Spoutaný

Spoutaný https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422979/mid_spoutany-Bd9-422979.jpeg 4 335 65

Zapletený série

< 4. díl

Drew a Kate se nemůžou dočkat, až do toho praští. Pokud ovšem přežijí rozlučku se svobodou... V životě by mě nenapadlo, že jednou vlezu do chomoutu. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě. Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… Ale teď? I když cesta sem nebyla jen samá duha a postelové radovánky. Došlo i na chyby a nedorozumění, které si v ničem nezadají s řeckými tragédiemi. Naštěstí jsme s Kate ty krušné časy překonali bez újmy. Nicméně jisté nečekané události z minulého víkendu ve Vegas pár problémů způsobit mohly. Byl to tak trochu… můj závěrečný test. Jo, vím, co si myslíte: Co jsi k čertu provedl tentokrát? Klídek. Ještě mě nesuďte a nežeňte na kastraci, dokud si to neposlechnete celé. A držte se pevně, protože to bude divoká jízda. Nebo jste snad čekali něco jiného?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Tied , 2014

Jita160
Jita160
26.10.2022 5 z 5

Některé knížky by si zasloužili zfilmování a já bych chtěla vidět zrovna tuhle...
Buďte v klidu Drew opět nezklamal :⁠,⁠-⁠)
To jak k nám promlouvá a jeho myšlenkové pochody byly prostě pecka. Ale zároveň je znát jak Drew dozrál, stal se zodpovědným milujícím manželem a pro syna dobrým a starostlivým otcem.
S touhle partou jsem si užila dlouhou plavbu... sem tam vlnka někdy přišlo i tsunami, ale o to víc jsem si to užívala a moc se bavila.
Super ,děkuji.

Artep071
Artep071
06.10.2022 4 z 5

Jaj to bylo zase fajn počteníčko... Kate a Drew mě opravdu bavili .. byla to povedená série .

Andrea81
Andrea81
14.09.2022 3 z 5

Dobrý, ale už jsem docela ráda, že tato série končí, prostě mi to už stačilo.

Fidibus
Fidibus
18.12.2021 4 z 5

(SPOILER) Konečně klapla i svatba, i když předsvatební party měla šance vše zhatit. Trošku absurdní, ale většinou zábavné. Svatba a svatební noc už mi přišly trochu nudné.
Skvělou postavou je malý James a jeho hlášky (první slovo v 9 měs., diskuze o vlastnictví prsou nebo frnda před svatbou). Děti přibylo víc a z Mackenzie je puberťačka, která má jasno. Pobaví ale i další členové rodiny a skupiny, ať už Večera královen (super scéna, jak je chlapi tajně sledují) nebo Zhýralého komanda.
"Fakt skvělý. Teď už představu mě sladké, nevinné matky olizující lízátko ve tvaru ptáka... z hlavy nevypudím."
"Tahle část přijde na řadu až později, synu... Můžeme tedy začít?... Pžipvavit, pozol, teď!"
Žijme tedy tak, jakoby každý den měl být tím posledním...

Maruš.D
Maruš.D
17.08.2021 5 z 5

Já bych už tento díl nazvala novelou a nikdo by nemohl být zklamán, protože kniha je napsaná velmi dobře a zábavně, jen už to není takové, jako první dva díly. Já si užívám to, jak s námi Drew mluví, miluju jeho sebevědomí a jeho charakter, který není dokonalý a přesto mi tak připadá. Kate je zlatíčko, co si nic nenechá líbit a zbytek party k nim patří jako poklička k hrnci! Za mě pořádná pařba ve Vegas se vším všudy!

janqa410
janqa410
17.06.2021 2 z 5

Já nějak nevím, ale poslední díl je dle mě nejslabší. Už jen dokončení toho, co jsme všichni očekávali a celá kniha pro mě je jen pomyslnou tečkou, která by šla udělat i na konci druhého dílu a to jen pár větami. Prostě to dotáhnout hned a neroztahovat všechno ještě na celou knížku. Ale vše dobře dopadlo a to je dobře.

Janicga88
Janicga88
30.01.2021 5 z 5

tak Drew opět nezklamal a pobavil i po erotické stránce :))

Charmedka
Charmedka
25.01.2021 3 z 5

Pokud máte rádi erotické romány, tak tahle série podle mě patří k tomu lepšímu, co můžete v knihkupectví v tomto žánru najít. Velmi povedené, čtivé, vtipné a vyprávění z pohledu chlapa je na jedničku.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
14.12.2020 4 z 5

Říká se, že čas zahojí všechny rány. S tím nesouhlasím. Rány zůstanou. Čas a rozum ovšem duševní zdraví ochrání, rány se změní v jizvy a bolest se neustále zmenšuje, nikdy alenezmizi úplně.

Trochu jsem se bála, co Drew provedl. Ale Drew byl skvělý, jak se staral o Jamese a jaký měli krásný vztah.

kacenka6144
kacenka6144
26.11.2020 5 z 5

Tak tohle považuji za třešničkou na dortu této série. Dreweovi glosovani jeho života s Kate jsem si opravdu užívala. Ještě, že se dneska nosí ty roušku a není vidět, že se tlemím jak blbec.

Zuzanka45
Zuzanka45
13.09.2020 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den, četla se rychle a velmi mě bavila. I když už to byl 4.díl stále byl děj velmi pěkný. Drewa a Kate jsem si moc oblíbila a jejich příběh mě od začátku až do konce bavil.

Angelika92
Angelika92
26.07.2020 4 z 5

Pěkné zakončení série, jenom bych předchozí díl dala jako 2 díl. Přišlo by mi to více "logické". Jinak za mě je to lehké čtení, nic náročného.

tittanie
tittanie
24.07.2020

Četla jsem i předchozí díly. Tenhle se mi líbil více než třetí díl. Pěkné oddechové čtení.

Vendulik
Vendulik
15.07.2020 2 z 5

Kniha mě tedy moc neslovila. Za mě nehorší díl celé série. Už nikdy více.

cipperka
cipperka
14.06.2020 5 z 5

Pěkný závěrečný díl ;-)

petulkapeta
petulkapeta
06.04.2020 5 z 5

pěkne zakončení serie i zabavna rozlučka s krasnou svatbou

Jejunka
Jejunka
09.03.2020 5 z 5

Opět pěkný, čtivý a hezký zakončení série. Tenhle díl byl fajn, ale u 4. dílu už to bylo pro mě pořád dokola.

Myška43
Myška43
06.03.2020 5 z 5

zaujala mě celá série, pohodové čtení, humor, láska, erotika. Mám ráda tento žánr, je to pro mě útěk od reality všedních dnů.

smejkalova.m
smejkalova.m
15.02.2020 4 z 5

Za mě dobré, žádné extra napětí, děj příjemně plynul a za chvilku jsem to měla přečtené. Pohodové zakončení série. :)

petraj30
petraj30
25.01.2020 5 z 5

Mooooooc se mi to líbilo a mooooooc jsem se u toho pobavila. Autorka to sice mohla skombinovat s vyprávěním z pohledu Kate, abychom se dozvěděli všechny třešinky, ale i bez toho byl příběh pestrý, žádná hluchá místa. Opravdu jsem si kolikrát přála ty jejich zážitky vidět na vlastní oči, někdy to bylo k popukání.
Škoda, že autorka nenapsala více dílů, to jsem i psala v minulých komentářích, protože postav tam bylo dost, možná tam začínal i nějaký nový vztah nebo víc než jeden...…
Tohle zakončení se mi líbilo snad nejvíc. Byla to chuťovka :-)