Soud Jejího Veličenstva

Napínavý příběh je obžalobou krutých lékařských experimentů v německých koncentrácích.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11199/soud-jejiho-velicenstva-Gv2-11199.jpg 4.826
Vydáno, BB art

QB VII, 1970

Kniha Soud Jejího Veličenstva

AlenaF
10.03.2020

Přečetla jsem již před několika dny, ale nemohla jsem najít slova, kterými bych vyjádřila své pocity. Na přebalu knihy je uvedeno ... dramatické a vášnivé. Souhlasím.

1amu
25.09.2018

Řekne-li se jméno Leon Uris, vybaví se nám ihned Exodus, jak v knižní tak ve filmové podobě . Pak ještě úžasná kniha o Varšavském ghettu Milá č.18 a opomíjení Lvi v průsmyku.
Na tuto knihu jsem narazil náhodou, a to pouze díky Databázi knih. Oceňuji na ní především to, že čtenář se názorně seznámí s tím, jak to chodí u soudu Jejího veličenstva . Kdo je seznámen s českým soudnictvím (i tam jsou vynikající odborníci, leč ve velké menšině) - je najednou v "Říši divů" . A tato kniha nás zevrubně provází jedním z t.zv. obyčejných procesú s těmi, kteří byli aktéry zrůdností v koncentračních táborech.

Alma-Nacida
02.07.2018

Uris je můj oblíbený autor, knihu jsem četla jednou už dost dávno, před nejméně 20. lety, a velmi dobře jsem si pamatovala, oč v ní jde. Jak bych taky něco tak strašlivého, šíleného mohla zapomenout. Je to jistě velmi dobrá kniha, ale měla by mít na sobě nějaké varování pro citlivé lidi. Ach jo, teď se z toho zase budu měsíc vzpamatovávat.

ESKIMOS
22.01.2018

Spousta jmen/postav.. S tím mám občas problém. Zajímavá, poutavá knížka. Přečteno poměrně rychle )

Terry11
23.02.2016

Neprodává někdo tuto knihu prosím?

čekanka13
26.05.2014

Další výborná kniha tohoto autora. Určitě stojí za přečtení.

hadak
08.01.2011

Tahle kniha byla pro mě výborné čtení, nemohl jsem se od ní odtrhnout.

Leon Uris
americká, 1924 - 2003