Stará tajemství

Stará tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449343/bmid_stara-tajemstvi-1AO-449343.png 4 552 552

Inspektorka Lottie Parkerová ve třetí knize z celosvětově velmi úspěšné detektivní série řeší další temný případ: Když policie najde starší ženu, zavražděnou v domě své dcery, vyšetřování připadne inspektorce a jejímu parťákovi detektivu Boydovi. Jakmile zjistí, že dcera oběti se pohřešuje, začnou se obávat o bezpečí celé rodiny. Pak kdosi zapálí nedaleký dům. Počet obětí roste a Lottie a její tým začínají rozplétat pavučinu tajností a lží. Vraždy podle všeho vedou daleko do minulosti, k události, kterou vyšetřoval Lottiin otec, než spáchal sebevraždu. Lottie stále neví, jak to tehdy s jejím otcem skutečně bylo, zdá se však, že by jí stávající případ mohl poskytnout nějaké vysvětlení. Jenže kolik toho vlastně chce vědět? A kam až je ochotná se kvůli nalezení pravdy vydat?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Lost Child , 2017

-markéta-
30.09.2020 5 z 5

Totálně wow!
Upřímně jsem se trochu bála, že se mi tento díl líbit nebude, protože co si budeme, je mnoho lepších autorek než je Patricia, ale byla jsem doopravdy mile překvapena.
Líbilo se mi, že do případu byla zapletená smrt Lottie otce a že se vlastně dozvídáme něco o jejím životě a o její rodině.
Co se mi však na knize líbilo nejvíce bylo to, nechci spoilerovat, že se stalo to, co se stalo!!! Čekala jsem na to 3 díly a booooože, když jsem to četla, tak jsem se musela usmívat a byla jsem doopravdy nejvíc spokojená a konečně měla klid na duši. :-D :-)
Chvílemi mi opět Lottie hodně vadila, že se nestará o své děti, ale to je jen detail, protože jinak mi jako detektiv a hlavní postava moc sedla!
Nemohu se dočkat dalšího dílu!

ArwenAragorn
26.09.2020 3 z 5

Dobrý thriller, kde se dozvíme i o tajemství kolem smrti Lottiina otce. Ale výhrady bych měla. Kromě neuvěřitelného počtu mrtvých je tady velké množství postav vzájemně spřízněných, hromada majetkových vztahů. Měla jsem z toho dost guláš, orientovat se v tomhle mi dalo zabrat a odvádělo mě to od sledování děje. A zase tu máme dalšího detektiva závislého na alkoholu a lécích.
Tak, teď se dívám, že je těch výhrad nějak víc :)

Jenny46
26.09.2020 5 z 5

Ted už se těším na další díl...
Jaké bude pokračování kolik ještě vyjde tajemství z minulosti. Moc doporučuji, super kniha.

zuzana2599
21.09.2020 5 z 5

Vždy mě fascinovala dávná a stará tajemství. I proto jsem s nadšením sáhla po dalším případu Lottie Parkerové. Srdce se mi naštěstí při čtení nezastavilo, ale bylo to velmi dynamické a napínavé počtení, případ to byl zapeklitý, složitý a nakonec šokoval i samotnou inspektorku Lottie. To je ale sympaťačka. Lottie a její děti jsem si oblíbila a i proto se těším na další její případ. Snad nebudu čekat moc dlouho !

Miluna40
17.09.2020

Napinave cteni,libilo se mi prolinani minulosti a pritomnosti. Zklamaly mne posledni stranky a az moc mrtvol,ale jinak fajn cteni. Doporucuji

Evelin2506
14.09.2020 4 z 5

Napínavé čtení, prokládání minulosti a přítomnosti se mi líbilo. Jen fungování inspektorky Parkerové v rodině s dětmi je mi nějak těžko pochopitelné.

