Svatba

Svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3121/svatba-3121.jpg 4 382 40

Snoubenky zemanů série

< 2. díl

Skotsko, Wales a Irsko... Lady Brenna MacAlisterová si nedělá žádné iluze o tom, že ji její manžel, vznětlivý skotský zeman, miluje. Prohlásil přece už v den sňatku, že jeho nevěsta může odjet do rodné Anglie hned poté, co mu porodí syna. Pro Brennu bylo rozhodnutí provdat se za MacAlistera impulzivním činem. Jinou možnost vlastně ani neměla, protože MacAlister se svojí družinou ji unesl při cestě na svatbu s jiným mužem. Nemohla ovšem popřít, že původně, ještě jako dítě byla zaslíbená právě jemu. Po chvatné svatbě uprostřed lesa začíná žít Brenna v klanu svého manžela a touží po štěstí. Poznenáhlu v ní klíčí láska i obdiv k statečnému, svědomitému i ušlechtilému muži. Její city ovšem nejsou opětovány. Když však MacAlisterův klan napadnou nepřátelé a Brenna je zatažena do spleti nebezpečných intrik, ví, že jediný, komu může důvěřovat, je právě... ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

THE WEDDING , 1996

sarahmoon
24.02.2018 5 z 5

Jak jednou objevíte kouzelnou a tvrdou vysočinu v podání Julie Garwoodové bude chyceni v pasti ... a knihu z ruky nepustíte :o)

crazyslunicko
31.05.2017 3 z 5

Kniha byla zdlouhavá, nebylo tam podle mě moc akce. Bylo to takové neslané, nemastné. Byla na můj vkus moc rozepsaná. Ve zkratce anglická panička je provdána za skotského zemana, který nedává najevo své city a ona je z toho nešťastná.

ptavichripkaa
09.10.2016 5 z 5

Tahle kniha je moje srdcovka. Miluju příběh Brenny a Connora. Skotsko, Vysočina, plédy..láska, zrada, rozuzlení a šťastný konec..co si více přát?

PomněnkaPrvní
30.08.2016

Asi dvakrát jsem se u knížky zasmála. Jinak to bylo podle mě slabé a nudné. První příběh v sérii se mi líbil víc. V závěru to vypadalo, že se dočkáme ještě dalšího dílu, a to o Brennině sestře Faith. Ale asi se autorce už nechtělo :)

Janka0702
09.08.2016 3 z 5

Kniha se četla jedním dechem.
Hezký příběh. Ale bylo mi moc líto Brenny. Ta v podstatě byla na všechno sama a neměla moc zastání ve svém manželovi.
Tu jeho macechu a synáčka bych nejradši probodla hned na začátku a nikdo by se mi nemohl divit.
Na konci bych to dala MacAlistrovi víc sežrat, i když si asi taky dost trápení užil.
Pěkná knížka a ráda jsem se zase setkala s Alecem a Jaime.

VytíVlčice
12.03.2016 3 z 5

Pokaždé se těším na čtení knih od Julie Garwood, obzvlášť když se jedná o děj, který se odehrává ve Skotsku, avšak zrovna tato knížka mě trošičku zklamala. První polovina kniha se mi četla velmi pěkně, ale v té druhé už ztrácela své kouzlo. Hlavní hrdinka mi v druhé polovině knihy přišla až moc naivní a hloupá, než aby se dokázala vůbec vůči někomu bránit.

havrmoni
12.03.2016 4 z 5

Celou první půlku jsem protrpěla,důvod Brenna. Ubrečená a neustále rozebírající maličkosti až po snahu se každému zavděčit .Druhá polovina byla dobrá a nakonec jsem byla ráda,že jsem knihu neodložila. Série se mi líbila,ale z obou jsem měla dojem, jako že sladká,krásná a naivní angličanka naučí barbarské skoty dobrým způsobům a omotá si je kolem prstu.

pavla9879
17.01.2016 5 z 5

Miluju tuhle knihu... Četla jsem ji už několikrát a určitě ne naposledy... Connor a Brenna jsou prostě naprosto úžasní, jedna z mých nejmilejších knižních dvojic...

Gi-Gi
21.09.2015 3 z 5

klasická oddechovka bez nutnosti myslet

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Tato knížka má sice trošku rozpačitý začátek, ale určitě stojí za přečtení, mile překvapí.

angelbooks
06.09.2014 1 z 5

Knihu jsem nedočetla, i když je to pokračování ( a předchozí kniha se hodně povedla ), nedokázala jsem se začíst do knihy.
Přečetla jsem to až na posledních cca 70 stran. Tak už to bylo docela dlouho asi 2 týdny, a ted jsem si řekla, že už to nedočtu. Jen jsem to zběžně prolistovala až do konce. Konec je pěkný, ale jinak mě kniha nebavila.
Opravdu ne.
No, každému se občas něco nepovede. I když mám Garwoodovou opravdu ráda, tohle se jí nepovedlo.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Super knížka od super autorky.

Dannielle
21.02.2014 4 z 5

je to volné pokračování román Nevěsta. Kniha se mi líbila o trošinku méně než první ale i tak byla krásná.

Sydney Rose
15.08.2013

Super. Hodně se mi líbilo, jak pořád zapomínala na ty svoje věci, protože nebyla, až tak "dokonalá".

simoina
28.03.2013

prosím prodá někdo tuto knihu ? děkuji

Evaevelína
09.10.2012 5 z 5

také se přikláním ke kladným hodnocením..moc pěkné

Lena79
11.06.2012 5 z 5

tak tato kniha mě dost pobavila, nechybí vtip, romantika, napětí...palec nahoru skvělá knížka

maryzka
21.04.2012 3 z 5

no zas je tady vidět jak si žena ve středověku těžce hledala místo. vše vynahrazeno chlapum

sam.rav
08.02.2012 5 z 5

Ahojky, tuto knihu jsem dostala od přítele na Vánoce. Musím říct, že jsem nečekala, že bude tak úžasnáááá :-).
Klasická romantika, láska, naschvály a nenávist :-)

veverca
30.11.-0001 5 z 5

tato kniha mne od ni chybi do zbirky je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaa.