Stín z času

Výbor z povídek amerického autora, který patří nejen k zakladatelům, ale i nejlepším autorům moderně pojatého hororu. Čtenáři jistě ocení působivou atmosféru příběhů, v nichž tajemné síly, nepoznané zlo a kosmické hrůzy vyvolávají mrazení v zádech.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25228/spisy-h-p-hovecrafta-stin-z-casu-25228.jpg 4.341

Spisy H. P. Lovecrafta 11.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Zlatý kůň

Kniha Stín z času

danny_21
27.08.2018

Další z Howardových povídkových sbírek, která mě nenadchla, podprůměrná kvalita - 40 %

Miro.slav
27.10.2017

Škoda, že génius kozmického strachu sa nedožil dlhšieho veku. Takto máme možnosť čítať už len niektoré fragmenty, ktoré možno mohli posunúť celý mýtus Cthulhu ďalej. Napriek tomu sa okrem dokonalej poviedky "Stín z času" nachádza v tomto zošite aj kratšia poviedka "Chrám". A tá je podľa mňa zbytočne prehliadaná. Lovecraft tu naznačil síce len implicitne jeho mýtus o veľkom Cthulhu, no napriek tomu ide o vynikajúcu klaustrofobickú vec. Odporúčam.

Finn69
30.01.2016

Poslední díl sebraných spisů obsahuje výbornou povídku "Stín z času", která by si pět hvězdiček i zasloužila. Dál jde v podstatě o soubor fragmentů, je to trošku nesourodá sbírka, prostě to, co ještě zbylo vydat.

Eicherik
12.07.2015

Jsem rád, že se mi podařilo sehnat všech 11 dílů.

Relikvie
Relikvie