adevis
10.09.2020 5 z 5

Po dočtení druhého dílu ze série jsem si říkala, že si autorka nasadila hodně vysokou laťku, zda tu laťku v dalších knihách překoná... a překonala. Bylo to ještě víc boží. Nekonečnokrát boží. U druhého dílu jsem se zamilovala. U tohoto ještě víc. Lottie je prostě úžasná. Hned bych se s ní kamarádila. S Boydem samozřejmě taky. Doufám, že v dalším dílu to dají dohromady konečně už! K ději vám opět nic neřeknu (už jste si určitě zvykli). Bylo to skvělé, chvílemi zamotané, na konci rozmotané a hlavně zvrat, který jsem opravdu nečekala. Tyto knihy se čtou sami. Jediný co mě mrzí je to, že je vždycky zhltnu na dva, tři zátahy. Další díl si musím užívat trošku déle. A už je ta další kniha přeložená do češtiny? Už ji nutně potřebuji!!! Tak snad do Vánoc bude :)

petula6844
08.09.2020 5 z 5

Tak a je dočteno! Opět skvělý díl... Sice jsem se v tom na konci trochu ztrácela a musela dost přemýšlet, ale jinak super a konec nečekaný!

Janaves
08.09.2020 5 z 5

Skvělé čtení! Hodně postav, člověk si říká, co z toho bude a pak se diví, proto tohle nečekal. Doporučuji.

Zuzik12
07.09.2020 5 z 5

Kniha mě hodně bavila, byla čtivá a i soukromí Lottie mě zajímá a v knize nenudí. Samotný případ byl skvělý s velmi nečekaným zvratem, což mám u knih ráda. Za mě zaslouženě plný počet a těším se na další díl!

Leniii
05.09.2020 5 z 5

Já jsem nemohla vůbec přestat číst, hltala jsem stránku za stránkou a najednou je konec...zvrat, který nečekáte...příjemný čtení a určitě doporučuju!

Pája699
02.09.2020 5 z 5

Další bezvadný a zapeklitý příběh se kterým se Lottie Parkerová a její tým musí poprat. Za mě super čtení. Tato série začíná mít grády a je děsně napínavá. Pro Lotiie je to hodně osobní....rozuzlení je trošičku překombinované a musíte se fakt soustředit, aby jste vše správně pochopili. Kdo ještě nečetl, hurá do toho. Máte se na co těšit :-)

Efka1969
28.08.2020 5 z 5

Zase zajimava kniha

Theresa.2679
27.08.2020 5 z 5

Úžasná, napínavá, příjemná ... asi nemám výhrad. Děj mi rychle utíkal, četla jsem a najednou koukám, koukám a on konec :D

EmillyT
27.08.2020 4 z 5

Přečteno jedním dechem stejně jako předchozí díly. Už se nemůžu dočkat až vyjde 4. díl. Sérii chce určitě číst postupně, protože osudy postav postupně gradují. Závěr knihy byl velkým překvapením.

Terez25
25.08.2020 5 z 5

Super, stejně příjemné, jako zatím celá série. Sympatické postavy a dobré zápletky. Jsem zvědavá, čím nás Patricia Gibney překvapí příště.

Lucai
24.08.2020 5 z 5

Lottie Parkerovu som si v minulých dieloch obľúbila, rovnako aj Boyda.. .. Tento diel bol veľmi náročný na pozornosť, pretože kombinácii kto s kým bolo vážne dosť.... V tomto diele ma, trosku iritovala jej túžba po chlast a xanaxe...ale autorka si udržala štandard napätia a zvratov.....niektore tajomstvá, ktoré vyplávali na povrch mali zostať radšej neodhalene.... Dúfam, že autorka bude v písaní pokračovať....

Titas9001
23.08.2020 5 z 5

Autorka mě začíná hodně bavit. První díl byl pro mě zatím jen překvapením, které se dobře četlo. V pokračování trochu vadila přílišná brutalita. Třetí díl je svižné a napínavé čtení, které mě moc bavilo. Závěr hodně šokující, a tak netrpělivě čekám na pokračování. Krásně propracované, i když nepadly všechny odpovědi.

Medovnice
19.08.2020 2 z 5

Zklamání. Překombinované, spousta jmen, staré vlastnické a rodinné vztahy, v nichž se vyzná snad jen autorka, závěr ztrácí dech a napětí. A to byly první dva díly docela fajn...

gad
18.08.2020 5 z 5

Ani třetí díl série s Lottie Parkerovou nezklamal. Případ je pěkně zamotaný a jde hodně hluboko do historie. Doufám, že paní Gibneyová bude pokračovat v psaní.