Spomienky na neho

Spomienky na neho https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500916/bmid_spomienky-na-neho-J7F-500916.jpg 5 1047 1047

Kenna Rowanová si päť rokov odpykala trest vo väzení za tragický omyl. Teraz sa vracia do mesta, kde sa medzitým všetko zvrtlo, a dúfa, že sa stretne so svojou päťročnou dcérou, ktorú nikdy ani len nezahliadla. Ukazuje sa však, že mosty, ktoré sa Kenne tou osudovou chybou podarilo spáliť, nie je možné opäť vystavať. Všetci v živote jej dcéry sú odhodlaní Kennu odstaviť bez ohľadu na to, ako veľmi sa snaží dokázať, že sa mýlia. Jediný človek, ktorý pred ňou úplne nezatvoril dvere, je Ledger Ward, majiteľ miestneho baru a veľmi dôležitý článok v živote malej Diem. Ak by však niekto zistil, ako sa Ledger pomaly stáva aj dôležitou súčasťou Kenninho života, riskoval by stratu dôvery tých, ktorí sú pre neho dôležití. Napriek tlaku si títo dvaja vytvoria vzťah, s ktorým však rastie aj riziko... Podarí sa Kenne zbaviť tieňov minulosti a dosiahnuť odpustenie?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

Reminders of Him , 2022

Holubicka1
12.10.2022 5 z 5

Některé chyby jsou větší než jiné. Některé chyby mění život.
V tomto příběhu nejsou žádní dobří ani špatní lidé. Jen nedokonalí.

"Spomienky na neho" je pro mě kniha, která mi dala pocity, o kterých jsem si myslela, že nikdy nezažiji. Prožívala jsme bolest všech postav a musím říct, že odpuštění a smíření, může být opravdu těžké.

Kenna se vrací po pěti letech na místo, kde se změnil celý její život, díky jedné strašlivé chybě. A i když je pro ní návrat nevýslovně těžký, je tam z určitého důvodu. Neustále se však zmítá v bolesti a sama sobě není zatím schopná odpustit.

Ledger majitel baru, který je soucitný a laskavý. Když poprvé spatří Kennu nemá nejmenší tušení, kdo to je. Cítí k ní však okamžitou přitažlivost. Jakmile zjišťuje, kdo Kenna je, snaží se od ní držet co nejdál, jenže to pro něj není úplně snadné.

Ledger byl dokonalý a je hrdinou příběhu. Kenna byla taky skvělá a díky tomu, že jsem ji poznala i prostřednictvím dopisů, které psala, tak jsem si ji zamilovala ještě víc.

Nejednou mě čtení dohnalo k slzám. Knížka má těžké téma, ale jsou tam i momenty, které mi vykouzlili úsměv. Spomienky na neho není obyčejná romantika, ale má i mnoho dalších aspektů. Je to příběh o rodině, odpuštění, bolesti, smutku a lásce. Je to srdcervoucí, emotivní a pro mě nezapomenutelný příběh.

Fallon443
03.10.2022 5 z 5

Četla jsem v originále a Colleen to prostě umí! Není kniha kterou bych od ní neměla ráda.
Tato má nádhernou obálku, která hraje důležitou roli. (po přečtení pochopíte proč na ní je to co na ní je)
Potom, co jsem zjistila, za co byla Kenna odsouzená se mi chtělo brečet ještě i další dny.
Když budu upřímná... Ledger mě ze začátku knihy hodně štval a vlastně až za půlkou jsem ho mohla trochu snést. (Dobře to celkem přeháním, ale sakra, aniž by ten chlap znal nějaké podrobnosti toho co se doopravdy stalo, tak se choval tak hnusně!)
Má to úžasnou zápletku. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Příběh budete mít přečtený za jeden večer.
Rozhodně doporučuji, asi jako každou knihu od Colleen.