Pětka na ostrově pokladů

Pětka na ostrově pokladů https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68737/bmid_petka-na-ostrove-pokladu-AzJ-68737.jpg 5 391 47

Správná pětka, to jsou ve skutečnosti čtyři a pes! Julián, Dick, George, Anna a pes Tim.Taky byste si přáli mít vlastní ostrov, který by byl jen a jen váš? A zažít takové dobrodružství jako správná pětka? Plavili byste se po moři, přespávali v bouři ve zřícenině starého hradu a prozkoumali potopený vrak! A jak má takové správné dobrodružství skončit? Přece honbou za pokladem!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Famous Five: Five on a Treasure Island , 1942

h.mose
15.09.2012 4 z 5

Tak tohle je moje dětsví! S pětkou jsem absolvovala snad kažodu nemoc a každé prázdniny. V těchto knihách jsem se poprvé dočetla o zázvorové limonádě a celou dobu jsem ji toužila ochutnat a podařilo se mi to až v došpělosti. Takže pokažé, když si zázvorovku koupím, vzpomínám na Pětku ;-)

Miru
18.05.2012 4 z 5

Úžasně čtivé, dobrodružné a napínavé příběhy. Detektivky pro mladé čtenáře :-)

Mikiem
09.02.2012 5 z 5

Pěkné čtení,kamarádka mi to ve 13ti doporučila,tak jsem si to ráda v knihovně pokaždé jako děcko pujčovala:o)

JaneTrestry
30.08.2011 5 z 5

další krásná řada knih na čtení. I když jsem starší, tak ráda si to přečtu a stále to jejich dobrodružství prožívám, jako kdysi, když jsem byla mladší :)

La Fiera
14.07.2011

Tý jo, kde jsou ty časy, kdy jsem se nemohla Správné pětky nabažit.

Addie
01.04.2011 3 z 5

Asi nejsem takový dobrodruh, ale četba mi ani v nejmenším neuškodila, ba naopak.

krokous1
22.11.2010