Stará tajemství

Stará tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449343/bmid_stara-tajemstvi-1AO-449343.png 4 546 546

Inspektorka Lottie Parkerová ve třetí knize z celosvětově velmi úspěšné detektivní série řeší další temný případ: Když policie najde starší ženu, zavražděnou v domě své dcery, vyšetřování připadne inspektorce a jejímu parťákovi detektivu Boydovi. Jakmile zjistí, že dcera oběti se pohřešuje, začnou se obávat o bezpečí celé rodiny. Pak kdosi zapálí nedaleký dům. Počet obětí roste a Lottie a její tým začínají rozplétat pavučinu tajností a lží. Vraždy podle všeho vedou daleko do minulosti, k události, kterou vyšetřoval Lottiin otec, než spáchal sebevraždu. Lottie stále neví, jak to tehdy s jejím otcem skutečně bylo, zdá se však, že by jí stávající případ mohl poskytnout nějaké vysvětlení. Jenže kolik toho vlastně chce vědět? A kam až je ochotná se kvůli nalezení pravdy vydat?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Lost Child , 2017

Princezna_V
27.01.2022 5 z 5

Srdce se mi sice nezastavilo, jak slibuje přebal knihy ale odtrhnout se od čtení šlo těžce.

hs777
09.01.2022 5 z 5

Tahle série je fakt výborná. Ani s třetím dílem neztratila dech a drží laťku hodně vysoko. Kromě napínavého, zapeklitého a akčního příběhu mě hodně baví i soukromý život Lottie, které právě tento díl přinese šokující osobní odhalení.

March
19.12.2021 4 z 5

Za mě dobrý. Jak psala většina, že chaos, zmatek, hodně jmen....asi jo, ale i tak to mělo grády. Napětí, neustále zvraty, očekávání, pak to rozuzlení.... Chvíli jsem to vstřebávala....kdo s kým, kdo kam....nemohla jsem se od toho odtrhnout, protože dávkování jednotlivých kapitol umí autorka skvěle.

ivoiro
12.12.2021 5 z 5

Pokračování série bylo hodně zajímavé. Co přinese další díl?

Kerberos
30.11.2021 4 z 5

Tak to bylo opravdu zamotané, Lottie nevěděla do čeho se pouští. Stará tajemství, která poznamenají i její život.

Kubajzz
26.11.2021 5 z 5

Super, napínavé, krátké kapitoly se dobře četly, přečteno za dva dny :-)

Katulinka69
24.11.2021 4 z 5

Opět super. Už se chystám na další díl

ctenarkaEva
29.10.2021 5 z 5

Napínavý, zamotaný příběh se spoustou postav. Tato série se mi líbí.

Didi15
19.10.2021 3 z 5

Já nevím ,nějak jsem se nemohla začíst a také mi přišlo až příliš rychlé . Mám i čtvrtý díl, tak uvidíme , zda mě to nechytne víc. Předchozí díly se mi líbily více .

Olous1
27.09.2021 5 z 5

Třetí případ inspektorky Lottie Parkerové se mi opět líbil. Krátké kapitoly, napětí, stránky jsem nestačila obracet. Styl psaní paní autorky mi moc sedí. Určitě stojí za přečtení,za mě 100%

knihomolkadorfa
23.09.2021 4 z 5

Tento díl se mi zdál slabší než dva předchozí. Trochu moc překombinované a chaotické. Nicméně tu věčně uhoněnou a tak trochu šílenou Lottii mám ráda, takže se vrhám na další příběh.

Uan
20.09.2021 4 z 5

Knížka se četla výborně, mám tuto autorku ráda, jen mi příběh a celá jeho zápletka přišly a ke konci až trochu moc překombinované. I tak ale určitě stojí za přečtení a hned se pouštím do dalšího dílu.

Ira13
12.09.2021 4 z 5

V tomhle díle jsem se trochu motala v postavách. Lottie mi přijde čím dál tím míň schopná. Žádný nápady, unikají jí důležité věci... Alespoň že se vyřešila minulost. Snad 4 část bude mít grády..

dencazrnu
12.09.2021 5 z 5

Opět další a skvělý napínavý thriller, který vás opravdu nadchne. Jen tedy u tohoto dílu jsem musela dávat pozor, co a kdo a s kým, protože tentokrát mi přišlo, že se člověk mohl v ději trošku ztratit. Ale celkově hodnotím opět plným počtem hvězd, protože kniha má opravdu své kvality a stojí to za přečtení. Rodina Lottie se nám zase o něco více představí a poodhalí se nám další střípky z minulosti. Jen tedy ještě malá poznámka, bože proč každá druhá postava musí mít sklony k alkoholismu nebo narkotikům? :D No nic, každopádně prostě knížka skvělá a šup na další pokračování.

Myllan
09.09.2021 2 z 5

Z prvních dvou dílů této série jsem byl nadšený, ale toto? Chaos, zmatek, zklamání. Ještě mám půjčený čtvrtý díl, snad se to zlepší :)

janastok
08.09.2021 3 z 5

Tento díl se mi zdál lepší než předešlé do té doby, než zjistíme, opět, že všechny zločiny, které se stanou v Ragmullinu, se osobně týkají jedné z hlavních postav. Pak je to dost chaotické a nevěrohodné a všechno souvisí se vším. Hlavní hrdinka je jako klon Kim Angely Marsons, trochu šmrnclá Malin Forsovou. Ale musím říct, že se to četlo dobře, další díl již mám připraven.

RADOST
07.09.2021 3 z 5

Tento díl autorka tak precizně zkombinovala, až mu ublížila. Bylo to sice napínavé a celkem čtivé, ale zároveň zmatečné, neuvěřitelné a divné. Lottie zde byla ještě více nevyrovnaná, impulzívní a nepříjemná, sebestředná. Podaří se jí odhalit střípky ze své minulosti a otevře tak spoustu nových otázek. Tuto knihu považuji za přestupní můstek, přípravu pro větší pochopení povahy Lottie a také děje, který pravděpodobně bude obsahem dalších pokračování.

Lethania
06.09.2021 3 z 5

Zvrat, ze kterého se mi zastaví srdce? K tomu skutečně došlo a hned několikrát, ale ne překvapením či úžasem, ale nelogickým detektivním příběhem, který popravdě za moc nestál.
Jistě, konec byl napínaví a lehce šokující, ale byl to zkrátka řečeno chaos. Autorka se za každou cenu snaží, aby do sebe všechny dílky poctivě zapadly, až se z toho nakonec vyklube ještě větší zmatek. A osobní život hlavní detektivky by mohl dostat víc prostoru.
Jsem zvědavá na další díl.

berila
26.08.2021 5 z 5

Tahle autorka psát umí, moc se mi thriller líbil.

Pavlnka
10.08.2021 5 z 5

Napínavé, skvěle vymyšlené. Mi se hodně líbilo a těším se na další pokračování.