Pětka na stopě

Pětka na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32586/spravna-petka-petka-na-stope-32586.jpg 5 190 5

Správná pětka / Slávna 5 série

Ruiny staré chalupy, hrůzostrašné zvuky a strašidelná světla – Pětka je na stopě něčemu výjimečnému a záhadnému.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Egmont (ČR)

Five on a Secret Trail , 1956

pepa4081
15.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

efka.saf
30.01.2021 5 z 5

Další z dílů, který jsem jako malá milovala a u kterého jsem se klepala strachy! Když jsem ho četla znovu po tolika letech, je neuvěřitelné, jak se mi vybavovala podoba míst, ve kterých se příběh odehrává, v podobě, jakou jsem jim vtiskla bezmála před 25 lety! Neuvěřitelné...
Jinak příběh opravdu napínavý hned od začátku a skvěle promyšlený. Děti opět s přehledem převezou všechny padouchy a bezmála zachrání svět :). Miluji Správnou pětku!

Elulilinka1
20.07.2018 5 z 5

Další detektivní příběh od Enid opět nezklamal!

buldozer5
27.12.2016 5 z 5

Správná pětka je za mě velmi povedená kniha, ve které o napětí není nouze. Doporučuji!

Vendula39
11.06.2014 5 z 5

Pětka na stopě to je dost zajímavá knížka.Nejzajímavější byl začátek a konec taky ............................