Rockové sólo

Rockové sólo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/bmid_rockove-solo-F2X-274203.jpg 4 691 111

Stage Dive série

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Play , 2014

Katka313
13.07.2016 2 z 5

Na tuhle knížku jsem se strasne moc těšila. Mal mi byl v prvním dile neskutecne sympatický ale v tomhle dle mi přišel naprosto jiný. Vůbec jsem ho nepoznavala a knížka me opravdu hodně zklamala. První dil měl aspoň nějaký příběh a hrdinové sympatičtí. Ale v druhém jsem nějak nechápala o co tam vůbec jde ani jejich myslenkove pochody. A nakonec korunu tomu všemu dodala ta spousta chyb v knize. Vynechána slova a spatne koncovky. Nakonec dvě hvězdy ale uvažovala jsem nad mene. Opravdu se těšim na příběh Jimmyho a Leny, jen doufám že nebudu opet zklamana.

kik68
12.07.2016 4 z 5

Začínám to milovat. Mal je neskutečný. Na můj vkus je to moc rychlé. Kdyby mezi všemi těmi událostmi bylo vždycky pár týdnů volno dodalo by to příběhu větší věrohodnost. Už se neskutečně těším na Bena a Lizzy. Třetí díl s Jimmem a Lenou asi jen tak přejedu i když kdo ví, třeba bude velkým překvapením.

DomenicaRisa
28.06.2016 odpad!

Po prvním dílu jsem si řekla, že dám autorce ještě jednu šanci. Zbytečne. To stejné co u prvního dílu. Zdá se mi naprosto nepochopitelné, že po tom co ji slyší vést JEDEN telefonní hovor o ní ví první poslední, o den později se k ní rozhodne nastěhovat a o týden později ´vztah´ posunout ještě dál? Nějakou charakteristikou postav se autorka vůbec nezabývala, nemluvě o nějakém smysluplném vývoji vztahu.
Nevím, co ostatní na téhle sérii vidí, že má tak vysoké hodnocení, ale pro mě se řadí mezi nejhorší erotické romány, co jsem kdy četla. Dokonce to trumflo i Smlouvu s Adamem od Jitky Volfové, která do té doby žebříčku kralovala.

veru_se
22.06.2016 5 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem byla spokojená, po přečtení tohoto dílu jsem byla naprosto unesená. Kniha má napětí, sex, ale hlavně také vtip. Zpracování hlavních postav opět výborné, hlavně Mall. Rozhodně doporučuji si tuto knihu přečíst! :) nechtělo se mi od ní ani odcházet. :)

Ewik
12.06.2016 5 z 5

Dráždivé, sexy, ale hlavně tááák romantické. Moc se mi líbí nápad z hudební scény a všechny postavy mi byly něčím sympatické. Jsem velmi mile překvapena a ani mě nemrzí, že jsem začala druhou knihou. O to víc se teď těším na tu první, ale hlavně na ty ostatní. Ani jsem si neuvědomila, jak rychle čas běží, dokud jsem neměla dočteno.
Zelenooký Mal je frajírek každým coulem, ale pod tím frivolním a věčně veselým povrchem se skrývá velké trápení. Mal je inteligentní a ohromně vtipný, nejde ho nemít rád. Jen čekáte, co z něj vypadne na další straně. Jeho vztah s "Tykvičkou" Anne, jak jí roztomile oslovuje, je tak krásně uvěřitelný. Jeden s druhým se spolu postupně sžívají a učí se jeden druhému důvěřovat.
Za mě super, určitě doporučuji!!

EvaSupovic
12.06.2016 5 z 5

První díl byl skvělý, a tak jsem netrpělivě čekala na tohle Sólo......a ze začátku se vlastně nic moc nedělo.....ale nakonec jsem knihu zhltla a líbila se mi moc :-D

Lucie_D
12.06.2016 4 z 5

Skvělá kniha :-) Doporučuji

Samira
11.06.2016 5 z 5

Po skvělém prvním díle jsem čekala hodně, přesto jsem hodně mile překvapena. Autorka je skutečnou mistryní a ze svého stylu udělala takový vlastní formát. Lehký, vtipný, zábavný, ale rozhodně ne plochý. Kniha je hned pryč, protože čtěte a čtěte. Rockový bouřlivák Mall mě chytil za srdce a jeho super vtipná a originální mysl mě doslova fascinovala, absolutně jsem netušila, jaká další perla z něho vypadne a že jich bylo :).
Ještě víc jsem si zamilovala zbytek postav a dalších dílů se již nemůžu dočkat, budou sázkou na jistotu.
Jen konec mi přišel příliš rychlý, pár stránek navíc bych ocenila. Zvolený přebal od Baronetu tuhle skvělou knihu poměrně sráží, veliká škoda, že nepřevzali originální.
Celkově však výborné, doporučuji!

janesy
09.06.2016 5 z 5

Skvělá kniha, při které jsem se výborně bavila a úsměv mne neopouštěl. Mal je prostě skvělý a člověk si ho musí oblíbit. Perfektní čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout a všem vřele doporučuji, určitě se pobavíte tak jako já!

Zusaninka
09.06.2016 5 z 5

Skvelý príbeh dalsieho člena Stage Dive bubenika Mala. Ja som sa nasmiala riadne, Mal je číslo a ani neviete čo myslí vážne a čo zo žartu, hned som si ho oblubila. Kniha sa číta rýchlo, je sice trosicku slabsia ako predchádzajúca ale aj tak super.
Určite si nenechám ujsť príbehy dalších členov kapely Jimmyho a Leny a taktiež Bena a Lizzy. :-)

martiiinkajjj
09.06.2016 5 z 5

Dobrá knížka, kterou jsou měla přečtenou za jeden den...sice jednička byla mnohem lepší, ale i tak mě děj moc bavil, i když mě moc děj nepřekvapil i tak jsem knížku nemohla odtrhnout než jí dočtu. Pokud chcete nějakou oddychovku tuhle doporučuji :). Určitě si přečtu další díl.