Sněží, sněží...

Sněží, sněží...
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236038/bmid_snezi-snezi-zv5-236038.jpg 4 1986 1986

Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete čtrnáct roztleskávaček, jedno miniprase a keramickou vesničku pro elfy, bylo by na rozpletení všech těch zmatků v městečku Gracetown skoro zapotřebí nějakého anděla! Tři vánoční příběhy o tom, že ne vždycky je to, oč stojíte, taky to pravé...... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

Let It Snow: Three Holiday Romances , 2008

KarolínaLanger
01.03.2017 5 z 5

Všechny tři příběhy se mi moc líbily. Jen druhý příběh od Johna Greena se mi hůře četl.

Petrasim
27.02.2017 2 z 5

Na knihu jsem se těšila a pěkně mě teda zklamala. Chystala jsem se přečíst nějakou knihu od Johna Greena, ale teď už vím, že určitě od něj nic číst nebudu.
Příběhy mi přišly, jak "brak" pro náctileté. Prostřední povídka od Greena byla nejhorší.

Janeee
24.02.2017 2 z 5

Zřejmě už nejsem cílová skupina. Ale pro čtenáře o 15 let mladší než já to může být pěkná kniha. ;-)

hajrys
21.02.2017 3 z 5

Nooo... neměla jsem co číst a sáhla po knize mé dcery, která mi ji vychválila. Souhlasím s uživatelkou pode mnou. První povídka nejhezčí. Další jsem dočetla jenom z povinnosti. Asi jsem z jiné věkové kategorie :-)

Aneta1993
19.02.2017 1 z 5

Oddychová knížka, které mě, ale moc nezaujala.

bubblebut
15.02.2017 5 z 5

Líbilo se mi, jak byly jednotlivé příběhy mezi sebou propojené a závěr byl prostě krásný :)

EvikU.
14.02.2017 3 z 5

Šlo to. Taková oddychovka, rozhodně to není kniha ke které se budu vracet.

Muskafly
13.02.2017

Po Hvězdách (ke kterým jsem přišla jak slepá k houslím - prostě jsem tu knihu našla) jsem byla přesvědčená, že od Greena si musím přečíst i další knihy. Tahle mě ale odradila. Třetí příběh jsem neměla sílu málem ani dočíst. Nakonec dočteno "na silu", jen abych věděla, jak to dopadne. Upřímně nic moc, čekala jsem mnohem víc... Znovu bych ji nečetla.

Ajinka126
09.02.2017 3 z 5

Tak to je pro mě vysloveně zklamání. Po takovém masovém úspěchu a vysokém hodnocení jsem si říkala, že dám žánu Romány o lásce šanci a nebyl to dobrý nápad. To byl jeden z nejpovrchnějších dějů s tak očividným koncem, že jsem nebyla vůbec motivovaná dál číst. Škoda. Dost jsem se na to těšila.. Každopádně tu mám jednu nepotřebnou knihu, takže brňačky pište si o ni :).

Doemit
08.02.2017 4 z 5

Podle čtení jsem skoro nepoznala, že ji napsali 3 autoři. Líbí se mi jak na sebe příběhy navazovali. Hlavně konec jak se všichni sešli ve Starbucks, občas sem musela se čtením zpomalit abych si představila z jakého příběhu kdo byl ( Tobin, Stuart, Jubilee ,.. ). Nakonec to ale dopadlo dobře - podle očekávání. Krásný Vánoční příběhy!

Saravana
07.02.2017 5 z 5

tato kniha mě zaujala byla vánoční a romantická

doporučuji.............

Sali88
05.02.2017 4 z 5

Příjemné vánoční čtení, první a třetí povídka skvělé, moc se mi líbily, druhá byla o něco slabší, ale četla se dobře. Celkově tedy za 4 hvězdy :)

TerezV52
04.02.2017 5 z 5

Knížka byla naprosto skvělá :) četla se jedním dechem :)

kuwu
04.02.2017 3 z 5

No..
První povídka wow, druhá, ale jo a třetí..tam jsem už pár řádků přeskakovala. Asi jsem od toho očekávala větší vánoční "nadšení". Příští Vánoce tomu dám, ale zase šanci.
Plus za tu provázanost a za ten konec, ten mě celkem překvapil.

ajka91
04.02.2017 5 z 5

Krásná odpočinková knížka. Líbilo se mi, jak na sebe jednotlivé příběhy navazovaly. Knížku si oblíbí každý, kdo má rád vánoční atmosféru a sníh.

Anonymka1

Jedním slovem nejlepší!!

@tan@
27.01.2017

Čtu tuto knihu v anglické verzi a jsem zatím moc spokojená, poutavě se čte.

Briv
25.01.2017 3 z 5

Asi mě "zlomil" romantický, vánoční čas, že jsem se do téhle knihy dala. Je to opravdu jednoduché, předvídatelné zimní romantické čtení. Nečekala jsem od toho žádné zázraky. Reklam je tam ale tolik, co jinde nenajdu ani v tisícistránkové knize. No co už, když byly ty Vánoce... Znovu to ale číst nebudu.

luciefeix
25.01.2017 odpad!

blbost naprosta

BarkaS
23.01.2017 2 z 5

Tuhle knihu by měli rozdávat zadarmo. Ve Starbucks. Takovou zpropadenou reklamu na cokoli jsem dlouho neviděla. A tak mě to naštvalo, že ubírám hvězdu, jinak bych dala tři. Povídky nejsou nijak závratně úžasné, ale dají se číst, paradoxně zvlášť ta nejvíc starbucksovská nakonec. Hlavní hrdinka mě sice od začátku děsně štvala, nána ukňučená, ale příběhu to patřilo. A mělo to svoje důvody. Takže pokud vám nevadí hodně toho PP, směle do toho.