Spoutaný

Spoutaný https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422979/mid_spoutany-Bd9-422979.jpeg 4 339 65

Zapletený série

< 4. díl

Drew a Kate se nemůžou dočkat, až do toho praští. Pokud ovšem přežijí rozlučku se svobodou... V životě by mě nenapadlo, že jednou vlezu do chomoutu. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě. Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… Ale teď? I když cesta sem nebyla jen samá duha a postelové radovánky. Došlo i na chyby a nedorozumění, které si v ničem nezadají s řeckými tragédiemi. Naštěstí jsme s Kate ty krušné časy překonali bez újmy. Nicméně jisté nečekané události z minulého víkendu ve Vegas pár problémů způsobit mohly. Byl to tak trochu… můj závěrečný test. Jo, vím, co si myslíte: Co jsi k čertu provedl tentokrát? Klídek. Ještě mě nesuďte a nežeňte na kastraci, dokud si to neposlechnete celé. A držte se pevně, protože to bude divoká jízda. Nebo jste snad čekali něco jiného?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tied , 2014

Katka313
30.05.2016 5 z 5

Úžasné zakončení úžasné série o Kate a Drewovi. Jsem ráda, že se autorka vrátila k tomu, že napsala knihu z pohledu Drewa, mnohem víc mě to bavilo než z pohledu Kate.Opravdu jsem se hodně nasmála a pobavila. Nemohla jsem nedat 5*. Také se mi líbí styl psaní autorky, jak oslovuje čtenáře a komunikuje s ním. Ale hodně bych chtěla vyzdvihnout překlad. Překladatelka se s ním skvěle popasovala, neboť překládat vtipné hlašky a idiomy není zrovna nejlehčí. Celkem mě mrzí, že příběh už skončil, ještě by nám mohli vydat vánoční novelku.

Š.Ala
18.05.2016 5 z 5

Já si prostě nemůžu pomoct a musím to napsat! Já prostě zbožňuju autorčin styl psaní z pohledu chlapů. Vtipný, trefný, drsný, sexy.... Já CHCI další knihu od této autorky. DOPORUČUJI... :-)

EvaSupovic
04.05.2016 5 z 5

Nevím, co napsat do komentáře než jen Drew je zkrátka Drew a bože, milovala bych ho a zároveň ho chtěla uškrtit :-D Styl psaní této autorky z pohledu Drewua je neobyčejný :-)

janesy
02.05.2016 5 z 5

Styl psaní této autorky vysloveně miluji! Od první až po poslední stranu jsem se neskutečně bavila a smála. Vyprávění z pohledu Drewa bylo super!

aika11
24.04.2016 5 z 5

Kniha u které jsem se hodně nasmála. Velmi vtipná, sexy, prostě vyprávění z pohledu Drewa nemělo chybu.