Spletité lži

Spletité lži https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520267/bmid_spletite-lzi-64c9f6d336b80.jpg 5 589 143

Další jedinečný, napínavý příběh od královny současné krimi. Inspektorka Kim Stoneová už viděla ledacos, ale pohled na oběť, která se našla v místní průmyslové zóně, vyrazí dech i jí. Když poté Kim oznámí zdrcující zprávu manželce zavražděného, Dianě Phippsové, nemůže se ubránit pocitu, že na ženině reakci něco nebylo v pořádku. A pak Diane a její rodina zmizí, v přírodní rezervaci je objevena další mrtvola a Kim se svým týmem narazí na stopu, která spojuje oba případy. Má to však háček – tajemství téhle stopy je přísně střeženo. Dokonce i některými z Kiminých kolegů…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kalibr

Twisted Lies , 2021

petula22
14.12.2023 5 z 5

Tak tohle byla parádní jízda. Knížku jsme přečetla na jeden zátah. Musím uznat, že mě dostal závěr knihy, resp. část děje o Trishe...no tak teď už jen netrpělivě vyhlížet další díl :-)

Pája699
11.12.2023 5 z 5

Tak tohle bylo neuvěřitelné! Za mě nejlepší díl série. Jako vážně tleskám.....autorka mě ke knize přišpendlila na jeden den na chaloupce. Nelituji žádné minuty či hodiny strávené s touto knihou. Byla to bezva společnost :-D

Obě dvě dějové linky byly super.Frostová je prostě řízek a moje sympatie si získala už dávno. Bylo by to docela zajímavé, kdyby se s Kim staly kamarádkami :-D

Myslím, že už tu bylo všechno napsané a jenom bych se opakovala :-)

Jedno velké doporučení!

PetraBery
08.12.2023 4 z 5

Oblíbená série pokračuje případem brutálního vraha, kdy celý příběh frčí jako po drátkách. Interakce mezi Kim a novinářkou Frostovou vyšetřování skvěle doplňuje. Bylo to super jako vždycky.

roman9276
04.12.2023 5 z 5

Autorka je skvělá, doufám, že příběhy s Kim budou vycházet co nejdéle! Angela nám tady docela přitvrdila a na knize je to znát. Určitě jeden z nejlepších dílů série.

MíšaS.
28.11.2023 5 z 5

Přidávám jednu hvězdu navíc za ten konec, který je psaný kurzívou, protože ten jsem nečekala ani já.

Becca_books
26.11.2023 5 z 5

Již 14. díl s Kim Stoneovou. Přijde mi, že se Angela začíná přibližovat mému oblíbenému Chrisu Carterovi, jen s ženskou hlavní hrdinkou. Případy jsou děsivější a chudinky oběti víc a víc zřízené. Líbí se mi, že má každý díl originální nápad. Spojení Stoneové a Frostové je má oblíbená část. Jejich dialogy jsou boží

amanda99
21.11.2023 4 z 5

těším se na další díl s Kim,čte se rychle,super

berila
21.11.2023 5 z 5

Za mě tento díl patřil k úplně nejlepším v celé sérii. Je obdivuhodné, jak autorka dokáže udržet takto vysokou laťku v celé sérii. Určitě doporučuji k přečtení.

ctenarkaEva
19.11.2023 5 z 5

Jako obvykle fajn čtení, které rychle ubíhá díky krátkým kapitolám. Tentokrát Angela přitvrdila a vraždy jsou dost brutální (až přehnaně). Souběžná linie s novinářkou Tracy Frostovou byla zajímavá. Některé z předchozích dílů se mi sice líbily o něco víc, ale i tak jsem si dobře početla.

studentice
19.11.2023 4 z 5

Hezky se tento díl četl. Na mě možná moc drsné. Jen mi chybělo víc o životě hlavních postav

Pavlína2019
18.11.2023 5 z 5

Vynikající díl!
Všechny knihy ze série jsou výborné, ale některá je ještě lepší, jako třeba tato.
Propracované, napínavé, děsivé, občas i dojemné.
Rozhodně doporučuji.

Mrňous1
12.11.2023 5 z 5

Nevím jak to autorka dělá, ale série s Kim je návyková a díly si stále drží vysokou úroveň. Moc se mi líbí, jak se postavy a vztahy mezi nimi vyvíjejí, to u některých sérií bohužel nebývá zvykem. Opravdu vynikající série, nemůžu jinak, než se těšit na další díl...

Šánka
09.11.2023 5 z 5

Ta série je výborná, ale některé díly z ní vyčnívají, a to jsou právě Spletité lži. Za mě jeden z nejlepších dílů.
Vyšetřují se velmi brutální vraždy a současně sbírají důkazy k případu domácího násilí. S těmi Kim pomáhá její ,,kamarádka" novinářka Frostová. A že ty dvě se až tolik nemusí, to je jasné, jenže právě to celému vyšetřování dodává tu správnou šťávu.

,,Krucinál Stoneová, nevěděla jsem, že máte psa," podivila se Frostová, když nakoukla okénkem do jejího golfu. ,,Kdo vám svěřil do péče živého tvora?"
Kim odemkla dveře. ,,Cizí lidi zrovna nemusí, tak ho nevystra..."
,,Ahoj pejsku," zavrkala Frostová a Barney zavrtěl ocasem a začal se k ní drát, ale zarazil ho bezpečnostní popruh.
Posadila se na sedadlo spolujezdce a otočila se. ,,No ahoj, krasavče. ty ši šladkej pejšáneček," zašišlala na něj okouzleně.
Kim strčila klíč do zapalování a povytáhla obočí. ,,Nechte toho, Frostová, jsem z vás celá nervózní,"

Kim mít rádi nemusíte, ani vám nemusí být sympatická, ale bavit se u této série budete!

Evuše
07.11.2023 5 z 5

Spleťité lži je klasická kriminální zápletka, která čtenáře udrží v napětí až do poslední stránky. Angela Marsonsová je mistrnou vypravěčkou a dokáže čtenáře vtáhnout do děje.

Kim a Frostová a jejich podivný vztah je vždy takovou třešničkou na dortu těchto knih :) Jsem ráda, že autorka dává Frostové ve svých knihách větší prostor.

SilvieSisinka
06.11.2023 5 z 5

Opět skvělé čtení,spisovatelka která mě vždy velmi baví.Jeji inspektorka Kim Stoneova je také velké eso.

petrarka72
05.11.2023 4 z 5

Jeden z lepších dílů. A vztah Stoneová - Frostová mě vysloveně baví.

petrzel
02.11.2023 5 z 5

Kniha se četla skoro sama opravdu je každý díl perfektní.

Katulinka69
31.10.2023 5 z 5

Jak jinak než plný počet

katka.oo
29.10.2023 5 z 5

Jak jinak než skvělé a napínavé čtení s mou oblíbenou Kim a její partou, já jsem moc spokojená a těším se na další díl.

Toledo
26.10.2023 5 z 5

Angela to opět dokázala a já se od příběhu nemohla odtrhnout. Od začátku do konce jsem napjatá, jak to celé dopadne (jsem čtenář, který vraha většinou nepozná v průběhu, tudíž čekám na rozuzlení :) ) a knihy mě vždycky dostanou svým poutavým vyprávěním a zápletkou.