mohla zapáčiť princovi… Bola zamilovaná do niekoho iného.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

Princezna22
10.10.2016 3 z 5

Kniha se mi poměrně líbila více než Dcera. Ale ty podobné pasáže no myslím,že tam být neměli... Něco mě potěšilo něco zklamalo...mno ale účel to splnil... Pěkná kniha na odpočinek

verulik196
09.10.2016 5 z 5

Bylo příjemné se vrátit zpět do prostředí Selekce. Knížka byla napsaná poutavě (ostatně jako všechny ostatní), takže jsem ji přečetla rychleji než bych chtěla ;-)
Určitě si ji taky přečtěte, nebudete zklamané!

betule3
09.10.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila- hlavně samozřejmě druhé výročí. :D Je pravda, že nějaké pasáže nebyly úplně zajímavé, ale celkově mě kniha moc nadchla. :)

asanita
08.10.2016 3 z 5

Vcelku nudná a nezajímavá kniha povídek. Pořád se omílalo to samé dokola, jedna událost byla v knihách líčena třikrát. Jen druhé výročí bylo podle mě fajn spolu s povídkou o Maxonovi. Tím to ale končí.

kalinkacz
05.10.2016 4 z 5

Je to tady! Kiera to dokázala... Díky těmto příběhům jsem se opět ocitla v selekci... Měla jsem pocit, že se to vše děje znovu... Kniha byla čtivá a naprosto neodložitelná, jsem strašně ráda, že jsem se dozvěděla spoustu nových informací... Taky vidět selekci z pohledu ostatních účastníků mi napomohlo k tomu, abych si konečně ucelila povahu každé postavy... Takže za mě skvělé!

markulka
01.10.2016 5 z 5

Název "Šťastně až navěky" je zcela výstižný... Na všech povídkách se najde něco, co vás zaujme. Je možné, že si autorka protiřečí, nicméně celé to bylo tak sladké, že jsem si ničeho nevšimla xD Ilustrace uvnitř byly prostě úžasné! Je fajn si občas přečíst nějako takovou knihu a ponořit se do tak nádherného světa, kde nakonec vše dobře dopadne. :-)

Hakuka00
29.09.2016 odpad!

Člověk by si mohl prostě přečíst znovu původní knihy. Je to zbytečné plýtvání papírem. Není tam vpodstatě vůbec nic nového a už tuplem nic nečekaného a dost se opakuje. A nebo (to je bonus pro pozorné) si protiřečí. Jak si může někdo protiřečit uvnitř vcelku uzavřeného příběhu, který sám napsal před méně než třemi lety? To si to po sobě neumí přečíst? (Například když vykopírovává dialogy a jen jim upravuje vypravěče)
Jediný příjemný bonus jsou ilustrace. Takové trochu disneyovské a moc půvabné. Až mě mrzí, že jsou na obálkách ty zmalované nádhery, když by to šlo i takhle.

annamc
28.09.2016 5 z 5

Vážně skvělé,jako všechny díly Selekce.Každého teď vidím z trochu jiného úhlu podledu a to je úžasné.Konečně jsem přestala být naštavaná na Aspena a brala ho stejně jako Maxona.Moc vydařené,těším se na Korunu!!!

Barbra06
25.09.2016 5 z 5

Tak pro mě naprosté uspokojení! Děkuju autorce za tyhle povídky. Potvrdila nejen, že umí skvěle psát, ale hlavně, že vytvořila skvělý příběh a skvělé hlavní i vedlejší postavy.

Nejvíc jsem se těšila na příběh Marlee. Sice byl jeden z nejkratších, ale bohatě splnil má očekávání a jsem spokojená. Líbily se mi vlastně všechny části, které vybrala. Jediná, která mi trochu nesedla, byla o královně Amberly. Přišla mi až moc dětinská a Clarksona jsem si zkrátka nedokázala oblíbit.

helnov1
24.09.2016

Naprosto úžasná knížka. Některé věci, které mě taky zajímaly sice chyběly, ale jinak naprosto boží knížka. Celá tahle série je úžasná a už se nemuzu dočkat, jak skončí selekce Eadlyn. Kiera má opravdu super knihy. Rozhodně doporučuji!!! ♡

Kerelína
18.09.2016 3 z 5

Abych byla upřímná, tak jsem byla docela zklamaná. Těšila jsem se na příjemný návrat do světa Selekce, ale nesplnilo to mé očekávání.

Královna: Královnu Amberly jsem v trilogii měla nesmírně ráda. A líbil se mi i nápad o její vlastní Selekci. Jenže během příběhu se z hrdé a elegantní vládkyně stala pouze naprosto zaláskovaná, zaslepená husička. Nemáte nějaký nápad, jak si to celé vymazat z hlavy a vrátit se k té vizi o její důstojnosti?
Princ: Pro mě tragédie. Maxon byl moje jediná oblíbená postava z hlavního tria. Jeho pohled na věc je ÚPLNĚ zbytečný. To, co mě zajímalo, jsem se nedozvěděla. Pro změnu ale vím to, co mě ani nenapadlo a nezajímalo. A stále nezajímá.
Strážce: Nic jsem neočekávala, nic mě nepřekvapilo. Další zbytečnost.
Co se mi ale skutečně líbilo jsou části Miláček a z pohledu Celesty. Jen díky nim a všeobecné čtivosti a lehkosti děje dávám tři hvězdy.
Z ilustrací a částí "kde jsou teď" jsem také byla lehce zklamána. Bonusový epilog byla naopak příjemná tečka za trilogií.
Stojím si za svými třemi hvězdami.

PS: Z věty "oči se mu zalily slzami" se mi už pak chtělo brečet taky. Nebyla tam jediná postava, která by navštívila více než tři stránky a v očích "ji neštípaly slzy".

HermionaKnihom
18.09.2016 5 z 5

Nádhera. Knížka nezklamala. Nádherné ilustrace i super povídky. Z povídek se mi nejvíc líbilo Miláček, Z pohledu Celesty (ikdyž je to mrcha, tak moje nejoblíbenější postava), Druhé výročí a Kde jsou teď?.

Hoshi
11.09.2016 5 z 5

Dostala jsem velikou chuť znovu otevřít Selekci a pustit se do celého příběhu od začátku. :3 Ááááách. Moc se mi líbilo si přečíst selekci také z druhého pohledu. Nejvíc mě oslovila novela Miláček, protože Merlee je miláček a má můj neskrývaný obdiv, že si šla za svojí láskou i přesto, že věděla, co jí čeká. Šťastně až na věky je kniha, která okouzlí, občas jsem si musela usušit slzy.. Za mě doporučuji.

danica6371
10.09.2016

Jako knížka dobrá, stejně jako předchozí díly, ale tak trochu zbytečná. Samozřejmě bylo zajímavé číst o Selekci z pohledu jiných postav, ale raději bych uvítala pokračování Dcery. To by mě zajímalo asi víc.

Loovenka
08.09.2016 5 z 5

Super, skvělé, prostě na knihy od Kiery se vždy hrozně těšim a opět mě nezklamala. Akorát mě mrzí, že už jsem knihu dočetla. Chci další :)

kklepkaa
06.09.2016 2 z 5

Kniha byla opět velmi čtivá. Líbila se mi i daleko víc než Dcera. Některé povídky mě absolutně nezaujaly... jako třeba ta o Aspenovi, ale tak člověk si nemůže oblíbit všechny. Trochu mě i rozčilovalo, že jednu scénu čtu už po několikáté očima jiné postavy. Přišlo mi to trochu zbytečné. Asi nejvíc se mi ale líbila povídka o královně. Škoda, že bylo tak málo Maxona...

Ketesh
06.09.2016 5 z 5

Krásné doplnění Selekce. Příběhů si vážím, protože se moc často nevidí, že by někdo podával jeden a tentýž příběh z více pohledů.
Osobně jsem se strašně dlouhou dobu těšila na Prince, což se mi konečně splnilo, jen mě mrzelo, jak krátký ten příběh byl.
Velice jsem se u knihy pobavila.

kalinka99
03.09.2016 5 z 5

I tady se nedá nic vytknout. Skvělá knížka od začátku až dokonce s krásnými ilustracemi :)

Ewik
02.09.2016 5 z 5

Skvělé! Jsem nadšená grandiózním zakončením celé Selekce a bylo mi velkým potěšením se blíže seznámit s ostatními členy ať už Elity či obyvatel paláce.
Jsem moc ráda, že nás do svého srdce nechala nakouknout ambiciózní Celesta, věrná Lucy, oddaná Marlee, laskavá Amberly, nesobecký Aspen a ušlechtilý Maxon. Úžasné osobnosti, které si obdiv zasluhují. Také díky půvabným ilustracím provazející celou knihu, jsem si tyto báječné lidi mohla téměř zhmotnit.

Krásné doplnění série s úchvatnou obálkou! Doporučuji!!!!

Samira
02.09.2016 5 z 5

Nádhera, která je pomyslnou třešničkou pro obdivovatele série. Jsem opravdu šťastná, že se této výjimečné pohádce u nás dařilo a že to zatím vypadá, že vyjde kompletní. Tento bonusový kousek by mi opravdu chyběl.
Čtyři povídky, které poskytují nečekané vhledy, příběh rozšiřují a dávají víc než jsem doufala.
Dva jiné pohledy - Celestin a Lucy, osudy zbytku Elity, úžasný epilog k První a ilustrace, které strčí do kapsy i ty dokonalé obálky série.

Jsem nadšená a vřele jako ten nejlepší doplňek doporučuji!

Recenze v záložkách!